שוקל לעבור מבזק לכבלים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוקל לעבור מבזק לכבלים

kalda01

Recommended Posts

קו שלי מת מאתמול והם לא מוכנים לשלוח טכנאי לפני יום שישי. אני כבר לקוח של הוט בטלפון ובTV אז חשבתי אולי ללמד את לקח ולהתחבר גם לאינטרנט של . תוך כמה זמן לדעתכם ישלחו טכנאי לחבר אותי לאינטרנט ? יקחו כסף על ההתקנה ? זה כרוך בהתחייבות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קו שלי מת מאתמול והם לא מוכנים לשלוח טכנאי לפני יום שישי. אני כבר לקוח של הוט בטלפון ובTV אז חשבתי אולי ללמד את לקח ולהתחבר גם לאינטרנט של . תוך כמה זמן לדעתכם ישלחו טכנאי לחבר אותי לאינטרנט ? יקחו כסף על ההתקנה ? זה כרוך בהתחייבות?

לפי דעתי תתקשר אליהם ותגיד להם את זה. הם לא אוהבים כשמתנתקים מהם. יום שישי זה מחר גם ככה אז זה לא כזה נורא. אם זאת בעית סינכרון בגלל רעש על הקו אז לפעמים אפשר להוריד מהירות וזה יסתדר עד שהטכני יגיע - לי היתה פעם בעיה כזאת והורידו אותי מ2.5 או 5 ל 750kbps והמשחק ששיחקתי עבד יופי (משחקים לא צורכים הרבה רוחב פס). היום לי פעם בעיות עם יס שהתחבר לקו טלפון אז ניתקתי אותו קבוע וכבר 3 -4 שנים שאין לי יס או בבית.

בקשר להתחיבות אין היום משהו כזה אבל עדיין יש התחיבות על ציוד ואם לקחת מבזק נתב תצתרך לשלם להם עליו אם תתנתק. לא מזמן שר התקשורת עשה משהו בנידון (אסר על התניית הטבת זיכוי על זה שאתה מחובר לספק תשתית מסויים) אז אני צריך להתקשר ולשאול אותם בקשר לזה.

לפי דעתי לא בהכרח יקחו כסף על התקנה כי כבר יש לך טלפון. בהוט יש קצת פחות פינג מבזק אבל לפעמים יש jitter וזה יכול לגרום לקצת בעיות במשחקים. אם אתה לא משחק משחקי רשת אז לא תהיה לך שום בעיה אולי קצת ירידה של רוחב פס אם השכנים שלך מורידים כבדים. כל הבעיות מהוט לרוב נובעות מהעובדה שכולם על אותו הכבל עד למרכזיה בזמן שבבזק כל אחד מגיע למרכזיה עם הכבל שלו. הכבלים של הוט מאפשרים רוחב פס גבוה (6gbps תאוריתי) בזמן שבבזק אפשר להגיע למקסימום 100 מגה .

אין היום ממש התחיבות רק אל תיקח אקסטרה ציוד אלא אם כן הוא בהשאלה. בבזק כל מהירות מעל 20 מגה זה התחיבות על ואז אתה צריך לחפש את ה dlink בנרות (ה6740u ממש הפך לסמל סטטוס בארץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...