עזרה בהקמת רשת בין 2 מחשבים בערים שונות (VPN\REMOTE DESKTOP?) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהקמת רשת בין 2 מחשבים בערים שונות (VPN\REMOTE DESKTOP?)

e-d-a

Recommended Posts

שלום

יש לי מחשב בעיר X ועליו מותקנת תוכנה, ואני צריך שאותה תוכנה תיהיה אלייה גישה (לא עניין שלי הגישה לתוכנה עצמה, החברה של התוכנה דואגת לזה) ממחשב בעיר Y , אני רוצה לדעת אם אני אמור לעשות את זה דרך או דרך remote desktop? ואיך בדיוק אני עושה את זה משלב א' ועד ת', אם אפשר מדריכים מפורטים זה יהיה מצויין כמובן שאין לי בעיה לחפש בעצמי רק שאני לא כ"כ בטוח מה אני אמור להגדיר במקרה הזה.

המחשבים עובדים על win 7 ultimate והמהירות היא 5MB ו10MB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנה מותקנת במחשב 1 שעובד עם מערכת הפעלה win 7 ultimate בעיר X, ויש מחשב בעיר Y עם מחשב שעליו מותקנת מערכת הפעלה win 7 ultimate.

עכשיו המחשב שעליו מותקנת התוכנה אמור לתפקד "כשרת" והמחשב המרוחק צריך להתחבר אל המחשב\שרת הזה כלקוח ולהפעיל דרכו את התוכנה.

לא הבנתי את זה "או שיש לך קליינט והשרת הוא הסרבר?" שרת לא = לסרבר?

ציוד תקשורת מיוחד אין בכל אחת מהמקומות יש ראוטר ממוצע של בזק חבילת של 5MB ו10MB, כמובן שאין צורך בהסברים שזה לא הפתרון האולטמטיבי ויהיה סחבת בהפעלה של העמדה המרוחקת אבל זה מצב נתון מכוון שבעל הבית שם לא מעוניין בהתקנה של שרת מקצועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנושא הקליינט והסרבר הכוונה הייתה להאם התוכנה עובדת ב:

1.מתכונת של server ו client (שאתה מתקין תוכנה שהיא קליינט במחשב המרוחק ומגדיר אצלו כתובת של השרת)

או

2. במתכונת של terminal שמי שרוצה להשתמש בתוכנה חייב להתחבר לשרת בחיבור terminal כלשהו.

אבל על פי מה שהסברת אין לך שום אמצעים, לא ציוד תקשורת ולא של server.

זאת אומרת שהאופציה היחידה שנותרה לך היא להתחבר ל"שרת" ב RDP\VNC ולעבוד עליו - כל פעם עובד אחד בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...