שאלה לגבי אנשים שעברו ל 100MB בטריפל של הוט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי אנשים שעברו ל 100MB בטריפל של הוט

ido-nava

Recommended Posts

[table][tr][td]אני עובר מיס להוט עקב כך שעד היום הייתי משלם על טלפון, (12MB), וטלוויזיה קרוב ל-800 ש"ח עם יס ואינטרנט של הוט ובז"ב. [table][tr][td]קיבלתי הצעה מהוט היום (הטריפל החדש + כמה תוספות) [table][tr][td]- טלוויזיה - כל הערוצים הרגילים + HD (חוץ מהפרימיום) ו 4 ממירים (מ'גיק מקליט HD, ממיר HD ו 2 ממירים רגילים) [table][tr][td]- טלפון - ללא הגבלה לנייד ונייח. [table][tr][td]- תשתית - 100MB. [table][tr][td]-------------- סה"כ עד כאן 329 ש"ח ------------- [table][tr][td]* ערוצי ספורט 5+/לייב וערוץ ספורט 1/2 - 100 ש"ח [table][tr][td]* ערוץ ההודי - 12.9 ש"ח [table][tr][td]-------------- סה"כ עד כאן 442 ש"ח ------------- [table][tr][td]ספק בינלאומי 100MB - 29 ש"ח [table][tr][td]-------------- סה"כ עד כאן 471 ש"ח לחודש + 299 ש"ח דמי התקנה ------------- [table][tr][td]עכשיו השאלה שלי, היא האם מישהו הצליח להוציא על ערוצי הפרימיום האלה מחיר יותר טוב ? או להוריד לפחות את הדמי התקנה בחבילה של ה100MB ? כי הם לא הסכימו להוריד לי כלום.

תודה רבה !

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיבש אותם כמה ימים יחזרו להציע לך את זה שוב אבל הפעם בלי דמי התקנה.

להוריד דמי התקנה אפשר עם מיקוח או ליבש אותם.

כמובן אם אתה לא מחובר עדיין לטריפל ייבוש יחשב לדבר הטוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...