מורידים את House M.D - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מורידים את House M.D

Cha0stAlker

Recommended Posts

אמיגו הרקולס שודר הרבה לפני שהיה בכלל AXN בישראל

ואני בכלל לא צופה בAXN או בטופן כללי בטלוויזיה ....

למה יש מחשב וסטרימר ?

אני מבין שהסדרות הבאות אצלך ברשימה זה נשואים פלוס אריזה משפחתית ואולי לקנח עם צוות לעניין. כמה re-runs כבר אפשר לראות? יש דברים שצריכים להשאר קבורים בזיכרון.

x-file סיינפלד אני מבין ועשיתי זאת בעצמי, זינה הרקולס וכו' not so much....

לא חשבתי שאתה באמת צופה ב AXN, התייחסתי אליו כי זה בדיוק מה שכול הזמן היו משדרים שם non stop. אני בכלל לא יודע עם הערוץ הזה קיים יותר.

whatever makes you happy ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מבין שהסדרות הבאות אצלך ברשימה זה נשואים פלוס אריזה משפחתית ואולי לקנח עם צוות לעניין. כמה re-runs כבר אפשר לראות? יש דברים שצריכים להשאר קבורים בזיכרון.

x-file סיינפלד אני מבין ועשיתי זאת בעצמי, זינה הרקולס וכו' not so much....

לא חשבתי שאתה באמת צופה ב AXN, התייחסתי אליו כי זה בדיוק מה שכול הזמן היו משדרים שם non stop. אני בכלל לא יודע עם הערוץ הזה קיים יותר.

whatever makes you happy ;)

אני צופה בכל פרק רק פעם אחת וזהו לא צופה בזה יותר בחיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם לדעתי לראות זינה והרקולס לא כדאי כי אלו סדרות *גרועות* אבל ישנן סדרות ישנות שרק משתבחות עם השנים ועושות בית ספר לכל סידרה חדשה

נשואים פלוס, עשיתי לא ממזמן מרתון (נכון להיום ראיתי את כל הסידרה חוץ מעונה רביעית אותה אין לי) ואני חייב לציין שבזמנו היתי בטוח שפספסתי המון פרקים אבל נכון להיום אני יכול לספור על יד אחת פרקים שלא ראיתי בילדותי ולמרות שזכרתי את רובן הן עדיין הצחיקו אותי ויש דברי םשקולטים רק בהרצה שניה/שלישית/רביעית/עשירית?!!?

אגב סידרה טובה שהתבטלה מוקדם הייתה firefly עוד קלאסיקה מהעבר...

ויש כמובן את עוז שנגמרה בשנת 2003 אבל העונות הראשונות (אלה שהיו שוות משהו לפני שהכתוב התחרפן) היו בתקופה שנשואים פלוס סיימה את ההרצה שלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם לדעתי לראות זינה והרקולס לא כדאי כי אלו סדרות *גרועות*

אני בכלל לא חושב שהם גרועות -אבל הם כן מהסוג של "תוכניות הזבל"

אתה לא יכול להשוות הרקולוס או זינה מול "רומא" לדוגמה

זינה והרקולס זה אלימות ומחשופים וצריך להשוות אותם מול סדרות כמו משמר המפרץ או סינה למי שזוכר את הבלונדה שאופכת לחיות

בסגנון הזה הם סדרות מאוד טובות -ליהקו בחורות מאוד יפות \הבגדים של הבחורות היה חשוף במקומות הנכונים

והיה הרבה אלימות

נכון שלהיום אני לא ממליץ כי יש מספיק מהיר ...

אבל צריך לשפוט את זה לפי התקופה

רק תיראו אחת מהדמויות -

quill_5_mq_290cd%255B2%255D.jpg

;D ;D

נו לא סידרת איכות לשנות ה90 ? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תארגן לי את אותה תמונה בערום וואללה סבבה

כן שפטתי את הסידרה הזאת כסידרת "איכות" פשוט אינני רואה סיבה לראות את הסידרה אפילו בשביל המחשופים.

