התחברתי (עקרונית) לחבילת הוט טריפל פלטינום. מעט תובנות עדכניות על הבוקר. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחברתי (עקרונית) לחבילת הוט טריפל פלטינום. מעט תובנות עדכניות על הבוקר.

barman

Recommended Posts

1) הנציגה התעקשה (למרות שיש לי הוטבוקס והיה לי חיבור אלחוטי) שאני צריך עם החיבור של ה- 100Mbps. אמרתי לה שאני לא צריך וניסיתי להסביר לה על הבעיות שיש. "אני לא טכנאית ואלו ההוראות שקיבלתי לגבי החבילה. תגיד את הכל לטכנאי". בקיצור, עד שיגיע הטכנאי בשבוע הבא, אני "תקוע" עם חיבור 30Mbps לבזק בינלאומי.

2) את זה לא שמעתי כאן, אבל קיבלתי זיכוי מלא על כל ההתקנות. כלומר, אני לא משלם 295 ש"ח על התקנה ו/או 125 ש"ח על התקנת דיסק לממיר מג'יק.

3) הייתי צריך לבקש ממיר HD MAGIC במפורש, ועשיתי את זה במקרה כדי להיות בטוח אני מקבל אותו. "יש לא מעט שלא אוהבים אותו, ולא ציינת בהתחלה אם אתה מעוניין". אולי את תציעי לי את האופציות במקום שאני אנחש? :kopfpatsch:

4) היא נתנה לי טיפ כדי שלא ישגעו אותי בספקיות האחרות. אולי לא כדאי לכתוב את זה כאן כדי לא להכעיס אף אחד, אבל זה משהו שכל אחד כאן עם הגיון פשוט היה נוקט בו. תנסו לחשוב לבד... לא ציפיתי לשמוע את זה מנציגה של (היא אמורה להיות "אובייקטיבית", כן? :) ) וזה אפילו היה די מפתיע :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה להכעיס אנשים?

הפורום הזה נועד בשביל שיתוף.. לא לרמיזות..

הכוונה להכעיס את לוטם (היא עושה פה אחלה עבודה) :xyxthumbs:

פשוט הציעו לי לומר שאני עוזב לחו"ל או משהו בסגנון, ואז אין מה להתווכח איתי. פשוט התפלאתי לשמוע את זה מנציגה רשמית. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...