לא מצליח לשתף torrentleech למרות שבisohunt אני מגיע למהירויות גבוהות בשיתוף - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח לשתף torrentleech למרות שבisohunt אני מגיע למהירויות גבוהות בשיתוף

XioMa

Recommended Posts

אני מקווה שהחברה פנ יוכלו לעזור לי כי אני כבר התייאשתי

יש לי חשבון בtl כמו שכולכם ודאי יודעים, כדי לשמור על החשבון פתוח צריך להיות פעילים ועם ratio מסויים.

אז בתור משתמש חדש הורדתי קבצים עם הרבה ליצרים , הבעיה היא שאני לא מצליח לשתף עם אחרים,

ליצרים מתחברים אליי והמהירות העלאה עומדת על 0.3 לכמה שניות, לאחר מכן המהירות יורדת ל0 (גם ה0.3 הזה פיקטיבי כי בפועל העלאתי 0bit שהutorrent היה פתוח במשך כל הלילה.

אין לי בעיה עם הורדה, זה יורד במהירות מקסימום.

הורדתי בהגדרות את כל מה שאסור בtl כמו pex וudp או איך שלא קוראים לזה , וכלום לא קורה...

התקנתי utorrent מחדש וכלום..

אגב בזמן ההורדה זה מראה שאני לא מחובר לאף ליצר אבל בכל זאת אני מעלה על 1.5(שוב פיקטיבי)

הפורט פתוח , באתרים פומביים (isohunt) אני מעלה על מהירות יפות של 70 פלוס הורדות שונות תוך כדי.

מה עושים? אנ אבוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שיש לו נסיונות בשבועות האחרונים עם TL, אני אתן לך מספר טיפים לשיפור ה- ratio:

1) לפני שמתחילים לקבל ממך, אתה חייב לחכות קצת. יש מעין "בניית אמון" גם מצד השרת, לפני שמגיעים אליך אנשים להוריד.

2) כדאי לך להוריד דברים "חמים". דברים חמים אלו דברים שיצאו רק לאחרונה והתחילו רק עכשיו לשתף אותם. כדי לקבל פרופורציות מספיק לראות מספר דו-ספרתי כלשהו של seeders ו- leechers כדי להבין שזה הדבר שכדאי לשתף. יחס אידאלי (לטעמי) בין seeders ל- leechers הוא 2/3 leechers ו- 1/3 seeders, כאשר יש עשרות מכל אחד ומעלה. מאות מכל אחד (לא שכיח כ"כ, אבל ניתן לראות את זה מפעם לפעם) זה מעולה. אם אתה רואה שלא הרבה מורידים או "מגרענים" - אל תתקרב לזה.

3) בונוס: מצב ה- upload בארץ הוא על הפנים, וזה אומר שאם עשית טעות והורדת יותר מדי על המכה הראשונה, יהיה לך קשה מאוד לתקן את זה, ואם תרד מ- ratio של 0.4 אתה תקבל באן תוך פחות משבוע. הפתרון הוא פשוט - לקנות seedbox. זה לא עסק זול, אבל יש כאלה זולים ב- 10 יורו לחודש, ואם אתה עושה את זה חכם (להלן טיפ מס' 2), אתה תקבל את ה"השקעה" בחזרה מעל ומעבר ויספיק לך חודש בלבד. הרעיון הוא - שרת אחר עושה בשבילך את העבודה של ההעלאה וההורדה, והמהירויות מתחילות ב- 100Mbps סימטרי (אתה אח"כ יכול להוריד את הדברים אל המחשב שלך באופן סטנדרטי מהשרת המרוחק דרך SFTP או HTTP). אני ממליץ לך על seedboxes.cc. הוא גם נותן לך שרת חינם, dedicated.

תוך פחות משבועיים, הגעתי למצב הבא:

XJmXG.png

מספיק לי חודש בלבד עם seedbox כדי לקבל את מה שאני צריך. יש לי buffer שאני בחיים לא אגמור אותו כי אני לא מוריד כ"כ הרבה. וזה רק מחצי חודש.

ועוד קצת פרופורציות לגבי המהירויות:

ENXXD.png

שים לב שכל זה מתוך חוסר הנסיון שלי עם טורנטים. אם היה לי נסיון בטח ה- ratio היה גדול הרבה יותר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה.

אני מבין את מה שכתבת אבל אני לא חושב שזאת הבעיה.

אני לא משתף בכלל! הורדתי קובץ עם הכי הרבה ליצרים בtl הורדת איזה 2 קבצים מתוכו ואנשים לא מורידים ממני הם כאילו מתחברים אליי ומהירות ההעלאה היא 0 ואז הם מתנתקים.