בזמנו הייתה סידרה "גולשים בזמן" בתור ילד, הייתי חולה עליה ולא פספסתי אף פרק מהעונות הישנות (פרשתי רק אחרי שהם יצאו להפסקה והסידרה חזרה עם דמויות שונות לחלוטין) לפני כמה שנים החלטתי לראות את הסידרה ולמעשה הצלחתי לסיים רק את עונה ראשונה ולא הצלחתי לסיים אפילו את השנייה.

החיים הרבה יותר מדי קצרים ועם הזמן הזמן החופשי רק הולך ומתקצר, זכור לי פעם שיכולתי למשוך לראות סרט שעות על גבי שעות. לחקור על הסיפור, להתעניין, לראות קטעים מחדש. כיום אני עושה זאת רק במקרים נדירים לסרטים שהם שיא הפסגה לטעמי כאשר עצם הצפייה שלי באה על חשבון דברים אחרים שאני אמור לעשות. לדוגא הודעה זאת נשרמת על סמך שעות הלימוד שליל מבחן מחר =/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סלידר (גולשים בזמן) זה עוד סדרה שאני רוצה לסיים

ונכון הם התחילו מצוין ועם הזמן יתחרבנו והעונה האחרונה נחשבת נוראית

אבל יחסית לסדרות זאת לא סידרה יותר מידי ארוכה

בעניין זמן -מה אתה מעדיף לצפות באיזה ראלטי סוג ז שמשודר היום או לחפור בסדרות הישנות ?

סידרה חדשה ברגע שאתה מגיע לאיזון במקרה הטוב אתה מקבל פרק פעם בשבוע

ולי זה לא מספיק ל"לוח שידורים" שלי

בכל מקרה את רוב הסדרות הישנות שרציתי לצפות כבר סימתי

יש סדרות יותר חדישות יחסית כמו בוסטון ליגל \האוס \המגן \ואבודים שיהיה לי זמן הם בתיכנון

חוץ מזה עם אני ימצא את כל סידרת צבי הנינגה אולי אני יתן גם לזה איזה הרצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו הייתה סידרה "גולשים בזמן" בתור ילד, הייתי חולה עליה ולא פספסתי אף פרק מהעונות הישנות (פרשתי רק אחרי שהם יצאו להפסקה והסידרה חזרה עם דמויות שונות לחלוטין) לפני כמה שנים החלטתי לראות את הסידרה ולמעשה הצלחתי לסיים רק את עונה ראשונה ולא הצלחתי לסיים אפילו את השנייה.

גם אני הייתי מוקסם ממנה כילד. כמבוגר השלמתי את כול העונות במלואם גם בעונות שהיא התחילה להתחרבן. לא תמצאו הרבה מכורי כמוני... היתה לי מחלה כרונית קשה. רק אחי מצליח להתעלות עלי. כול הסדרות שצפיתי בהם ראיתי את כול הפרקים שלהם אחד אחד באופן רציף. היום המצב השתפר כי נמאס לי וגם כי הספקתי לראות ולהשלים את כול מה שהייתי מעוניין בו.

ברצינות קרירן זינה שקול למג'יוור או אלף תמצא משהו יותר טוב לעשות עם זמנך. אני גם בטוח שיש הרבה סדרות חדשות וישנות הרבה יותר טובות שהעלמת מהם עין.

חוץ מזה עם אני ימצא את כל סידרת צבי הנינגה אולי אני יתן גם לזה איזה הרצה

מה שמזכיר לי.. לא מזמן סיימתי את הדרדסים. סדרה פצצתית! אז מי אני לשפוט חח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ריאליטי? נתחיל מזה שבדירה שלי אין כלל אלא רק מחשב ומזרון, בדירה של ההורים איפה שאני נמצא רוב הזמן אני מדליק רק ערוץ הספורט.

