מה יותר טוב GOW אוCastlevania: Lords of Shadow - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה יותר טוב GOW אוCastlevania: Lords of Shadow

matan147

Recommended Posts

שלום לכולם אני רוצה לקנות מתנה לבן דוד שלי ואני רוצה לדעת מי מבין המשחקים האלו טוב יותר יותר יש בו אקשן יותר המשחקיות טובה הגרפיקה אורך המשחק קיוצר מה שווה לי לקנות?

מחכה לתשבות רק ממי שישחק בשנהם לפי בקרות GOW לוקח ובגדול אבל איני לא מתיחס רק לבקרות ומענין אותי מה הגיימרים שחקו חושבים תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לPS3 יש 3 משחקי GOW אז תיהיה ברור יותר

לטעמי האוסף של GOW 1-2 בHD מצוין אחרי זה GOW3 ואחרי זה האוסף של הGOW לPSP

בנוגע לCastlevania: Lords of Shadow

שיחקתי בינתים רק בדמו למרות שהוא בתכנון שלי -ואני חושב שזה משחק שמעריצי קסטליווניה יעריכו -אבל הרבה פחות גימרים רגילים

עם הוא לא מכיר את הסידרה קסטליווניה המון מהנוסטליגיה תלך לאיבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול לשפוט רק לפי הדמו

אני מעריך שGOW3 טוב יותר -אבל עוד לא שיחקתי בקסטליווניה הזה -למעשה אני במהלך "מרתון קסטליווניה "

התחלתי מהישנים וLords of Shadow בתכנון שלי לסוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קררין תודה על התשבות שה שהיה לך בהצלחה במרתון עוד משהוא עם יש לך משחק למחשב דומה לGOW

אבל לא הנסיך הפרסי וDS1

אני ישמח לשמוע ממך תודה מראש מתן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לPS3 יש 3 משחקי GOW אז תיהיה ברור יותר

לטעמי האוסף של GOW 1-2 בHD מצוין אחרי זה GOW3 ואחרי זה האוסף של הGOW לPSP

בנוגע לCastlevania: Lords of Shadow

שיחקתי בינתים רק בדמו למרות שהוא בתכנון שלי -ואני חושב שזה משחק שמעריצי קסטליווניה יעריכו -אבל הרבה פחות גימרים רגילים

עם הוא לא מכיר את הסידרה קסטליווניה המון מהנוסטליגיה תלך לאיבוד

לא שיחקתי באף סדרה. והתאהבתי. ולאחר ששיחקתי GOW3, אני עדיין נשאר עם דעה (שהרבה אנשים לא מסכימים איתי) - Сastlevania LOS לוקח, ובגדול.

עיצוב השלבים כל כך מדהים שהיו מקומות שהייתי חייב פשוט לעצור ולהביט על הנוף היפה שהיוצרים עשו.

והסאונדטראק, פשוט מדהים!

פשוט לקחו את GOW3, את כל הטוב שבו, ועשו משחק הרבה יותר טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קררין אני מכיר ת סדרה DMC שחקתי בהם חוץ מב4 שאני קונה לאקס בוקס 360 ואני לא ממש אוהב אותה היא די משעממת שחקתי רק כדי לגמור תמשחק ולסים תסדרה את 4 לא גמרתי ולא התחלתי כי אני רוצה לשחק בו באקס בוקס 360

אני התכוונתי מה השם המלא של דרקסיד

כי חפפשתי תשם הזה ולא יוצא כולם יודה לך עם תכתוב לי באנגלית תשם המלא+ ביקרות למשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השם זה darksiders

ביקורת פה

http://www.gamespot.com/darksiders/platform/pc/

אני אישית חושב שזה משחק אפילו טוב יותר מהציון שלו

השנה אמור לצאת המשך

בעניין DMC -תיזכור שהסדרה התחילה לפני GOW הראשון וGOW שאל מימנה חלק מהדברים

זה שסדרת GOW יותר טובה גם לטעמי זה משהו אחד

אבל צריך לתת את הכבוד לDMC שהוא אחד מהמשחקים הראשונים שהצליח לקחת את הסגנון הזה ל3D בלי להיות מסריח כמו מישחקים שניסו את זה לפניו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קררין אני ממש לא מזלזל בDMC אבל פשוט לא התחברתי לעלילה המשחקיות מעולה רמת הקושי מדהימה משחק כזה קשה לא ראיתי הרבה זמן אבל העלילה המשחקיות הגרפיקה הכיף הטבור שיש בGOW לא מצאתי בDMC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...