מוצרי COREPAD - עד איזה גודל באמת יכול להגיע משטח לגיימרים? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מוצרי COREPAD - עד איזה גודל באמת יכול להגיע משטח לגיימרים?

avinin1

Recommended Posts

הרבה זמן שאני מתעסק בנושא הציוד ההיקפי למחשב, לא פעם ולא פעמיים עשיתי טעויות עם רכישות בחיי - אף אחד לא מושלם.

אין מי שלא יודע שהדבר הכי מעצבן הוא לקנות מוצר למחשב או כל מוצרי אלקטרוניקה אחר ולהתאכזב ממנו גם אחרי שהוא נראה לנו כל כך מושלם לפי חוות דעת אחרות של אחרים.

באותה הנקודה, לפני מספר שנים, התחלתי לפעול - למה לא לרכוש ידע נרחב בתחום ולהתחיל לעשות ביקורות משלי? הרי, לא חסר ביקורות *זבל* באינטרנט, מאנשים שלא מבינים הרבה ממה שהם כותבים ויותר מצ'טטים אחרים או זורקים משפטים באוויר או את עניין השוחד - הרי, איך פועלים היום אתרי ביקורות בינוניים-גדולים? פונים אל החברה: "היי, אני מנהל גוף/אתר גדול ואני מעוניין לעשות ביקורות על מוצרים X/Y/Z, תודה מראש" והופ, המוצר נשלח עליהם בתוך הסכם של "אתם מקבלים את המוצר בחינם בתנאי שאתם כותבים את הביקורת ומעבירים לנו אותה לאחר מכן", הרי אותה חברה גדולה לא ילכלכו על המוצרים, למה להם? הם קיבלו מוצרים בשווי הרבה כסף בחינם, זה יחשב כדבר צבוע לדעתם.

המטרה שתמיד אצבתי לעצמי הייתה להכנס לתחום הביקורות ולקבל מוצרים לביקורות על מנת לעזור לאנשים להחליט ולעשות בחירות נכונות בקניות שלהם, אך לעומת אין-ספור מבקרים אחרים, לשמור על דעה כינה ונטרלית לגמרי לאורך כל הביקורות שלי, ואני לא מתבייש לכתוב את זה בשום מקום, אפילו שאחרי שאני מסיים את הביקורת זה נשלח במייל אל COREPAD, ככה אני מתנהל וזה מה שאני מחשיב כיתרון שלי על אותם אתרים גדולים.

לאחר שהבהרתי כמה נקודות מאוד חשובות, הגיע הזמן שאעבור על הביקורת עצמה, מי שראה ביקורות קודמות שלי בטח שם לב שהכל מסודר ומחולק לקטגוריות (אך יכול להיות שאורך העמודים בביקורות שלי יכול להטעות בנושא הסדר wink_5.gif ):

1. מידע כללי על החברה והמוצר.

2.איכות חומרים

3.השוואה אל משטחים אחרים

4.ביצועים בשטח

5.דעה אישית.

5.יתרונות וחסרונות (+,-)

1.מידע כללי:

COREPAD הינה חברה הולדנית שקיימת מ2003 שמתמחה בייצור משטחים ורגליות לעכברי גיימינג ידועים,COREPAD הינה ידוע מאוד בחו''ל בזכות המוצרים האיכותיים שלה ומכוון שהיא עוסקת בקידום הספורט האלקטרוני בכך שהיא נותנת חסויות לארגונים מקטנים ועד גדולים.

COREPAD לאורך השנים הוציאה המון משטחים שזכו לקהל מעריצים גדול, כמו הC1 וכדומה.

כיום, COREPAD מוציאה גירסא מחודשת למשטחים שלה בגדלים ענקיים במידות גדולות(XXL,XXXL ואף XXXXL).

בביקורת זו אדבר על:

Corepad DeskPad XL

CorePad Cerro XXXL

CorePad Cerro MEDIUM

CorePad Keira Medium White

CorePad IE 3.0/IE 1.1 Skatez

2. איכות החומרים:

ה:COREPAD DESKPAD XL

עשוי מבד חלק בעל חיכוך נמוך.

בעל בסיס מגומי איכותי ועמיד מאוד ומחוספס.

גודל: 700 מילימטרים לרוחב, 500 מילימטרים אורך ועובי של 3 מילימטרים. (בינוני)

tCI9v.jpg

RPmG3.jpg

.הCOREPAD CERRO XXXL:

WR9yS.jpg

עשוי מבד מחוספס מאוד בעל חיכוך בינוני-נמוך.