נכון סדרות איכות כמעט ואין אבל יש מספיק הנה ציינתה את הסידרה הנהדרת המגן, סופרנוס ראיתה? אין ספור אנימות שהן אגדה

ממה שהבנתי אפילו מסע בין כוכבים זוהי סידרה מצויינת

עם מספיק זמן אני יכול לתת לך רשימת סדרות שאני די בטוח שתמצא שם שמות שלא ראיתה

לראות את צבי הנינג'ה זה אחלה פרוייקט אבל זה ילדותי מדי ואני לא הצלחתי לשבת על זה יותר מדי זמן למרות שזו סידרה אדירה!

אגב אני יוצא מנקודת הנחה שהסיבה שאתה רואה סדרות זה בגלל שאתה נמצא בתעסוקה כזו שאין לך את הסבלנות או הכח לקרוא ספרים/קומיקס/ מנגה. זו הבעיה שלי אני רוב הזמן או עובד או צריך לקרוא חומרים ואני לא רוצה שהזמן הפנוי שלי יכביד עלי כמו בספר או בקומיקס לכן אני יותר ויותר רואה סדרות על חשבון הדברים הללו.

אבל אם אתה שייך לסוג הזה של אנשים שלא אוהב לקרוא אז אני כבר מציין לך ברגע זה שאני יכול למצוא ספר לכל אדם. לצורך העניין יש לי חבר שגילה את המנגה בזכותי אבל מעולם לא קרא אותה וקרא רק ספר אחד בחיים שלו. הייתי קורא כל שבוע ווליום של ברסרק ומספר לו את הסיפור\ בשלב מסויים הפסקתי לקרוא ואז הוא לחץ עלי שאני אמשיך לקרוא, ביום הבא הבאתי לו את הווליום הראשון.

מאז עברו אני חושב ארבע - חמש שנים וכיום אני מאמין שיש לו את אוסף המנגה בין הגדולים בישראל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הייתי מוקסם ממנה כילד. כמבוגר השלמתי את כול העונות במלואם גם בעונות שהיא התחילה להתחרבן. לא תמצאו הרבה מכורי כמוני... היתה לי מחלה כרונית קשה. רק אחי מצליח להתעלות עלי. כול הסדרות שצפיתי בהם ראיתי את כול הפרקים שלהם אחד אחד באופן רציף. היום המצב השתפר כי נמאס לי וגם כי הספקתי לראות ולהשלים את כול מה שהייתי מעוניין בו.

ברצינות קרירן זינה שקול למג'יוור או אלף תמצא משהו יותר טוב לעשות עם זמנך. אני גם בטוח שיש הרבה סדרות חדשות הרבה יותר טובות שהעלמת מהם עין.

היום המצב השתפר כי נמאס לי וגם כי הספקתי לראות ולהשלים את כול מה שהייתי מעוניין בו.

מה שמזכיר לי.. לא מזמן סיימתי את הדרדסים. סדרה פצצתית! אז מי אני לשפוט חח.

אני לא מעלים עין מסדרות וסרטים -לאפך

הבעיה שאין לי זמן לעקוב אחרי כל פרק שיוצא ואני מעדיף לצפות בעונות שלמות

לדוגמה אין לי מושג (כן כן אני יודע שבקלות אפשר לבדוק ) מתי יוצא הפרק הבא של המפץ הגדול

אבל אני יודע שעוד כמה חודשים העונה תיגמר ואני יוכל להשיג ולצפות בפרקים שעוד לא ראיתי

בכל מקרה המון סדרות היום הם ראלטי -שלא מעניין אותי מאז קחי אותי שרון

חלק אחר של סדרות הם דרמה שרובן לא מענינות אותי

ורק מבחר מאוד קטן של סדרות מענינות אותי היום

למה ריאליטי? נתחיל מזה שבדירה שלי אין כלל אלא רק מחשב ומזרון, בדירה של ההורים איפה שאני נמצא רוב הזמן אני מדליק רק ערוץ הספורט.

