אני רוצה לשפר את המחשב - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לשפר את המחשב

menis

Recommended Posts

לא

אתה פשוט מוצא איפה הזכרונות הקיימים ומחליק את הזכרונות למקום הפנוי

ואז יש נעילה מסוימת וזהו

בדר"כ יש מדריך עם החוברת של הלוח אם, פשוט אני ממהר (יום הורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסיף ותבטל את ה-FILE PAGING.

זה יתן לך הבדל ביצועים עצום!

שאלה:

אם אני מבטל את ה File Paging ועובד עם תוכנה כבדה,שעוברת בסה'כ את ה 256 מגה שכרגע יש לי (מפרט בחתימה),

זה לא יאט או יפגע בביצועים של המחשב? לעיתים קרובות אני עובד עם מספר תוכנות בו זמנית וקורה שאני חורג מה 256 מגה.

לא עדיף להשאיר קצת - נניח 100 - 150 מגה בווירטואלי ? אנא הסברכם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסיף זיכרון ותבטל את ה-FILE PAGING.

שאלה:

אם אני מבטל את ה File Paging ועובד עם תוכנה כבדה,שעוברת בסה'כ את ה 256 מגה שכרגע יש לי (מפרט בחתימה),

זה לא יאט או יפגע בביצועים של המחשב? לעיתים קרובות אני עובד עם מספר תוכנות בו זמנית וקורה שאני חורג מה 256 מגה.

ב- לא מומלץ בכל מקרה לבטל מתחת ל-320MB.

עדיף 512MB.

אם אחרי ביטול ה-FILE PAGING אתה עובר את הכמות שיש לך התוכנה קורסת או לא עולה בכלל(זה קורה עם PHOTOSHOP).

במקרה כזה פשוט מחזירים את ה-FILE PAGING ועושים RESTART.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם אומרים לו לבטל את הקובץ SWP (זאת אומרת FILE PAGE) והכל, אבל אתם שוכחים שזה יהיה עדיין מסוכן כל עוד אין לו 512MB. אם הוא יפעיל PHOTO SHOP אפילו עם 384MB המערכת יכולה לקרוס. אם אתה רוצה לבטל את הזיכרון הוירטואלי, קנה 2 X 256MB של ורק כשיהיה לך 512MB תבטל, לא פחות מזה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם אומרים לו לבטל את הקובץ SWP (זאת אומרת FILE PAGE) והכל, אבל אתם שוכחים שזה יהיה עדיין מסוכן כל עוד אין לו 512MB. אם הוא יפעיל PHOTO SHOP אפילו עם 384MB המערכת יכולה לקרוס. אם אתה רוצה לבטל את הזיכרון הוירטואלי, קנה 2 X 256MB של ורק כשיהיה לך 512MB תבטל, לא פחות מזה.....

ביטלתי את זה....

ויש לי 256...

והפוטושופ עובד בסדר גמור!!

גם עם דברים כבדים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסיף ותבטל את ה-FILE PAGING.

שאלה:

ב- לא מומלץ בכל מקרה לבטל מתחת ל-320MB.

עדיף 512MB.

אם אחרי ביטול ה-FILE PAGING אתה עובר את הכמות שיש לך התוכנה קורסת או לא עולה בכלל(זה קורה עם PHOTOSHOP).

במקרה כזה פשוט מחזירים את ה-FILE PAGING ועושים RESTART.

תודה.

עזרת לי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שבעקבות הת'רד הזה, אזרתי אומץ וביטלתי את ה-File Paging.

יש לי אומנם "רק" 320 מגהבייט של אבל כל התוכנות הכבדות עובדות מעולה, הביצועים הכלליים של המחשב

הרבה יותר טובים, ואני מסוגל להפעיל מס' תוכנות כבדות במקביל בלי לגרום לקריסה של המערכת(זה כולל את , ועוד

6-7 של איכספלורר) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 256 Mb , וניסיתי בכל מקרה לבטל את ה file paging ב pro ,

ולמרות שאני רואה שיש לי 100 mb פנויים בערך המחשב פועל יותר לאט,

איך זה הגיוני?

אז אני רוצה להחזיר את ה file paging לגודל המקורי, מה הוא אמור להיות?(מינימום ומקסימום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...