מה השכר הממוצע של משרת סטודנט בפיתוח תוכנה בהיקף של 50% - מי שיודע או עובד - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה השכר הממוצע של משרת סטודנט בפיתוח תוכנה בהיקף של 50% - מי שיודע או עובד

yz101

Recommended Posts

אני מתחיל לחפש משרת סטודנט בתחום . אין לי נסיון למעט מה שעברתי בלימודים, אני שולט לא רע בC ובJAVA.

יש לי ראיון עבודה ביום חמישי, ופתאם זה היכה בי שאם שואלים אותי על ציפיות שכר, אין לי מושג מה ריאלי.

ברור שהתשובה פה היא לא חד משמעית, לכן אני מקווה ליפול דווקא על מי שכן עובד במשרה באותו סדר גודל של יומיים בשבוע בפיתוח.

טבלאות שכר במקומות השונים לא מתייחסות לסוגיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סייג קטן.

ישנם הבדלי שכר מאד משמעותיים ,בעיקר במשרות סטודנט, התלויים בחברה.

פרמטרים כגון - גודל החברה, סטארטאפ או לא, בעלות פרטית או ציבורית ועוד.

בימי כסטודנט נתקלתי בהבדלים, על משרה לכאורה זהה, של עד פי 2.5 בשכר.

הגישה שלי היתה, באותה תקופה, היות וזו משרת סטודנט בלבד ומטרתה בעיקר הנסיון, לא להתעקש על עניין השכר.

כשתסיים ועניין השכר כבר יהיה משמעותי יותר, ובניגוד למשרת סטודנט בדר"כ יעלה רק אחרי שהתקבלת תרביץ מספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כסטודנט היום אני יכול לומר לך שאנשים שאני מכיר מקבלים בין 50 ל 75 לשעה. שהשכר לפחות בחברות הגדולות הוא לפי סטנדרט שלהם לשכר סטודנט ופחות תלוי בבן אדם.

בסופו של דבר מה שחשוב בעבודה כסטודנט הוא בעיקר הנסיון ולא הכסף. אתה לא תתעשר מזה, אבל בכל מיקרה השכר יספיק בשביל לחיות כסטודנט.

אישית שדיברו איתי על דרשיות שכר אמרתי שלא חשבתי על זה עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשכורת לשעה היא בין 40 לממוצע 75 ממכללה. ו עד כ 90 לממוצע 95+ באוניברסיטה.

כמובן שיש רושם רב לבחינה בחברה ולראיון האישי.

המספרים שאני רושם הם בהנחה שיש קורולציה בין אלו לציונים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובות. ברור שהנסיון הוא החשוב, זו בדיוק הסיבה שאני בכלל מחפש עבודה. השכר הוא אכן בעל חשיבות משנית, ובכל זאת, אני רוצה לדעת מהי תשובה ריאלית לשאלה כזו בראיון.

אשמח אם יותר סטודנטים שבאמת עובדים בתחום יציינו את המשרה שהם עושים בפועל ויציינו את השכר ואם אפשר גם יציינו אם מדובר בחברה גדולה או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכר לפי ממוצע , זה חדש גם לי.

בזמנו כשעבדתי כסטודנט הרווחתי כמעט זהה לסטודנט אוניברסיטה עם ממוצע גבוהה... זה כבר תלוי מי אתה ומה אתה.

ליביו

ליביו כמו שציינתי זה תלוי בקורולציה בין הציונים לרושם שאתה עושה בראיון ובחינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...