מחפש כונן קשיח בתקציב של 500 ש"ח - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש כונן קשיח בתקציב של 500 ש"ח

Guy950

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני רוצה להזמין כונן קשיח נוסף למחשב שלי, היות והנוכחי שלי לא מספיק לי.

רציתי לקנות כונן קשיח לפני כמה חודשים אבל בדיוק התחילה עליית מחירים נוראית ואני מרושש מדי בשביל זה, רציתי לדעת אם המחירים חזרו להיות "שפויים"?

אם כן, אשמח לקבל המלצה לכונן קשיח בתקציב של עד 500 ש"ח, אפשר להתגמש עד 600.

אני מעדיף שיהיה 1T זיכרון, אבל אם התקציב מחניק, אוכל להתפשר ולקחת פחות זיכרון - העיקר שהכונן לא יהיה באיכות ירודה.

אגב, אם זה רלוונטי הכונן הקשיח הנוכחי שלי הוא של מחובר בSATA ללוח אם עם 500 ג'יגה עם 7200 RPM ו16M cahche.

תודה לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים עדיין פסיכים בארץ למרות שבעולם הם כבר מתחילים לרדת. מה שקרה זה שהחברות שלא נפגעו מהשטפון פשוט ניצלו את ההזדמנות והעלו מחירים, אבל בסופו של דבר מדובר בשוק תחרותי ולכן המחירים ירדו. חברה כמו שנפגעה קשות תרצה לחזור ולמכור כמה שיותר ולכן יכול להיות שתעדיף לשבור את השוק את בשביל למכור בכל זאת.

לא לשכוח שרוב החברות האלה גם מסונדלות בחוזים ארוכי טווח עם יצרני מחשבים ולכן הם עדיין צריכות לייצר כמויות מסוימות ובסופו של דבר יתקעו עם מלאים אם זה יהיה יקר מדי.

כמו תמיד במחשבים אם אתה יכול לחכות תחכה. אם אתה לא יכול תקנה אין ברירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תפסיק לקרוא לזה .

נפח, מקום, קיבולת, GIGABYTES וכו... יתאימו.

זיכרון קוראים רק לשבבים אלקטרונים.

למה ? ככה מקובל, וזה מונע בילבול.

לגבי הרדיסק אין טעם לחכות שהמחירים ירדו, אם אתה צריך קנה.

הכי משתלם למחיר זה 2TB, ואם זה יקר לך אז קנה 1TB, לא פחות.

אם אתה צריך אותו רק לאיחסון נוסף של דברים אז גם דגם ירוק (חסכוני בחשמל ועובד לאט יותר [5400RPM+-]) זה בסדר גמור.

אם אתה רוצה אותו כשדרוג למערכת (בה יש הרדיסק ישן ואיטי), ועליו תתקין/תשעתק , אז עדיף לקחת 7200RPM.

באופן טבעי 7200RPM קצר יותר יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...