האם אפשר להסתדר עם פירות/ירקות במשך שבועיים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אפשר להסתדר עם פירות/ירקות במשך שבועיים?

Born2Kill

Recommended Posts

שלום וברכה,

אני מעוניין להרזות איזה 5 קילו בערך, אבל אין לי כסף להשקיע באוכל בשרי איכותי ולחם מחיטה מלאה.

אז אם אני אסתפק בפירות וירקות במשך שבועיים זה יהיה בסדר לגוף?

סה"כ המטרה שלי היא להתמקד בצריכת קלוריות מופחתת משמעותית מאשר פעילות גופנית (אין לי ממש זמן לפעילות גופנית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשיבה עקומה מאוד.

ישנם חומרים שחשוב שהגוף יקבל כדי לתפקד כמו שצריך ובצורה תקינה.

אתה רוצה להוריד במשקל? אין מנוס מלעשות . אמנם ניתן לרזות רק ע"י הפחתה בקלוריות שאתה צורך אך זה פחות מומלץ.

תשתדל לאכול אוכל מזין יותר, כזה שישביע אותך לזמן רב יותר.

תאכל בצורה מסודרת בלי לנשנש בין הארוחות.

אל תאכל מאוחר בלילה.

תשתה הרבה מים, אל תשתה משקאות מתוקים בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שירד בערך 30 אחרי הצבא, והעלה קצת עכשיו אחרי ניתוח קטן שדי השבית אותי

רוצה להוריד משקל:

1. פעילות גופנית = לא צריך חדר , פשוט תעשה הליכה אפילו פעם ביום/יומיים, לא תתחמק מזה

2. לא דיאטה, תזונה = אל תהרוג את עצמך, ירידה דרסטית במשקל תעשה לך ריבאונד מטורף, קצב ירידה נכון = 1~2 קילו בחודש, על זה אתה יכול לשמור, לא להוריד בשבוע קילו ולהחזיר אחרי זה 2

3. אוכל = תוריד שטויות מהתפריט, לא ממתקים, לא מוגז, לא לחם... תאכל מסודר 3 ארוחות נורמליות ביום ו3 ארוחות ביניים קטנות (פרי,יוגורט... משהו) המערכת עיכול שלך לא צריכה לרעוב בשביל לרדת במשקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לעשות סוויצ' במוח לא פשוט, במקום להוריד בקלוריות להתחיל לחשוב בריא כי אחרת אתה תחזור לאותו המשקל ואפילו יותר.

במקום שתוריד במינון קלוריות את צריך לתקוף את הבעיה משני הכיוונים להוריד את מינון הקלוריות המוכנסות ולעלות את אלה שאתה צורך.

כאן אין ברירה ואתה חייב להקדיש איזה חצי שעה לפחות כל יומיים עבור פעילות מאומצת. זה יכול להיות הליכה/ ריצה או פשוט תרגילים פשוטים בבית כמו שכיבות שמיכה וכפיפות בטן.

יש שני סוגי פעילות אשר יעזרו לך להוריד במשקל אחת סיבולת לב ראה/ תחלופת חומרים יותר מהירה, השנייה הגדלת מסת שריר.

אם אתה "מנפח" את עצמך במכון או עושה תרגילים בבית אשר עובדים על כמה שיותר שירירים בגוף אז מסת השריר שלך גדלה, כלומר השריר צורך יותר אנרגיה גם במנוחה וכתוצאה מכך יותר קלוריות הולכות רק על קיום ותחזוקה של השריר במהלך היממה.

הסוג שני בעצם גורם לצריכה מוגברת יותר של אנרגיה והובלתה מהר יותר בדם בזמן פעילות ע"י הליכה וריצה ולזמן קצר אחרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שכן, אבל למה לך?

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1324086/Man-halfway-60-day-potato-diet-thinks-hash-it.html

www.20potatoesaday.com

אפשר להגיד שהאוכל שאנחנו אוכלים במשפחה בריא, ומה שאנחנו קונים לא מי יודע מה יקר ומיוחד. אנחנו קונים קילו חזה עוף ועושים שניצל בתנור. (אם אתה קונה אותו לא דפוק, אני חושב שהוא שהוא יהיה זול בצורה משמעותית. וחוץ מזה מדי פעם יש למחלקות בשרים בסופר כל מיני מבצעים)

בו נתחיל מזה, תוכל לפרט מה אתה אוכל עכשיו מהבוקר ועד הערב?

טיפים שאני מיישם לעצמי מדי פעם:

- תאכל מנות קצובות. תחליט שאתה אוכל כמות מסויימת של אוכל בצלחת, ומעבר לזה אל תוסיף עוד אוכל.

- אם אתה עדיין לא שבע, תאכל סלט/הרבה ירקות.

- תאכל בצלחת קטנה, כך שלא תוכל להעמיס בתוכה יותר מדי אוכל.

- אל תקנה שוקולדים וכל מיני חטיפים, ואם כן אז רק בסופ"ש.

- תאכל רק שאתה רעב/בזמנים קבועים ואל תנשנש במשך היום.

בסה"כ אני חושב שהמפתח הוא שליטה ובקרה עצמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך להפוך להיות היא פשוט להיות.

אתה רוצה להיות פחות כבד אתה צריך לזוז יותר ולאכול נכון.

put your body to work and your mind will follow

לא חייבים תפריט יקר כדי לאכול בריא.

כן תידרש לעשות שינויים בתפריט, בהרגלי הקניות, בהכנת ארוחות, בחישוב כמויות.

כן תידרש לעשות שינויים בחשיבה, בהרגשה, ברצון, ובבחירה.

אם תאמין בדרך תמצא את הכוח להשלים את המסע.

אם זה לא חשוב לך מאוד אתה תיכשל תוך זמן קצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חשוב, אבל מאז ומתמיד (במיוחד כשאתה מרוקאי וחולה על דברים מתוקים) קשה לי לשלוט על עצמי.

אני עושה שירות צבאי שדיי גורם לי לרעב... וכל הקטע של ה"סבלנות" באמת שהורגת אותי.

יכול להיות שאני מרזה ופיתאום ההרזייה נעצרת... ואז זה גורם לך לחשוב:"אוקיי, אם זה נעצר אז זה אולי מספיק לי" ואז אתה חוזר לייסורים שלך (אוכל מתוק כדי לפצות על התקופה שבו לא אכלת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...