דרוש מפרט מחשב עד 3500K למשחקים - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש מפרט מחשב עד 3500K למשחקים

itay145

Recommended Posts

כמו שאמרו מקודם אסור לך לזלזל במארז, למארז יש כמה תפקידים: לבלום זיעזועים ורעשים מהארד דיסק, להחריש את הרעשים של המאוורים, לאוורר את החלקים שבמחשב ולחסום אבק.

2.9GHz ו-3.1GHz במעבד הוא שינוי מינורי ולכן לא משתלם. אם תרצה תוכל לעשות של 400MHz למעבד דרך הביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב אני צריך עוד קצת עזרה אחרונה לפני הקניה. אני די מחוייב לקנות בחנות מסוימת עכשיו הבאתי להם את המפרט שהצעתם לי פה והם אמרו שאין להם את החלקים במלאי והביאו לי חלקים דומים שיש להם,רציתי חוות דעת איך החלקים שהם הביאו לי ,אם הם שווים את המחיר ואם המחשב יעמוד בדרישות שציינתי בפרסום הנושא.

ההצעת מחיר היא לא כוללת מעמ וזה יוצא 3k לא כולל מארז שאני אוסיף בעצמי.

תודה :]

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עליו:

מעבד Intel Dual G620

לוח Biostar TH67+

זיכרון Micron Rendition 4GB -1333

צורב LG -RW x22 Dual Layer

ספק SeaSonic S12 II 430W

קשיח 320GB SATA2

מארז Thermaltake V3

אם אתם רוצים אני יכול להעלות תמונות.

תראה הלוח עצמו ממבט ראשון משרה איכותיות (למרות "השם"). באריזה יש 4 חיבורי SATA2 שזה מבחינתי העיקר, מדריך (חוברת שניתן גם להוריד מאתר היצרן) ודיסק . את כל שאר הדברים תוכל תוכל למצוא גם בלוחות של גיגביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עליו:

מעבד Intel Dual G620

לוח Biostar TH67+

זיכרון Micron Rendition 4GB -1333

צורב LG -RW x22 Dual Layer

ספק SeaSonic S12 II 430W

קשיח 320GB SATA2

מארז Thermaltake V3

אם אתם רוצים אני יכול להעלות תמונות.

תראה הלוח עצמו ממבט ראשון משרה איכותיות (למרות "השם"). באריזה יש 4 חיבורי SATA2 שזה מבחינתי העיקר, מדריך (חוברת שניתן גם להוריד מאתר היצרן) ודיסק . את כל שאר הדברים תוכל תוכל למצוא גם בלוחות של גיגביט.

אם אני אוכל למצוא גם בלוחות של גיגביט למה ההפרשי מחירים כאלה גדולים ? בגלל השם? ואתה ממליץ על הלוח הזה למפרט שהציעו לי?

כי את הלוח שגיל הציעה לי אין להם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...