Tomb Raider - דיון מקדים - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Tomb Raider - דיון מקדים

Moty_p

Recommended Posts

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נכון לעכשיו אני עברתי 60% מהמשחק,

ואפשר לומר שהמשחק לא מבייש את הסדרה

בסה"כ באמת משחק בנזונה יש שם קטעים שצריך לחשוב טוב כדי לדעת איך לעבור אותם ויש קטעים מעצבנים שצריך להרוס את המקשים במקלדת

מעניין מה עוד לא ראיתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשתדלו בלי ספויילרים

משחק מדהים, מזל שאני יוצא אפטרים

ירד לי ממנו לפני שהוא יצא בגלל שהוא היה מאוד סקריפטד, האומנם הוא באמת כזה.. אבל זה כל הכיף

הסיפור מדהים ונותן תחושה שונה משאר המשחקים וממש לא מבייש את הסדרה

עניין המקשים נותן לי לפעמים כאפות לפעמים אבל מסתדרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו את המשחק:

קבוצה של אנשים מוצאים את עצמם על אי נידח.

נלקחים בשבי ע"י כנופיה של מאות שכירי חרב מטורפים.

המונהגים ע"י פסיכופט המאמין בכוחות על טבעיים.

אחד מהם מצליח להשתחרר ונלחם כדי לשחרר את האחרים ולעזוב את האי.

אמממממ.... 3?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקילים יש בכל משחק היום, המשחקיות (ובכללי העיצוב) מאוד מזכירים את UNCHARTED ולדעתי TR יותר טוב מ UNCHARTED 3. צריך לזכור שסדרת UNCHARTED במקור השתמשה בהרבה דברים מ TR והתפתחה משם אז הגיוני שפה ינסו לישר קו.

קשה להגיד משהו על TR ו FC3, המשחקים פותחו במקביל על ידי 2 חברות שונות, שניהם בפיתוח הרבה מאוד זמן. זה כמו ש RAGE ו BORDERLANDS הוכרזו בערך באותו הזמן ובהתחלה נראו מאוד דומים (בסוף אחד הצליח ואחד לא). גם UT ו QUAKE 3 היו מאוד דומים, דברים כאלה קורים כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהעובדה ששני המשחקים מתרחשים באי נידח, TR ממש לא דומה לFC3.

FC3 הוא הרבה יותר sandbox בעוד שTR הוא מאוד לינארי ומסתמך יותר על scripted event. כמו כן בTR יש הרבה פאזלים וplatform gameplay שלא קיימים כמעט בFC3.

משחקים שונים מאוד. אני אישית לא עפתי על FC3 ובינתיים TR מפתיע מאוד לטובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקילים יש בכל משחק היום, המשחקיות (ובכללי העיצוב) מאוד מזכירים את UNCHARTED ולדעתי TR יותר טוב מ UNCHARTED 3. צריך לזכור שסדרת UNCHARTED במקור השתמשה בהרבה דברים מ TR והתפתחה משם אז הגיוני שפה ינסו לישר קו.

קשה להגיד משהו על TR ו FC3, המשחקים פותחו במקביל על ידי 2 חברות שונות, שניהם בפיתוח הרבה מאוד זמן. זה כמו ש RAGE ו BORDERLANDS הוכרזו בערך באותו הזמן ובהתחלה נראו מאוד דומים (בסוף אחד הצליח ואחד לא). גם UT ו QUAKE 3 היו מאוד דומים, דברים כאלה קורים כל הזמן.

מחזק

זה שהעלילה דומה לFC3 ,לא הופכת את המישחק לקלון FC3

TR החדש מאוד דומה לאנצרטד

עלילות של "חברים שלך נהרגו\נישבו ואתה רמבו מול גדודים של אויבים" ,היה כבר במישחקים כמו דום 1 לדוגמה

וכניראה אפילו לפני

רק תיראו את חלק מהעלילה של דום 1

the Martian marine unit is quickly sent to Phobos to investigate, where the player character is left to guard the hangar with only a pistol while the rest of the group proceeds inside. Over the course of the next couple of hours, the marine hears assorted garbled radio messages, gunfire, and screams, followed by silence: "Seems your buddies are dead." As the last man standing, the player character's mission is to fight through the entire onslaught of demonic enemies by himself in order to keep them from attacking Earth.[2] In order for the game to be completed,

היום הטכנולוגיה והתקציבים ,מאפשרים לעשות עלילות כאלו ,יותר מתוסרטים

עם דום 1 היה נעשה היום סביר להניח שהוא היה מציל שבוים מהיחידה שלו או משהו בסיגנון

אבל בתקופה שזה נעשה ,זה פשוט לא היה ניראה טוב

בFC כבר מהמישחק הראשון היה אי מבודד ואתה נגד העולם ,אבל היו לפחות 2 דמויות חברותיות לדמות שלך עם לא יותר

לא זוכר כבר

ככה שעלילות כאלו היו קימות מיזמן

המון מישחקי פעולה הם אתה נגד העולם ,וליפעמים יש חברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורג אותי שאנשים מסתכלים על עליליה או על מקום ולא על המשחק עצמו, כמה שעות המשחק הזה העסיק אותכם וכמה כייף היה להם בכל שניה מהשעות האלה (לפחות לי.. חבל שכבר נגמר :'( )

וחבל שהיום עובדים יותר על גרפיקה ודברים כאלה במקום לעשות משחק עם כמה שיותר שלבים ומשימות לדוגמה TR3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק היום,המשחק הוא פשוט מדהים סיימתי אותו על 93% החקירה במשחק הזה באמת עשוייה טוב ויש מוטבציה לחקור לאומת משחקים אחרים עם אותו הרעיון

בנוסף המשחק רץ ממש טוב על המחשב שלי עם tressfx,ultimate,texture quallity-ultra,fxaa ב1080p המשחק רץ בממוצע על 58 FPS ממש מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך עזרה,

כרגע אני בחלק שבאו אנשים וקשרו את לארה וירו בצוות, כרגע אני מסתתר איתה עד שהמנהיג שלהם מוצא אותי מכוון עליה אקדח ואז מופיע סימן עיגול כזה עליו לפני שהוא הורג אותה כאילו שאני אמור לעשות משהו, אבל ניסיתי כפתור שמאלי, E,F, שום דבר לא עזר

מה אני אמור לעשות באותו רגע??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...