גודל: 880 מילימטרים לרוחב, 440 לאורך ועובי של 4 מילימטר. (גדול מאוד, מאוד, מאוד.)

בגלל היותה של השיכבה העליונה של המשטח מאוד מחוספסת, נוזלים לא יכולים לחדור פנימה ונשארים על החלק העליון של המשטח, נשארים כתמים אך הנוזל לא חודר פנימה,

CorePad Cerro MEDIUM:

VZxU2.jpg

עשוי מבד מחוספס מאוד בעל חיכוך בינוני-נמוך.

PFSf3.jpg

גודל: 315 מילימטרים לרוחב, 255 מילימטרים לאורך ועובי של 4 מילימטרים. (גדול מאוד)

לעומת גירסאת הXXXL, הXL מגיע מוקף במספר שכבות נוספות של בד על מנת למנוע בעיה מאוד נפוצה במשטחי בד - שחיקה של המשטח עצמו דרך הצדדים שלו במשך הזמן.

בגלל היותה של השיכבה העליונה של המשטח מאוד מחוספסת, נוזלים לא יכולים לחדור פנימה ונשארים על החלק העליון של המשטח, נשארים כתמים אך הנוזל לא חודר פנימה,

fZCEH.jpg

c916U.jpg

CorePad Keira:

13N1f.jpg

עשוי מפלסטיק קשיח בעל חיכוך בינוני.

בסיס פלסטיק עמיד מאוד ומחוספס.

גודל - 255 מילימטרים לרוחב, 315 מילימטרים לאורך ועובי של 2 מילימטרים. (גודל בינוני).

הגליידים של החברה (במקרה הזה, לאינטלי אקספלורר 3.0 של מיקרוסופט):

aOirr.jpg

I613a.jpg

הגליידים של COREPAD עשויים מ100% טפלון.

בגודל המדויק למקום של הרגליות - כמו המקוריים.

מגיעים "שפיציים" - שורטים את המשטח בהתחלה, אך לאחר זמן מה הופכים להיות מעוגלים לגמרי, צריך לבצע BRAKE-IN של הרגליות במשטח.

עבים בדיוק כמו הרגליות שמגיעות עם העכבר (0.5 מילימטר).

3. השוואה אל משטחים אחרים [שנמכרים בארץ - הQCK והG-TF SPEED]:

CERRO נגד הG-TF SPEED:

אם הייתי יכול לסכם במשפט אחד הוא ללא ספק היה : הCERRO למיניו הוא פשוט גירסא מתוקנת של הG-TF SPEED, הוא מהיר כמוהו ונותן בדיוק את אותו החיכוך ובעל בסיס גומי שלא מחליק כלל ותמיד נשאר יציב כל כל סוגי השולחנות, לעומת הG-FTF SPEED שנוטע להחליק לבד מהשולחן ולא נשאר יציב כל הזמן.

כמו כן, הCERRO XXXL גדול משמעותית ועבה במילימטר (1).

RoftG.jpg

עובי:

kcafu.jpg

כמו כן, הCERRO MEDIUM מציע את תוספת של מספר שכבות בצדדים ("אנטי-שחיקה") כמו בG-TF SPEED של ZOWIE GEAR והם אף יותר רכים מהם מה שנותן תחושת נוחות טובה.

OJBtJ.jpg

UPDKO.jpg

עובי:

6Bp48.jpg

*הCERRO למעלה, הG-TF SPEED למטה

הDESKPAD מול הQCK MASS:

הDESKPAD הוא חלק אך בעל חיכוך איפה שהוא בין נמוך לבינוני.

הQCK מחוספס ובעל חיכוך גבוהה יותר.

מבחינת גודל, הDESKPAD גדול יותר גם מהHEAVY, אך הHEAVY עבה יותר ב-3 מילימטרים.

lqtPF.jpg

עובי:

0aMvD.jpg

הKEIRA נגד ה9HD:

ה9HD של מחוספס מאוד ובעל רמת חיכוך גבוהה.

הKEIRA של COREPAD חלק ובעל רמת חיכוך בינונית.

