SKYPC נפתחה מחדש ? - נרכשה ע"י ZED מחשבים - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SKYPC נפתחה מחדש ? - נרכשה ע"י ZED מחשבים

cobmetal

Recommended Posts

שלום לך

הכל טוב ויפה

אבל איך אני יכול להיות בטוח שבעתיד ZED וSKYPC לא יעלמו כמו שקרה לפני הרכישה ?

לצערי אין ביטחון.

מנסיון שהיה לחבר שלי עם ZED (לפי שנתיים - שלוש בערך ) , אבא שלו קנה לו מחשב מהעיתון לפי מפרט מפוצץ ,

וכל מיני פרסומים מפוצצים .

והמחשב לא החזיק לו שנה , וכל פעם הוא התקשר ולא נתנו לו מענה.

לצערי אני לא קונה יותר ב זד או SKYPC החדשה .

מבין-גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום לך

הכל טוב ויפה

אבל איך אני יכול להיות בטוח שבעתיד ZED וSKYPC לא יעלמו כמו שקרה לפני הרכישה ?

לצערי אין ביטחון.

מנסיון שהיה לחבר שלי עם ZED (לפי שנתיים - שלוש בערך ) , אבא שלו קנה לו מחשב מהעיתון לפי מפרט מפוצץ ,

וכל מיני פרסומים מפוצצים .

והמחשב לא החזיק לו שנה , וכל פעם הוא התקשר ולא נתנו לו מענה.

לצערי אני לא קונה יותר ב זד או SKYPC החדשה .

מבין-גדול

זאת גישה לא ראויה, כל חנות מחשבים יכולה לפשוט את הרגל/לסגור, אין שום קשר לזה שחנות מסויימת סגרה ונרכשה ע"י חברה אחרת לבין זה שהחברה החדשה גם עלולה לסגור.

אני בעד לתת צ'אנס לחנות חדשה-ישנה בייחוד שהאג'נדה שלה משתנה לטובה, ומפעיליה קשובים לרחשי הלקוחות.

@ניב כהן

שיהיה בהצלחה ואני מקווה שבאמת נראה עוד חנות איכותית מצטרפת לשורותיהן של החנויות המככבות לטובה בפורום. הן מבחינת מחירים טובים והן מבחינת שירות לקוחות מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת גישה לא ראויה, כל חנות מחשבים יכולה לפשוט את הרגל/לסגור, אין שום קשר לזה שחנות מסויימת סגרה ונרכשה ע"י חברה אחרת לבין זה שהחברה החדשה גם עלולה לסגור.

אני בעד לתת צ'אנס לחנות חדשה-ישנה בייחוד שהאג'נדה שלה משתנה לטובה, ומפעיליה קשובים לרחשי הלקוחות.

אני בעד שכל אחד יעשה את השיקולים שלו.

אחרי הכל, ישנם חנויות שברור שהסיכון שלהן להיסגר הוא נמוך בהרבה מאשר אחרים שאצלם הסיכון הוא לא ידוע. לתת צ'אנס עלול לעלות לפעמים באובדן אחריות או בבלאגן גדול לקונה.

ראינו את זה קורה כאן על גבי הפורום מספר פעמים בשנים האחרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד להם, לפחות הם נותנים לנו לממש אחריות.

קניתי את המחשב שלי מסקיי פי סי לפני שנתיים וחצי, ואני כבר שנה עם כרטיס מסך שעושה לי רעשים של טרקטור ומגיע לי ל95 מעלות ואין לי למי לפנות.

מקווה שהם באמת יעשו את מה שהם צריכים לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי המנהג הזה של "רכישת שמות" פסול מלכתחילה. מר ניב, אתם רוכבים על המוניטין החיובי מאוד ברובו של SKYPC ז"ל, למרות שאתם כרגע עסק אחר לחלוטין שמתנהל בצורה שונה. למרות שאין בכך כל עבירה על החוק, מבחינתי מדובר בסוג של הטעייה מכוונת של הלקוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי המנהג הזה של "רכישת שמות" פסול מלכתחילה. מר ניב, אתם רוכבים על המוניטין החיובי מאוד ברובו של SKYPC ז"ל, למרות שאתם כרגע עסק אחר לחלוטין שמתנהל בצורה שונה. למרות שאין בכך כל עבירה על החוק, מבחינתי מדובר בסוג של הטעייה מכוונת של הלקוחות.

1+ , רכישת "שמות", "פעילות", "מותג" (המקרה של SKYPC וגם נעה מחשבים, בטח עוד מעט נראה את פנדה מחשבים גם קמה מחדש אחרי

שרשת "משה מחשבים" תקנה אותה ... ) - עוד שיטה קלוקלת שיכולה להצליח רק בישראל ...

עסק שפשט רגל ומסיבות כאלו ואחרות של הבעלים שהחליט לא לסגור את האתר ולהמשיך להטעות קונים או גולשים כאילו מדובר באותו עסק, כשבחלק

מהמקרים גם מתנערים מאחריות למוצרים (מקרה שראינו בנעה מחשבים ז"ל עם דיסק קשיח שפורסם כאן בפורום) שנרכשו מהחנות הקודמת. העיקר

להשאיר את האתר פעיל ולכתוב מסרים מפוצצים - קנינו את הפעילות \ קנינו את המותג \ קנינו את השם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא ממש "שיטה קלוקלת שיכולה להצליח רק בישראל".

לא קניתי מעולם בסקיי פיסי ואני לא מכיר את זד מחשבים.

אם מדובר באנשים טובים שיהיו הוגנים עם הלקוחות כל מה שאני יכול לומר זה לאחל להם בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...