מורידים את House M.D - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מורידים את House M.D

Cha0stAlker

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הדמויות מעניינות מאוד.

השחקנים מצויינים.

האבחון מרתק אותי בכל פעם מחדש.

יש התקדמות עלילתית, גם אם היא איטית משהו.

הסדרה מונוטונית. זה הקטע שלה. פתאום נמאס להם?

אני מכור לסדרה בצורות קשות. תאר לך שפתאום יפסיקו לייצר סיגריות. אני כבר מתחיל להראות "withdrawal symptoms".

ממש צר לי. זאת הסדרה הטובה ביותר שראיתי עד כה, ולא אתפלא אם היא תשאר בין הטובות גם כשאגיע לגיל מאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בין מעטים.

כמה כבר אפשר לחזור על אותו קונספטת, זה מיצה את עצמו כבר לדעתי.

מסכים ממוחזר. חבל שלא השאירו אותו בכלא להוציא אותו קצת מהאלמנט שלו היה יכול להיות לעשות פן מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צופה בסדרה, אבל מה שמעניין אותי זה - אם אתם לא נהנים מעונות האחרונות של סדרה, למה אתם מכריחים את עצמכם לצפות בה?

הצהרות כמו "טוב שסגרו לא אהבתי" ממש לא לעניין ולא מתחשבות במי שכן אוהב את הסדרה ועונות שלא אהבתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צופה בסדרה, אבל מה שמעניין אותי זה - אם אתם לא נהנים מעונות האחרונות של סדרה, למה אתם מכריחים את עצמכם לצפות בה?

הצהרות כמו "טוב שסגרו לא אהבתי" ממש לא לעניין ולא מתחשבות במי שכן אוהב את הסדרה ועונות שלא אהבתם.

בדיוק. לא רוצים? אל תראו. אם אתם רואים ומתלוננים שזה יותר מדי - אולי אתם מכורים, הוכחה נוספת לכך שהסדרה פשוט.. עילאית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתה אחת מהסדרות האהובות עלי

אבל כמו שאמרו

אתה בין מעטים.

כמה כבר אפשר לחזור על אותו קונספטת, זה מיצה את עצמו כבר לדעתי.

בדרך כלל אני אוהב לסיים סדרות גם במקרה שהם מיתארכות יותר מידי כמו X-FILE \סטרגיט SG1 \וכו

אבל במקרה של האוס -לא רק שזה אפך להיות משעמם במקרה שלו בגלל שכל הכיף שלי היה מה"תגליות" ולא מאיזה עלילה ראשית נורמלית שלא היתה קיימת

(תגידו את האמת העלילה הראשית סתמית לגמרי )

פשוט הפסקתי לצפות ואני שמח שסוף סוף מסימים אותה

אולי יום אחד שיגמרו לי הסדרות שאני צופה בהם כרגע (הרקולס\זינה\הרקולס הצעיר \הנדרומדה\והסרט הדבילי המצויר של הרקולס (לא זה של ) )

אני יטרח לסיים גם את האוס ואז על הדרך גם את המגן

(כמו שאמרתי אוהב לסיים סדרות ולהשאיר אותם מאחור )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי יום אחד שיגמרו לי הסדרות שאני צופה בהם כרגע (הרקולס\זינה\הרקולס הצעיר \הנדרומדה\והסרט הדבילי המצויר של הרקולס (לא זה של ) )

צופה הדוק של AXN חחח LOL :facepalm:

תלחץ על ריפרש פעם בעשור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמיגו הרקולס שודר הרבה לפני שהיה בכלל AXN בישראל

ואני בכלל לא צופה בAXN או בטופן כללי בטלוויזיה ....

למה יש מחשב וסטרימר ?

פשוט בזמנו שצפיתי בסדרות האלו צפיתי באופן לא מסודר וחלק מהפרקים פיספסתי

ובמקרים כאלו אני "חוזר לעבר" וצופה בסדרות מהתחלה עד הסוף -זה לא שיש משהו מעניין בטלוויזיה היום

יש גם כמה סדרות חדשות שאני צופה בהם אבל בהם אני באיזון ובמקרה הטוב זה פרק בודד בשבוע ורק שהעונה משודרת

לדוגמה סאוט פארק והמפץ הגדול ונארוטו הגרסה היפנית

אבל בישנות אפשר לעשות "מרתון" ולדעת שצפיתה בכל הסדרה ולהמשיך קדימה

חלק אופכות מאוד משעממות אחרי כמה עונות -כמו X -FILE לדוגמה שאחרי עונה 6 הרוב המוחץ של הפרקים משעמם מאוד

אבל פה ושם יש פירקי עלילה שחשובים לסיפור (דרך אגב הסרט שאמור לסיים את העלילה אמור לצאת השנה )

ויש כאלו שכיף לצפות עד הסוף כמו סינפלד ונשואים פלוס לדוגמה

בכל מקרה בשנות ה90 היו הרבה סדרות מצליחות

את הרקולס הצעיר אני לא מחשיב ככזה -אבל אני רוצה לסיים לצפות גם בספינים בכל מקרה מדברים על האוס -וזה אחת מהסדרות שמבחינתי היזדקנה מאוד גרוע נכון למי שצופה חדש הדמות של האוס מאוד מענינת ומבחינתו זה ירגיש רענן אבל כמה צופים קבועים ירגישו ככה בעונה האחרונה ? -ורובם לא דבילים כמוני שמסימים סדרות בכל מקרה

גם את בוסטון ליגל אהבתי מאוד וגם היא יתישנה ושיעממה אותי למרות 2 שחקנים שמאוד התאימו לתפקיד שלהם

וויליאם שאטנר והשחקן שמשחק את החבר שלו בסדרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...