ה9HD ארוך ורחב יותר במעט (=גדול יותר), שני המשטחים בעובי של 2 מילימטרים.

qeYiB.jpg

2VUr6.jpg

4.ביצועים בשטח ותפקוד כללי:

המשטחים נבדקו עם העכברים הבאים:

IntelliMouse Explorer 3.0

Zowie Gear EC1

DeathAdder

PureTrak Valor

Sensei

Xai

Zowie EC2

KinzuAdder

CM Spawn

הבזמן שהVALOR נשאר מאחור עם LOD גבוהה ועקיבה נוראית על הCERRO כל שאר העכברים תפקדו בצורה האופטימלית על הCERROים ועל הDESKPAD.

לCOOLER MASTER CM SPAWN היו בעיות לעקוב על הKEIRA בגלל הצבע.

LOD: (מרחק מהאוויר אל המשטח שבו החיישן עדיין ממשיך לזוז)

[כמה שיותר נמוך עדיף, אך בהכרח טוב יותר]

LOD - מדובר ב"תופעת לוואי" של החיישנים האופטיים שבמידה ומרימים את העכבר מעל המשטח בשביל למקם אותו בחזרה הוא עדיין יעקוב כשהעכבר באוויר ולכן זה יכול לגרום לתנועות בלתי רצויות ואפילו לפיספוסים מיותרים או שחקנים שמשתמשים במשטחים קטנים, המטרה היא להוריד את הLOD כדי שזה לא יקרה.

IME3.0 - כ1.2 עד 1.6 מילימטרים כל המשטחים.

EC1 והEC2 - כ1.5 כל כל המשטחים

DA - כ3.6, כ2.4 על הKEIRA.

VALOR כ3.6, 2.4 על הKEIRA.

XAI והSENSEI כ1.2 על כל המשטחים.

KINZUADDER - בעייתי מעט עם הKEIRA בגלל הצבע, אך עם הDESKTOP והCERRO הוא עוקב אחלה ובלי בעיות.

הCM SPAWN עשה בעיות על הKEIRA ולא רצה לעקוב כלל בגלל הצבע הלבן, אך על כל השאר הוא עבד מעולה ועל גובה מקסימלי של 1.2.

8hFcn.jpg

bA6J2.jpg

5.דעה אישית:

CorePad עשו עבודה מעולה ביצירת המשטחים שלהם - בסה''כ הם הביאו אל הגיימרים את כל העולמות - משטחי בד מאוזנים -הDESKPAD ומהירים מאוד - הCERRO עם חומרים איכותיים ובמגוון גדלים ואף את פייצ'ר ה"אנטי-שחיקה" שמונע שחיקה בכך שמוסיפים לצדדים של המשטח שכבות נוספות של בד מה שגורם לעיקוב השחיקה, מה שבעיה נפוצה מאוד עם משטחי בד.

לדוגמא, כאשר שרכשתי את הG-TF SPEED של ZOWIE GEAR, הייתה לי בעיה מאוד גדולה עם חומר הגומי החלק שבתחתית והמשטח היה פשוט מחליק לאט לאט באופן קבוע - הCERRO מביא את אותם הדברים בדיוק שיש בG-TF SPEED אך עם מגוון גדלים ותחתית גומי הרבה יותר איכותית.

בתור אחד שלא חובב משטחים קשיחים בגלל שכולם פשוט מהירים מדי ולא מאוזנים - הKEIRA הייתה הפתעה נוספת בשבילי - הוא לא חלק מדי ויש לו חיכוך ברמה בינונית, ככה שהוא מאוד מאוזן.

השתמשתי הרבה זמן עם ה9HD ואף פעם לא אהבתי את העובדה שהוא מהיר מדי עם כל עכבר שאיתו השתמשתי אך לא הייתה לי באמת ברירה כי הייתי עם הXAI בעבר שמתפקד טוב רק על משטחים קשיחים.

6.יתרונות וחסרונות של כל משטח:

COREPAD CERRO MEDIUM:

+מוקף בעוד שכבות נוספות נוספות של בד על מנת למנוע שחיקה מהצדדי המשטח.

+מהיר מאוד (מחוספס+חיכוך נמוך).

+איכות חומרים מעולה - משכבות הבד עצמם ועד תחתית הגומי.

-יש כאלה שלא יאהבו את העובדה שהמשטח מהיר מדי.

COREPAD CERRO XXXL:

+שבר את שיאי הגודל של משטחי הגיימינג, יתרון ענקי לאנשים בעלי אובססיה למשטחים גדולים,

+מהיר מאוד - לחולי המהירות.

+איכות חומרים מעולה - משכבות הבד ועד תחתית הגומי.

-עלול להרגיש מהיר מדי לחלק מהמשטחים.