נכון סדרות איכות כמעט ואין אבל יש מספיק הנה ציינתה את הסידרה הנהדרת המגן, סופרנוס ראיתה? אין ספור אנימות שהן אגדה

ממה שהבנתי אפילו מסע בין כוכבים זוהי סידרה מצויינת

עם מספיק זמן אני יכול לתת לך רשימת סדרות שאני די בטוח שתמצא שם שמות שלא ראיתה

לראות את צבי הנינג'ה זה אחלה פרוייקט אבל זה ילדותי מדי ואני לא הצלחתי לשבת על זה יותר מדי זמן למרות שזו סידרה אדירה!

אגב אני יוצא מנקודת הנחה שהסיבה שאתה רואה סדרות זה בגלל שאתה נמצא בתעסוקה כזו שאין לך את הסבלנות או הכח לקרוא ספרים/קומיקס/ מנגה. זו הבעיה שלי אני רוב הזמן או עובד או צריך לקרוא חומרים ואני לא רוצה שהזמן הפנוי שלי יכביד עלי כמו בספר או בקומיקס לכן אני יותר ויותר רואה סדרות על חשבון הדברים הללו.

אבל אם אתה שייך לסוג הזה של אנשים שלא אוהב לקרוא אז אני כבר מציין לך ברגע זה שאני יכול למצוא ספר לכל אדם. לצורך העניין יש לי חבר שגילה את המנגה בזכותי אבל מעולם לא קרא אותה וקרא רק ספר אחד בחיים שלו. הייתי קורא כל שבוע ווליום של ברסרק ומספר לו את הסיפור\ בשלב מסויים הפסקתי לקרוא ואז הוא לחץ עלי שאני אמשיך לקרוא, ביום הבא הבאתי לו את הווליום הראשון.

מאז עברו אני חושב ארבע - חמש שנים וכיום אני מאמין שיש לו את אוסף המנגה בין הגדולים בישראל..

סופרנוס ראיתי את הכל

מסע בין כוכבים ראיתי את הכל -ולא הכל מצוין שם הסדרה הישנה והמצוירת גרועות לטעמי

אנימות ראיתי את כל דרגון בול כולל הישנה ואת כל הפרקים בינתים של נארוטו

ניסיתי גם את בליץ וONE אבל להם לא יתחברתי

אני לא רוצה להתחיל כרגע עוד אנימות -פשוט כי יש לי סדרות אחרות לסיים וגם ככה אנימות מאוד קל לצפות בהם כי כל פרק זה איזה 20 דקות בערך

שחלק מזה זה הפתיח והסוף

בעניין ספרים -אין לי בעיה בכלל עם ספרים אבל אני מתחבר רק להומוריסטים כמו זבנג לדוגמה

לגיבורי על ומנגות אני לא מתחבר בכלל

בכל מקרה כרגע אין לי זמן לספרים אבל שיהיה זמן יש מספיק ספרים שמענינים אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתעלם ממה שכתבת על קומיקס ומנגה (לי בעצמי יש אוסף קומיקס ורק כמה חוברות בודדות הם גיבורי על.. יש ז'אנרים שלמים מצויינים בקומיקס שלא קשורים לטייץ)

אנימות דרגון בול? נארוטו?? (המאנגה הרבה יותר טובה בעניין הזה),א ת השאר שציינת לא קראתי או ראיתי..

אנימות זהו סגנון מאוד קשה לצפייה ישנן סדרות וסרטים שמראש מתוכננים לכך שתראה את הסרט כמה וכמה פעמים

בכל מקרה אם אתה רואה שני פרקים זה שווה ערך לפרק אחד ארוך של סידרה מערבית.

למרות שאני לא מחשיב את עצמי לאוהב אנימה, אני יכול לזרוק לך מספיק שמות שלבטח יחזיקו אותך תקופה ארוכה.

יש ז'אנר שלם של (וגם סדרות, אותן לא ראיתי של סדרות אסיאתיות או לא הוליוודיות) שיש בינהם הרבה פנינות, ואם קתץ בררנות אז יש מספיק להעביר את הזמן

בסופו של דבר מה שאני בא להגיד שאין הצדקה לכך שתראה זינה. כיום אגב אתה יכול לראות זינה בסידרה אחרת במצב הצבירה הטבעי שלה, ערום מלא.

קוראים לסידרה ספרטקוס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...