אני לא חושב שיש צורף בseedbox יש לי חבר עם ratio גבוה לדעתי 3.0 והוא פשוט משאיר את המחשב פתוח ומעלה..

בוא נניח והוא הוריד משחק מסויים. הוא פשוט מפעיל את המחשב ומעלה במשך כל היום!

אצלי המצב שונה, המהירות העלאה היא 0! כאילו משהו חוסם את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה.

אני מבין את מה שכתבת אבל אני לא חושב שזאת הבעיה.

אני לא משתף בכלל! הורדתי קובץ עם הכי הרבה ליצרים בtl הורדת איזה 2 קבצים מתוכו ואנשים לא מורידים ממני הם כאילו מתחברים אליי ומהירות ההעלאה היא 0 ואז הם מתנתקים.

אני לא חושב שיש צורף בseedbox יש לי חבר עם ratio גבוה לדעתי 3.0 והוא פשוט משאיר את המחשב פתוח ומעלה..

בוא נניח והוא הוריד משחק מסויים. הוא פשוט מפעיל את המחשב ומעלה במשך כל היום!

אצלי המצב שונה, המהירות העלאה היא 0! כאילו משהו חוסם את זה.

כאמור, הימים הראשונים מתסכלים. היה לי בדיוק את אותו הדבר כמוך. אחרי יום אחד היה לי ratio של 0.008. אח"כ זה התחיל לגדול כי התחלתי להוריד דברים "חמים" (ניסית את זה?), אבל בכ"ז ראיתי שאני לא אסגור את הפער תוך שבוע, למרות שזה התחיל לצמוח והגעתי לסביבות 0.35, אז בלית ברירה החלטתי להשתמש ב- seedbox והשאר היסטוריה (מעבר למהירות זה גם חוסך בחשמל אם אתה לא תכננת ללא שום קשר להשאיר את המחשב פתוח, זה לא תופס את רוחב הפס שלך, אין לך בעיות עם ספק שיגביל אותך וכו'). לקבל ratio טוב בארץ זה דורש לא מעט השקעה ותסכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה על התגובה:)

לגבי seedbox אני אבדוק בהמשך הדרך לבנתיים אני רוצה לסדר את ההעלאה.

תוכל לתת לי דוגמא לדברים חמים? כי את החדשים אני לא יכול להוריד יש זמן המתנה

אני עדיין לא מאמין שזה יעבוד כי אני לא מעלה בכלל במשך כל הלילה 0 קילו ויש בסביבות ה300 ליצרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה על התגובה:)

לגבי seedbox אני אבדוק בהמשך הדרך לבנתיים אני רוצה לסדר את ההעלאה.

תוכל לתת לי דוגמא לדברים חמים? כי את החדשים אני לא יכול להוריד יש זמן המתנה

אני עדיין לא מאמין שזה יעבוד כי אני לא מעלה בכלל במשך כל הלילה 0 קילו ויש בסביבות ה300 ליצרים

דוגמא:

DhTYt.png

אמנם היחס כאן הוא הפוך ממה שציינתי, אבל הוא עדיין טוב כי מדובר בחומר חדש שיש לו הרבה דורשים, ומספר הדורשים יגדל.

אל תיקח חבילות של עשרות ג'יגה בייטים, ואל תיקח חבילות עם הרבה ליצ'רס! זה לא מעיד על כלום. זה אפילו מופיע ב- FAQ:

Don't download packs unless you have the ratio buffer to download it.

Yes that's right. Packs are a no-no if you are new and want to build ratio. My signature also suggests it as well (at the moment anyway).

Why?

It's quite simple. Many so called “peers” or shall we call them “downloaders” are not downloading anything. In fact most of them just grabbed 1-2 movies/files out of the pack and are seeding those files. They won't download anything and they won't show up as seeders!

DON'T DOWNLOAD PACKS

[/q]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין, יש לי שרת בארה"ב (VPS ולא סידבוקס, אבל עם מהירות אינטרנט של 150MBps הורדה \ 50 MBps העלאה (הנתונים מ speedtest וזה משתנה כתלות בשעות היממה).

אני משתף קובץ דיי גדול עם מאות ליצ'רים, והעלתי בסביבות ה 2.5GB בשבוע.

ניסיתי גם קבצים חמים שיצאו באותו יום, בקושי הצלחתי להגיע לרטיו של 1:1.

איזה קבצים כדאי לשתף דרך סידבוקס?

נ.ב. אני משתמש ב Transmission של . כדאי לחליף קליינט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין, יש לי שרת בארה"ב (VPS ולא סידבוקס, אבל עם מהירות של 150MBps הורדה \ 50 MBps העלאה (הנתונים מ speedtest וזהמשתנה כתלות בשעות היממה).