-אין לו את צדדי ה"אנטי-שחיקה" כמו בCERRO MEDIUM והG-TF SPEED

COREPAD DESKPAD XL:

+גדול מאוד.

+איכות חומרים מעולה.

+מאוד מאוזן מבחינת מהירות וחיכוך.

-אין לו את צדדי ה"אנטי-שחיקה" כמו בCERRO MEDIUM ובG-TF SPEED.

COREPAD KEIRA:

+סוף סוף משטח פלסטיק קשיח שלא מרגיש מהיר מדי ומאוזן יותר.

+איכותי מאוד מבחינת חומרים

-קטן יחסית, אפילו היותו "בינוני", ממליץ בחום על הLARGE.

הרגליות של COREPAD:

+100% טפלון

+עדיפות על רוב הטפלון שמגיעות עם העכברים היום

+משתלם מבחינת מחיר וביצועים

-לא מגיעות "עגולות" - שורטות את המשטח עד שהם עוברות BRAKE IN והופכות ל"עגולות" עם הזמן.

טוב, כאן זה נגמר. לקח הרבה זמן לכתוב ואני מצפה לתגובות ממכם, אל תאכזבו - קחו זאת כהרמת מוטיבציה בשבילי להמשיך להשקיע כאן.

תודה רבה על הקריאה.

את מוצרי COREPAD אפשרות לקנות דרך http://www.coregamingshop.com, לבנתיים, אני מחפש חנויות שיכלו להרים את הכפפה ולהביא את המוצרים המדהימים האלה לארץ, בכנות.

לסיום, אני רוצה לומר תודה למר. מרסל מCOREPAD על שליחת הדגימות לביקורת.

Thanks you very much Marcel for the review-samples.

Marcel, Dank u je wel voor de review-monsters.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת נחמדה אבל עם כמה סייגים.

1. תבדוק , גם malfuntion speed וperfect control

2. הרגליות לעכבר MS על הפנים כי הבעיה הכי גדולה של הIME 3.0 היא רגליות עלובות שצריך להחליפן לרגליות 0.8MM של hyperglide או להדביק הרגליות הקימות עוד רגליות.

3. ביצועים הLOD של הפדים האלה לא שונים מפאדים אחרים ואפילו לא נסית לעשות לDA את הscotch tape mod

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת נחמדה אבל עם כמה סייגים.

1. תבדוק IPS , גם malfuntion speed וperfect control

2. הרגליות לעכבר MS על הפנים כי הבעיה הכי גדולה של הIME 3.0 היא רגליות עלובות שצריך להחליפן לרגליות 0.8MM של hyperglide או להדביק הרגליות הקימות עוד רגליות.

3. ביצועים הLOD של הפדים האלה לא שונים מפאדים אחרים ואפילו לא נסית לעשות לDA את הscotch tape mod

1.הנתונים הטכניים הם נתונים שפחות מעניינים את הקהל הישראלי לכן לא ראיתי חשיבות להתמקד עליהם בביקורת. אבל תאמין לי שהם הייתה ירידה דרסטית במהירות המקסימלית עליה החיישן יכול להגיע מבלי להראות פגמי עקיבה ו/לא לעקוב בכלל - הייתי מציין זאת בביקורת, וכן ציינתי שיש כמה שעושים בעיות.

2.החלפתי לרגליות של COREPAD (עולה פחות מהHYPERGLIDE ונותן את אותו הדבר בפחות כסף אך לא מגיע עם צדדים מעוגלים), יש לי כבר TAPEFIX וHYPERGLIDE על הDEATHADDER ועל הKINZUADDER - אני מותיא את הTAPEFIX על מנת לתת מידע אמיתי - לא כולם, במיוחד בארץ, יודעים על השיטה הזו.

3.LOD שנשאר אותו דבר לא תמיד נחשב לדבר טוב/רע, זה עניין של המשתמש האישי.

לדוגמא, הDEATHADDER עם רוב המשטחים שתמשתמש בו בשוק תמיד יהיה על 2.4-3.6.

אותו דבר לגבי הPURETRAK VALOR וכו'.

רק שתהיה בעניינים, LOD בסופו של דבר מראה עד כמה מנורת הלד מתוך החיישן חזקה, TAPEFIX פוגע בביצועים (בהתאם לחיישן ולLENS בהם העכבר משתמש - לדוגמא בDEATHADDER לא תהיה פגיעה דרסטית.)

(תוכל לראות כאן פוסט שלי עם הTAPEFIX ורגליות HYPERGLIDES בDEATHADDER)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...