‫מתעניין באולטרהבוק ASUS ZENBOOK ורכישה מחו"ל‬ - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

‫מתעניין באולטרהבוק ASUS ZENBOOK ורכישה מחו"ל‬

Triple-z

Recommended Posts

שלום,

אני מתעניין ברכישה של ZENBOOK של אסוס, אשמח לשמוע ממי שיש לו את המחשב.

המחיר בארץ מטורף, http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=806509.

לעומת זאת, בארהב:

http://www.bhphotovideo.com/c/product/821614-REG/ASUS_UX31E_DH52_UX31E_DH52_13_3_Notebook_Computer.html

הפרש גדול מאוד, מה גם ש- B&H עושים משלוחים לארץ, משלוח עם UPS מהדוסים בניו יורק לארץ הקודש יעלה 92$ לפי האתר שלהם.

ככה שיוצא 1092$ כולל המשלוח, שהם 4106 ש"ח.

למחיר הזה אני צריך להוסיף רק מעמ או גם מכס? מה הנוהל במקרים האלו? אני יודע שעל לפטופים משלמים רק מעמ אבל אף פעם לא הזמנתי לפטופ במשלוח UPS תמיד מישהו הביא לי (קניתי כבר 2 נטבוקים של אסוס מ-B&H).

גם אם אני מוסיף 16% מעמ, עדיין החיסכון הוא באיזור ה-700 ש"ח.

אני גם יודע שיש שנה אחריות בינלאומית של אסוס שתקפה בארץ על לפטופים של אז אין בעיה.

אשמח לעזרה,

ראיתי גם ביקורות לא משהו זאפ, השאלה אם באמת יש בעיות בדגם הזה? אם לא איזה אולטרהבוק כן מומלץ? הגדם המקביל של יותר מוצלח? אני לא חושב שמוכרים אותו בארה"ב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החסכון הוא בערך 700 ש"ח אבל אם הבנתי נכון אתה מקבל רק שנה אחריות, לעומת שלוש שנים שאתה מקבל כאן.

זה לא משמעותי מבחינתך?

גם אין מקלדת בעברית, אבל זה כנראה פחות חשוב (אם אתה אומר שקנית כבר שני נטבוקים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי צודק, לא שמתי לב שבארץ יש 3 שנים אחריות, זה בהחלט נקודת זכות לארץ.

היתרונות בארץ הם האחריות, התשלומים, המקלדת העברית ונניח גם החלונות שבטח מגיע עם עברית.

השאלה אם זה מצדיק את הפער במחיר? אני מניח ש700 שקל אולי לא, אבל אם מישהו יוכל להביא לי אותו מארה"ב הפער כבר כמעט 2000 שקל..

איך המחשב עצמו? למישהו פה יש אותו? האם יש אולטרהבוקים עדיפים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת יש לא מעט , וחקרתי טיפה הרבה על הUB של וגיליתי כמה עדיפים בהרבה

Lenovo X220 יש גם version אני אישית רכשתי אתמול את ה X220 הוא אמור להגיע אלי בראשון אם תרצה אבדוק ואגיד לך את דעתי עליו [למרות שכמובן קראתי עליו לא מעט].

Samsung S9 [בדגמים הקודמים של S9 יש לו בעיות עם WIFI אך יכ עדכונים לסידור העניין].

Toshiba Portege Z830

lenovo X1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...