אני משתף קובץ דיי גדול עם מאות ליצ'רים, והעלתי בסביבות ה 2.5GB בשבוע.

ניסיתי גם קבצים חמים שיצאו באותו יום, בקושי הצלחתי להגיע לרטיו של 1:1.

איזה קבצים כדאי לשתף דרך סידבוקס?

נ.ב. אני משתמש ב Transmission של . כדאי לחליף קליינט?

אני ממליץ על utorrent

הנה עוד דוגמא טריה:

kIasb.png

אחרי דקה...:

dqAFK.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שיש לו נסיונות בשבועות האחרונים עם TL, אני אתן לך מספר טיפים לשיפור ה- ratio:

1) לפני שמתחילים לקבל ממך, אתה חייב לחכות קצת. יש מעין "בניית אמון" גם מצד השרת, לפני שמגיעים אליך אנשים להוריד.

2) כדאי לך להוריד דברים "חמים". דברים חמים אלו דברים שיצאו רק לאחרונה והתחילו רק עכשיו לשתף אותם. כדי לקבל פרופורציות מספיק לראות מספר דו-ספרתי כלשהו של seeders ו- leechers כדי להבין שזה הדבר שכדאי לשתף. יחס אידאלי (לטעמי) בין seeders ל- leechers הוא 2/3 leechers ו- 1/3 seeders, כאשר יש עשרות מכל אחד ומעלה. מאות מכל אחד (לא שכיח כ"כ, אבל ניתן לראות את זה מפעם לפעם) זה מעולה. אם אתה רואה שלא הרבה מורידים או "מגרענים" - אל תתקרב לזה.

3) בונוס: מצב ה- upload בארץ הוא על הפנים, וזה אומר שאם עשית טעות והורדת יותר מדי על המכה הראשונה, יהיה לך קשה מאוד לתקן את זה, ואם תרד מ- ratio של 0.4 אתה תקבל באן תוך פחות משבוע. הפתרון הוא פשוט - לקנות seedbox. זה לא עסק זול, אבל יש כאלה זולים ב- 10 יורו לחודש, ואם אתה עושה את זה חכם (להלן טיפ מס' 2), אתה תקבל את ה"השקעה" בחזרה מעל ומעבר ויספיק לך חודש בלבד. הרעיון הוא - שרת אחר עושה בשבילך את העבודה של ההעלאה וההורדה, והמהירויות מתחילות ב- 100Mbps סימטרי (אתה אח"כ יכול להוריד את הדברים אל המחשב שלך באופן סטנדרטי מהשרת המרוחק דרך SFTP או HTTP). אני ממליץ לך על seedboxes.cc. הוא גם נותן לך שרת חינם, dedicated.

תוך פחות משבועיים, הגעתי למצב הבא:

XJmXG.png

מספיק לי חודש בלבד עם seedbox כדי לקבל את מה שאני צריך. יש לי buffer שאני בחיים לא אגמור אותו כי אני לא מוריד כ"כ הרבה. וזה רק מחצי חודש.

ועוד קצת פרופורציות לגבי המהירויות:

ENXXD.png

שים לב שכל זה מתוך חוסר הנסיון שלי עם טורנטים. אם היה לי נסיון בטח ה- ratio היה גדול הרבה יותר :)

תוכל להסביר לי איך מורידים עם SEEDBOX אני מתחיל לשקול תעיניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

היי

אני יודע שהשרשור ישן אבל לא רציתי לפתוח חדש היות ומדובר על אותה הבעיה כמו אצלי.

אני משתמש כבר 5 שנים ב TORRENTLEECH - מעולם לא היתה בעיה של העלאה והיתי על RATIO של 1.21 עד לא מזמן (כרגע 0.89).

פשוט כל מה שאני מוריד, מעלה אולי 2 KB בזמן ההורדה ולאחר מכן בקושי זז, לא מעלה יותר מעבר ל 5-10 ק"ב, כשאני מוריד קבצים מטורנטליץ'.

כשאני מוריד סתם טורנטים מהרשת זה מעלה ללא בעיה 50-100 ק"ב.

מה בדיוק הבעיה פה אני מוריד קבצים די חדשים שיש להם הרבה משתמשים, ואני משתמש בתוכנה של UTORRENT הכי חדשה.

פתאום סתם ככה התחיל הבעיה, האם יש צורך להגדיר איזשהו פורט בראוטר חדש שהגיע לבית - DGN2200? אני נמצא בבזק בינלאומי + 012.

לעולם לא היתה בעיה כזו. אגב שמתי לב כשהגעתי לבית ההורים שלי שיש עדיין אותה הבעיה שכנראה זה לא קשור לספק בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...