בעיות לאחר התקנת HDD חדש וWINDOS - סאונד משובש, קריסת דרייברים, BSOD - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות לאחר התקנת HDD חדש וWINDOS - סאונד משובש, קריסת דרייברים, BSOD

eART

Recommended Posts

שלום לכולם :yelclap: ,

רכשתי אתמול HDD חדש אחרי שהHDD הקודם שלי התפגר,WD250G ת.נ.צ.ב.ה

הדגם החדש הוא

Hitachi HDS721010DLE630 1TB

התקנתי ווינדוס, התקנתי ואלו הבעיות מכאן והלאה:

אין לי , במקום יש רעשים של שריטות וצפצופים מוזרים.

אני מקבל BSOD שנכבים מיד (מופיעים לשנייה, בקושי מספיק לקרוא מה רשום) , כתוב שזה כתוצאה מDisplay Drivers שנכבו ולא מצליחים לאתחל את עצמם.

לפני הBSOD לעיתים מופיעים גם קווים אפורים על המסך.

ניסיתי כבר עשרות פעמים למחוק ולהתקין דרייברים (דרך הDevice Manager, דרך Driver Sweeper, בשימוש עם Safe Mode וכו' וכו') גם של הRealtek (OnBoard sound driver( וגם של .

הגרסאות של הדרייבר סאונד הן מהאתר של REALTEK והן מדף הדגם של לוח האם שלי באתר של .

שום דבר לא עוזר, אני מתחיל להתאייש.

לפני שאני מוצא לעצמי גרסא אחרת של ומנסה אותה אני תוהה אם הבעיה היא כתוצאה מחומרה.

הפרטים הרלוונטיים לפי דעתי לנושא:

Operating System: 7 Enterprise 64-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1

System Model: GA-MA69G-S3H

BIOS: Award Modular v6.00PG

Processor: 64 X2 Dual Processor 4200+ (2 CPUs), ~2.2GHz

Memory: 4096MB RAM

DirectX Version: 11

כרטיס מסך Gigabyte ATI Radeon HD 5670 1GB הוא קנוי בתצורת OC ל790Mhz ומגיע עם מאוורר 80mm

כרטיס הקול הוא Onboard

שוב, הHDD החדש הוא Hitachi HDS721010DLE630 1TB

ספק הכוח הוא ספק של FSP, 350W (ייתכן ופה הבעיה?)

מישהו נתקל בבעיות? יש לו מושג מה גורם להם? קרעתי את אמא של כבר בנסיון לפתור את זה. ההגדרות בBIOS שניסיתי הם FAIL SAFE , אולי יש משהו לשנות שם? מישהו יכול להדריך אותי בזה?

אודה לכם על העזרה, במידה וחסרים עוד פרטים אני אשמח לנדב אותם.

תודה מראש,

:hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום NEXT,

ספק הכוח הוא ספק של FSP, 350W (ייתכן ופה הבעיה?)

מאוד יכול להיות.

רכשתי אתמול HDD חדש אחרי שהHDD הקודם שלי התפגר,WD250G ת.נ.צ.ב.ה

מה הייתה הבעיה לפני שהחלפת דיסק קשיח?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שיש בעיות בדריברים של 64 ביט, הלוח האם הנ"ל הינו ישן מאוד ולא ניראה לי שיש תמיכה יציבה למערכת ההפעלה הנ"ל.

תפרמט ותתקין מערכת 32 ביט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום NEXT,

מאוד יכול להיות.

מה הייתה הבעיה לפני שהחלפת דיסק קשיח?

הדיסק הקשיח הוחלף כי הוא הפסיק לעבוד, לצערי לא ידעתי שהתיקתוקים שהוא עושה הם בעצם אזהרה.

כבר כמה חודשים שהוא תיקתק ולפעמים סירב לעבוד והיו דרושים כמה ריסטים עד שהווינדוס היה עולה, אתמול הוא פשוט התפגר סופית וזו הסיבה שהחלפתי אותו. אני לא יודע למה זה קרה אבל לצערי זה קרה.

בקשר למערכת הפעלה, ייתכן שזו באמת הבעיה למרות שעל הקרטון שלו כתוב שיש תמיכה במעבדי 64bit ויש לצ'יפסט שמתאימים לו....כי באמת עד עכשיו הרצתי גרסאת 32. אני אנסה להתקין גרסאת 32 בכל מקרה, אני מקווה שמשם תגיע העזרה. אני אעדכן ברגע שאני אבדוק את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, עדיין לא עברתי חזרה לגרסאת 32 ביט, אבל המשכתי לחרוש על גוגל.

אז ככה, ע"פ מיקרוסופט לוח האם תואם את ווינדוס 7 גם בגרסאת 64B:

http://www.microsoft.com/windows/compatibility/Windows-7/en-us/Details.aspx?type=Hardware&p=Gigabyte%20GA-MA69G-S3H%20ATX%20AMD%20690G%20Motherboard&v=Gigabyte&uid=GA-MA69G-S3H&l=en-US&pf=8%26%23960%3B%3D8&c=Graphics%20Cards%20%26%20Components&sc=Other%20Components&os=32-bit&vd=all

(תעבירו בלשונית ל64)

לכן אני עדיין לא מוכן לוותר, אני עדיין רוצה לנצל את המירב מהמחשב שלי.

מה שכן, הייתכן שBIOS לא מעודכן (מעולם לא עידכנתי , אני לא יודע איך עושים את זה ולכן קיים בי הפחד שאני ידפוק את המחשב) הוא הגורם לבעיות התאימות?

עריכה: עדכנתי .

הסאונד עובד כמו קסם ונכון לעכשיו בערך שעה וחצי של עבודה רצופה (כולל משחקים) בלי BSOD.

אני מקווה שזה יימשך, הבעיה היחידה היא בעיה עם הCatalyst כרגע, לא משהו שלא פתרתי כבר בעבר.

תודה לכל העוזרים (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...