שמתם לב שעכברי לוג'יטק עושים רעש מציק? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמתם לב שעכברי לוג'יטק עושים רעש מציק?

simonldj

Recommended Posts

ולא אני לא מדבר על רעש של לחצנים/גלגלת...

אז ככה.. היום שמתי לב לרעש מציק ודקיק (בתדירות גובה) בחדר שלי.. זה כבר לא הפעם הראשונה ועד היום הייתי בטוח שזה רק אני ושמשהו לא בסדר עם האוזנים שלי או משהו כזה חח..

אבל היום, שמתי לב שזה בא מהעכבר שלי, ה- mx518

החלטתי לחפש בגוגל כידי לבדוק שזה לא רק אצלי וגליתי שאני לא הראשון ששם לב לזה, ושיש את אותה בעיה ברוב עכברי הלוג'יטק..

תוכלו לראות את הבעיה מפורטת כאן עם רשימה של עכברים שנבדקו

http://jdc.parodius.com/logitech/

תחת הכותרת mouse high frequency noise/whine

למי שאין כוח לקרא, כתוב שהרעש בא מאיזה רכיב קרמי שנמצא על הלוח שמחזיק את המקשים והגלגלת...

בנוסף כתוב שאין פתרון רשמי לבעיה, אבל מי שרוצה יכול להחליף את הרכיב הזה באיזה רכיב אחר (וזה כמובן יפגע באחריות של המוצר)

בכל מקרה עכשו מצד אחד אני שמח שזה לא האוזנים שלי, ומצד שני אני כבר לא יחשוב שיש לי עכבר כזה טוב חח :)

אז מה אתם אומרים גם אתם שמתם לב לזה?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי בעבר MX 518 במשך 3 שנים, היום יש לי G9 קרוב ל 3 שנים ושניהם היו שקטים לגמרי.

אולי בתוך שלך שתול איזשהו משדר שמעביר מידע סודי למודיעין אויב? מציע לך לפרק אותו ולבדוק ;) ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים עם רגישות גבוהה לתדרים מסוימים (משהו כמו ה"סופר-טייסטרס", רק בשמיעה).

היה לי חבר ששמע קווי מתח שאף אחד חוץ ממנו לא היה שומע.

אם אף אחד מהחברים שלך ו\או בני משפחתך לא שומעים, בורכת (או קוללת, תלוי עד כמה זה מפריע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח כן אבל אחריות לא תעזור כי זה בכל הדגמים..

אבל בסדר לקח לי שנה לגלות את זה אז אני יחייה עם זה עוד קצת עד העכבר הבא.. וכן כמו שכתוב באתר, שלא כולם שומעים את זה..

בכל מקרה פאק רציני של לוג'יטק לדעתי..

ו- yonizaf, מצטער חחח ככה זה, כשיודעים זה יותר מציק..

אולי אני ישדרג ל G400, הוא לא עושה רעש לפי האתר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, יש רעש. חרישי לגמרי, אלא אם באמת מצמידים אוזן או שיש רגישות גבוהה מאוד לתדרים מסוימים.

ממש לא הייתי קורא לזה "פאק רציני" ואפילו לא הייתי קורא לזה "פאק" בכלל. המון סוגי ציוד אלקטרוני מפיקים רעש דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...