FAR CRY 3 יצא ב 29/11 , טריילר שוחרר - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

FAR CRY 3 יצא ב 29/11 , טריילר שוחרר

--Shadow--

Recommended Posts

• 4 שבועות מאוחר יותר...

רק בואו נקווה שיעשו פורט מסודר. כי לפי הצגה הזאת רואים שהם משחקים בXBOX כמו תמיד. זאת אומרת ששחקני מחשב יקבלו פורט :(

יוביסופט הפסיקו מזמן להתייחס ברצינות לשחקני ה PC

אני רואה את זה גם בגוסט ריקון האחרון ואם אתם רוצים עוד יריקה עסיסית לפרצוף:

Far Cry 3 Closed Multiplayer Beta Coming This Summer on PS3, Xbox 360

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר...

רק לי השורה הזאת נראת מאוד מאוד מוזר :screwy:

Intel Core i7-2600K/AMD FX4150 or equivalent quad-core

דרישות מערכת מאוד מפורטות, חבל שלא תמיד עושים ככה (בהרבה מקרים כתוב רק מעבדי ו/או רק חברה אחת של כרטיסי מסך).

דרישות מערכת דיי טובות, נראה כאילו הם דאגו שהמשחק יעבוד גם על המחשבים חדשים. דרישות יותר נמוכות משל BF3/COD BLOPS2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לי תמיד נראה תמוה כשהם לא מצליחים אפילו לרשום כרטיסי מסך מקבילים בביצועיהם בדרישות מערכת (רשמו GTX 480 ו - HD5770 במומלצות), כאילו מי שכותב אותן לא מבין בחומרת מחשב בכלל ושולף כרטיסי מסך אקראים מכל יצרנית רק ע"פ תמיכה ב - DX9/10/11 וכמות זיכרון.

דרישות מערכת זה פשוט בדיחה וזה לא משתנה.

פה זה נראה פחות מפורט - http://www.dsogaming.com/news/far-cry-3-pc-system-requirements-revealed/

מעניין מה המקור של הפירוט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה נשמע כאילו הם זורקים כמה פירורים לשחקני המחשב במקום שיפור משמעותי.

ואת זה ממש לא אהבתי:

Not only that, but given the console’s framerate target (30fps), Ubisoft might not optimize the version for older CPUs. Our guess is that they will, once again, rely on the additional raw power of current-generation CPUs to overcome their laziness, and that’s something really unacceptable. What’s even funnier here is that CPU requirements would be lower, provided there weren’t those console optimizations (and yes, even high-end CPUs would benefit from something like that).

אני מנסה ומתקשה להיזכר ב- FPS שהיה פורט מוצלח מהקונסולות בשנים האחרונות (מלבד אולי DX:HUMAN REVOLUTION) לכולם היו בעיות כאלו ואחרות, עצוב מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...