אוזניות עד 300שח - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות עד 300שח

Guarding angel

אז,איזה מהן יתחברו לאוזניים שלי?  

21 הצבעות

1. 1. אז,איזה מהן יתחברו לאוזניים שלי?

• Koss PortaPro
    • MicroLab K860 MicroLab K860
      0
    • Skullcandy G.I. Lurker Punk
    • אחר

Recommended Posts

מעוניין באוזניות קשת איכותיות עד 300שח

אינני חזק באוזניות אז לקטתי כמה שהביקורות עליהן טובות מאוד אך נשאר רק לקחת את הטוב מבניהם

אם יש דגם נוסף אשמח.

שומע כל סוגי המוזיקה,יתחברו לאייפון 4S

חשוב לי שהסאונד יהיה מפורט ככל האפשר עם באסים טובים,שלא יהיו גדולות במיוחד ושיהיו נוחות.

:) תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך להתרחק מSKULLCANDY, אין בידוד רעשים בכלל, כמו כן אין באס. לגבי רמת הפרוט- כשניסיתי אותן היו די הרבה הפרעות ברקע, ובגלל שאין להן בידוד רעשים לא ממש הצלחתי להתרכז ברמת הפרוט.

בהזדמנות תריץ חיפוש על AKG K404 ו AKG DJ518.

518 מהניסיון שלי יש להן בידוד טוב ובאסים ברמה מספקת בהחלט, עם ה404 לא התנסתי אבל הבנתי שהן די משתלמות אם לא אכפת לך מהמבנה הסופר פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי נוחות?

AKG לא מתאימות לכולם- יש כאלה המתלוננים שהן די לוחצות, כשאני ניסיתי אותן לא ניתקלתי בבעיה של אי נוחות (אבל אתה כן מרגיש שהן שם) והראש שלי לא קטן.

אפשר לשאול איך MICROLAB K860 הגיע לאופציות שלך? כי אלה לא בדיוק שאתה מחבר לאייפון ומסתובב איתן ברחוב... יכול להיות שהתכוונת לK320 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה-KOSS PortaPro ולטעמי הן פשוט מדהימות למחירן.

מאוד קלות ונוחות מאוד להאזנה ממושכת (יש להם מנגנון מתכוונן לחלוקת העומס על איזור הרקות בנוסף לאוזניים).

הן גם מתקפלות וקלות אם אתה מתכונן השתמש בהן לדרכים.

מצד שני הן פתוחות מה שיאפשר לרעשי הסביבה לחדור וגם לסביבה לשמוע את מה שאתה שומע...

כשאני שומע מטאל באוזניות אשתי מתלוננת ששומעים את זה עד לקומה השניה :lol: .בגלל זה קניתי SHURE SRH840 במקום :screwy:

את השאר אני לא מכיר מלבד KOSS K430 שיש לי והן מאוד לא נוחות ומאכזבות מבחינת איכות השמע ואיכות הבניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.google.co.il/search?aq=f&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=Koss+PortaPro+BASS

דווקא כותבים עליהם שהבאס לא רע ואף טוב מאוד.

שוב עד 300שח חשובים לי הפרמטרים של ונוחות אני מקשיב המון למוזיקה ושונא את העיקצוץ המציק

על האוזניים כאשר האוזניות לוחצות אחרי הקשבה מרובה..

בנוסף ראיתי גם את ה-SEN PX100\100II איך הם עומדות מול ה-KOSS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולאן נעלם הרצון לבאסים טובים? אני לא ניסיתי את הPORTA PRO אבל משום מה נוצרת אצלי ההרגשה שמאוזניות פתוחות בתקציב הזה אתה לא תקבל באס בכלל. TMPUSR אולי תחלוק קצת מנסיונך בנושא?

בתקציב הזה קשה מאוד לקבל באסים כבדים.

אני שומע הרבה מטאל וזה בהחלט חסר אבל אני בספק אם תקבל משהו עדיף במחירים האלה (אבל אני מומחה קטן מאוד)

עדיין, מדובר בבאסים הגונים בהחלט וזכור שאני מדבר על מטאל ורוק כבד וגם אז הן עושות עבודה לא רעה בכלל.

אולי IN EAR יתאימו יותר אבל שוב - אני מומחה קטן מאוד.

רק משתף בחוויה האישית שלי. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אוזניות של סוני מדגם MDR-XD300 והן נשמעות לא רע אך הן גדולות מדי בכדי להסתובב איתן,גם לא בא לי שכל אחד יאמר לי ״תנמיך״

יש משהו שיכול להתאים?

האם כדאי לשקול מעבר לאוזניות In-Ear?

http://www.mymemory.co.uk/iPhone-Headphones/Koss/Koss-iSpark-Portable-Isolation-Earbud-Headphones-for-iPhone-3G-and-3GS

מצאתי את אלו השאלה היא אם הן יתאימו ל-4S?

יש עליהן ביקורות מצוינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...