בעיה טיפה מעצבנת ב uTorrent - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה טיפה מעצבנת ב uTorrent

Real_RockNrolla

Recommended Posts

יש לי 12 מגה בתשתית הוט (בלי הגבלה מצד הספק) והמהירות הורדה שלי תמיד מגיעה ל-1.2MB/s ואף פעם זה לא מגיע לי למהירות המקסימלית שלי..

כמו כן גם אצל חבר ניסיתי להוריד ויש לו 15 מגה בתשתית אותו סיפור מגיע לו מקסימום ל-1.5MB/s וגם אצלו נעלמים לאיפשהו 300KB/s..

מישהו שם לב לבעיה המעצבנת הזאת ב uTorrent ? מישהו יודע איך אפשר לפתור את כל העניין הזה ? ניסיתי לשחק עם כל הגדרה אפשרית בתוכנה..

יש לציין שאני משתמש בגרסא 2.2.1 וניסיתי גם גרסאות אחרות של התוכנה.

ניסיתי גם לחפש בגוגל ולא מצאתי פתרון.. תודה רבה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בצחוק

אתה מחובר על 12 מגהביט ומוריד 1.2 מגהבייט?

אם כן מצבך מעולה - אתה מוריד בקצב מקסימלי

כמו כן קח תמיד בחשבון שמהירות הורדה היא עניין משתנה - ולא תמיד תלוי תוכנה - אלא תלוי מאיפה אתה מוריד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בצחוק

אתה מחובר על 12 מגהביט ומוריד 1.2 מגהבייט?

אם כן מצבך מעולה - אתה מוריד בקצב מקסימלי

כמו כן קח תמיד בחשבון שמהירות הורדה היא עניין משתנה - ולא תמיד תלוי תוכנה - אלא תלוי מאיפה אתה מוריד.

לדעתי זה כן קשור לתוכנה אני אגיד לך למה.. יש את התוכנה Vuze שזה גם קליינט של ביטורנט (פעם קראו לו Azareus) ממנו אני מגיע ל-1.35MB/s אבל אני לא אוהב את Vuze התוכנה יותר מדי מצועצעת ואני כבר שנים עם uTorrent..

אגב והורדות ישירות אני מגיע למקס שזה 1.45MB/s..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה בגלל שAZAREUS דיווח על קצב תעבורה ברוטו, והUTORRENT מדווח על קצב תעבורה נטו.

ואולי אפשר לשפר מעט עם איזון טוב יותר של הגדרות.

בכל מקרה אם אתה מקבל קרוב למקסימום מהירות של הקו בUTORRENT אתה אמור להיות מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אסביר את עצמי שוב

בתוכנה, יש מצב שאתה יכול להוריד יותר מהר, אבל הקו חנוק כי התוכנה מעלה?

זה קורה גם שאין בכלל העלאות.. פה ושם יש קטעים שה uTorrent מתייצב ל-1.4MB/s אבל זה לא קורה ליותר מחצי שעה..

אני די מרוצה מהמהירות אבל עדיין אם למישהו יש פתרון לנושא אני אשמח לעשות כל מני ניסויים בכדי להוריד על המקסימום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון גם לי זה קורה בutorrent(אותה מהירות) אבל אם אני מוריד למשל הורדה ישירה למשל מהאתר של עם מנהל הורדות(IDM) זה מוריד לי ממש כמעט על 1.5MB/s ולפעמים על 1.5MB/s.

לגבי הורדות בutorrent בגרסאות 3.0 - 2.2.1 רוב הזמן אני מוריד על 1.2MB/s-1.3MB/s לפעמים 1.4MB/s אבל את ההסברים לזה כבר הסבירו לפני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...