רדיו דיסק איכותי עד 700 ש"ח - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רדיו דיסק איכותי עד 700 ש"ח

Cha0stAlker

Recommended Posts

היי. אני מחפש רדיו דיסק לרכב במחיר של כ 500-700 ש"ח עם חיבורי AUX ו . הדבר העיקרי שחשוב לי בו הוא שהסאונד יהיה איכותי ומפורט עד כמה שאפשר. כמו כן, אני מניח שתהיה לי אפשרות לדבר בטלפון תוך כדי ששומעים את הצד השני דרך הרמקולים של הרכב, נכון?

כמו כן, אני לא יודע אם זה משנה אבל פשוט אציין שהרדיו דיסק הוא לאודי A3 שנת 2000.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטווח מחירים הזה תלך על חברות כמו JVC, Kenwood, Sony,Panasonic

המכשירים שלהם נותנים הרבה יותר איכות בטווח מחירים הזה, אל תיגע ב קלריון/פיונייר/אלפין בטווח מחירים הזה יש להם מכשירים נוראיים! איכות סאונד ממש גרועה.

אני הלכתי על קנווד אחרי ששמעתי קנווד קלריון ופיונייר על אותם רמקולים, הקנווד היה הרבה יותר טוב ואני מרוצה ממנו, היו לי גם סוני ופאנאסוניק שנשמעו מצויין, ולחבר יש JVC שגם נשמע מצויין.

סתם דוגמא מהעמוד הראשון בזאפ, חיפוש מלא תעשה בעצמך...

http://www.zap.co.il/ratemodel.aspx?modelid=733115

מכשיר עם בלוטוט ככה שיתחבר לסלולרי בקלות, , איכות טובה.

עובר את התקציב אבל אולי שווה להשקיע, החלטה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שמסובך להזמין מארה"ב בגלל ששם התדרים שונים איכשהו וכו'. האם ניתן להזמין מאנגליה למשל? כי ב 100 יורו אפשר למצוא אחלה של רדיו דיסק עם בלוטות' + AUX + . זה נותן תמורה הרבה יותר גדולה למחיר (פה אני מניח שמערכת עם המאפיינים הנ"ל תעלה מעל 1000 ש"ח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתתי לך לינק לאחד כזה ב800 ואם תחפש אולי תמצא גם זול יותר, למה אתה הולך לחפש באירופה?

גם אם תמצא אחד כזה ב100 יורו אז אחרי מע"מ שתצטרך לשלם + התקנה אתה לא רחוק מהמחיר פה בארץ, וכאן יש לך אחריות.

אבל מה שבא לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...