התלבטות בין מחשבי טושיבה מרובעי ליבה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין מחשבי טושיבה מרובעי ליבה

Alonleibo

Recommended Posts

יצא לי לפגוש לאחרונה שני מחשבים של טושיבה עם מעבדי 4 ליבות של AMD.

האחד: L750D-15E.

השני: L750D-159.

המחיר שלהם הוא יחסית נמוך, מעבד ארבע ליבות, הרבה זיכרון (6GB ו-4GB בהתאם), מסך גדול (15.6 אינצ'), HD גדול (640GB ו-500GB בהתאם), בלוטות' ו-WIFI בכל התקנים... וכמובן - מחיר טוב (2700 ש"ח ו-2500 ש"ח בהתאם).

השאלות שלי:

1. האם הם מחשבים טובים? המעבד הזה של , יש לו כח?

2. מבין שניהם - האם ה-15E שווה את ה-200 שקל האלה?

3. האם יש מחשב אחר שעדיף באותו איזור מחירים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה מישהוא שמסוגל לתת תשובה?

אני רוצה השבוע לסגור על מחשב... תכלס? תקציב לא גבוה... 2500-3000 שקל.

חשבתי על Toshiba Satellite L750D-15E.

יש לו ארבע ליבות של , 6 גיגה ראם, כרטיס מסך לא רע ומסך 15.6...

יש משהו יותר מומלץ במחיר הזה?

אך בכלליות המעבד הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סה"כ נראה לי שזה תלוי בדרישות שלך, מה השימושים במחשב, הצורך בניידות וכו'.

זו גם הסיבה שתמיד מבקשים פה לענות על השאלון עבור המלצה על מחשב, יש הגיון מאחורי זה :) (זה לא אומר שאם תענה על השאלון אז כולם יקפצו לענות לך, הכל נעשה על בסיס זמן פנוי :) ).

לגופו של עניין, אם אתה צריך את תוספת הזכרון ונפח הקשיח בנייד היקר יותר תבחר בו (אני אישית לא הייתי בוחר בו, 4 ג'יגה ו-500 ג'יגה מספיקים לכל השימושים שלי. אבל כמובן שזה תלוי בשימושים שלך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סה"כ נראה לי שזה תלוי בדרישות שלך, מה השימושים במחשב, הצורך בניידות וכו'.

זו גם הסיבה שתמיד מבקשים פה לענות על השאלון עבור המלצה על מחשב, יש הגיון מאחורי זה :) (זה לא אומר שאם תענה על השאלון אז כולם יקפצו לענות לך, הכל נעשה על בסיס זמן פנוי :) ).

לגופו של עניין, אם אתה צריך את תוספת הזכרון ונפח הקשיח בנייד היקר יותר תבחר בו (אני אישית לא הייתי בוחר בו, 4 ג'יגה ו-500 ג'יגה מספיקים לכל השימושים שלי. אבל כמובן שזה תלוי בשימושים שלך).

לא שווה את ההפרש של 200 ש"ח? (אחרי הנחות - 150 ש"ח?)

בגדול? - , משחקים ואינטרנט.

השאלה הגדולה שלי בעניין היא לגבי המעבד - האם הוא נותן עבודה?

והכרטיס מסך - האם יש לו כוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איזה משחקים מדובר. אם מדובר במשחקים חדשים ותובעניים אני בספק אם תצליח להריץ גם על הגדרות נמוכות.

למרות שיש למשל סרטונים ביוטיוב של משחקים שרצו גם על גרפיים חלשים יותר (בהגדרות נמוכות).

אני לא יודע עד כמה זה אמין ולצערי אני לא מתמצא בזה מספיק.

לכל שאר השימושים המעבד יעשה את העבודה בלי בעיה.

לגבי התוספת של ה-150 או 200 שקל, תעשה את השיקול הכלכלי שלך. אם התקציב מצומצם תוותר. אם לא אז תיקח את היקר יותר (בעיקר בגלל ההארד דיסק הגדול יותר, נראה לי יותר משמעותי מתוספת הזיכרון).

הערה אחרונה, אם התקציב באמת מצומצם ותוותר על עניין המשחקים (ששוב, גם הכרטיס מסך שאנחנו מדברים עליו הוא לא כרטיס לגיימרים כלל) אז אפשר למצוא מחשבים זולים יותר שעדיין יעשו את העבודה מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...