SKYPC נפתחה מחדש ? - נרכשה ע"י ZED מחשבים - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SKYPC נפתחה מחדש ? - נרכשה ע"י ZED מחשבים

cobmetal

Recommended Posts

התקשרתי למספר שמצוין באתר..... וענה לי בחור ואמר "זד מחשבים שלום"

הוא אמר לי שזד מחשבים zed.co.il קנו את השם "SKYPC" בעצם קנו רק את האתר...

זה נשמע לי מסריח מאוד, למה שיקנו אתר של חברה שפשטה רגל?

אני לא יודע בדיוק מה הסיפור שעומד מאחורי כל זה.... מעניין אותי לדעת אם למישו יש מידע מסודר על הנושא הזה...

הם צודקים. החודש ביצעו שינוי + חידוש לדומיין של SKYPC.

הבעלים הוא עכשיו ZED.CO.IL

אפשר לראות כאן בפרטים, מייל של ZED מחשבים

https://domains.livedns.co.il/DomainWhois.aspx?Domain=skypc.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

החומרה שבמפרטים ואיכותה המוצגת שם אומרת לי הכל- "מארז מפואר הכולל ספק 500W", "מערכת מקצועית" הכוללת כרטיס מסך GT520,"ספק ומארז מקצועי"' מעבד מסוג "K" עם לוח-אם שלא תומךב כלל ב-OC ועוד.

פשוט חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור, זה "ZED מחשבים", בדיוק מה שנמכר כבר שנים בערוץ 21. מה ציפית?

סה"כ קנו את המותג כדי לרכוב על משתמשים תמימים שחושבים ש SKY לא נסגרה מלכתכילה / פתחו מחדש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

זה לא SkyPC, זו סתם של חנות מחשבים שקנתה את השם. אין שום דבר שקשור לסקיי חוץ מהלוגו והשם. זהו.

אתה יודע מזה זד מחשבים? זו אותה הרשת שעושקת אנשים תמימים כבר שנים בערוץ הקניות.. מה גורם לך לרוץ לקנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי קונה שם.

כי מצד אחד, הם לוקחים את השם, אני מתאר לעצמי על מנת להגדיל מכירות. אבל מצד שני אין להם התחייבות למה שהמותג ייצג. (אחריות) בקיצור, לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם ...

אני רוצה לעשות לכם קצת סדר בדברים. חברת זד מחשבים רכשה את מותג סקאי פי סי לפני כחודשיים. זד מחשבים ממשיכה לתת שרות ללקוחות סקאי פי סי בעבר בהווה ובעתיד. סקאי פי סי התמזגה לתוך קבוצת אביטן אחת הקבוצות החזקות מבחינה פיננסית שכאמור מחזיקה במותג זד מחשבים. ולאחרונה רכשה גם את פעילות סקאי פי סי והפכה אותה לחברת מחשבים דומיננטית בתחום המחשבים שבא תזכו לשרות, מחיר ומבצעים יוצאי דופן. לכל בעיה שאלה תמיד ניתן לפנות אלי במייל niv@skypc.co.il . נא לשלוח מייל מפורט ונעזור לכם בכל.

אנחנו עובדים בימים אלה לעדכן את האתר במוצרים במחירים ובמבצעים מטורפים ובמחירים שוברי שוק ... ממליץ לכם להירשם לאתר או לבקר בפייסבוק שלנו ולהישאר מעודכנים.

בתודה ניב כהן

מנהל תפעול

סקאי פי סי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם ...

לכל בעיה שאלה תמיד ניתן לפנות אלי

בתודה ניב כהן

מנהל תפעול

סקאי פי סי

ניב שלום,

אני לא מכיר אותך אישית ומעולם לא קניתי ב-ZED (או בסקיי לצורך העניין) אבל בכל שנותי כאן בפורום עדיין לא נתקלתי במפרט ראוי לשמו מ-ZED ורוב הפונים ו/או הפרסומים של מפרטים ומחשבים מחנות זו היו במקרה הטוב לא מתאימים לדרישות, לא משתלמים וכמעט תמיד רחוקים מלהיות מומלצים. וזה במקרה הטוב...

כולי תיקווה שהמהלך הזה והנוכחות שלך בפורום יביאו לשינוי מבורך בעניין ושתעמדו בכבוד בשורה הראשונה של חנויות המחשבים (המעטות מאוד) בישראל שיודעות גם לתת שירות, גם מפרטים הוגנים ומשתלמים וגם מחירים מצויינים. כאלה שנותנות כבוד ללקוח, לכספו ולצרכיו ולא רואות בו הפראייר התורן שאפשר לחלוב ממנו כסף תוך ניצול בורותו בתחום.

אתה יותר ממוזמן להיעזר בנו ובפורום כדי לקדם אג'נדה חיובית כזו...

בהצלחה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...