כבל אינטרנט מחדר אחד לחדר אחר(ממד) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כבל אינטרנט מחדר אחד לחדר אחר(ממד)

oz4225

Recommended Posts

אני רוצה להעביר כבל אינטנרט(נתב)מחדר לחדר.זאת אומרת בחדר אחד יש את הראוטר ובחדר השני(ממד)-אני רוצה להעביר לשם את הכבל.ניסיתי להישתמש בכרטיס אך זה פועל לאט בגלל שהחדר הוא ממד.אני לא יכול להעביר את הראוטר לחדר שלי כי אחרים לא יקלטו בבית...יש לך אולי פיתרון?תודה רבה, ושבת שלום

אני לא יכול להעביר את הכבל דרך קו טולפון או דרך הקיר...

משהו מכיר פיתרון?

:)

אשמח לעזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה שנים חיפשתי פיתרון, לבסוף הוחלט להעביר כבל בצמוד לקירות (לאורך התקרה), יצא אסתטי ודיי בלתי נראה (היה חיפוי לכבל), גם לא היתה בעיה לסגור את הדלת עליו.

אבל זה היה לפני כמה שנים, מאז התקדמה מאוד הטכנלוגיה האלחוטית. היום באותו בית יש TPLINK 1034ND בממ"ד שמספק אות חזק לכל שאר הבית.

על כמה מרחק מדובר? עם איזה ראוטר וכרטיס קיבלת תוצאות לא טובות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אני יבדוק את העניין

עריכה:

אם אני ליד הראוטר עם כרטיס רשת, אני מקבל אותו מהירות כמו שאני עם כבל? אם לא מה ההבדל בערך

תודה לעוזרים

זה תלוי באיזה תקן של חיבור מדובר (G או N) בעיקרון שניהם יהיו יותר איטיים מחיבור בכבל 100Mbps, אלא אם כן אתה ממש בצמוד לראוטר ואז תקן N יכול להיות יותר מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי באיזה תקן של חיבור מדובר (G או N) בעיקרון שניהם יהיו יותר איטיים מחיבור בכבל 100Mbps, אלא אם כן אתה ממש בצמוד לראוטר ואז תקן N יכול להיות יותר מהיר.

יש לי חיבור של 12מגה והראוטר בתקן G והראוטר נימצא במרחק של כ 5 מטר מהראוטר, עשיתי בדיקת מהירות והמהירות יצא 11.70 ב speedtest האם זה נכון שאני מקבל באמת 12 מגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול דרך תשתית החשמל, אם החשמל ליד הראוטר ובממד זה על אותו הפקק

אסור להעביר תשתית תקשורת לצד תשתית החשמל !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...