תוך כמה זמן אפשר לסגור את כל הסיפור של ניתוח עיניים? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוך כמה זמן אפשר לסגור את כל הסיפור של ניתוח עיניים?

Symbore

Recommended Posts

אני עשיתי בעיניים בעזריאלי ובכלל לא דיברו איתי על כסף בהקשרים האלה, אמרו לי שמהרגע אני עושה את הניתוח יש לי אחריות מהם להכל. לבדיקות, למעקב, לניתוחי תיקון והכל בחינם. מאז הייתי בכמה פגישות מעקב וכמובן שלא שילמתי.. את הניתוח עשיתי לפני שנתיים +.

בכל מקרה, אמנם לא התחייבו לתוצאה מושלמת, אבל בטח שלא כיוונו כל כך נמוך כמו "יכול להשאר עדיין מספר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמת אני חושב שזה כסת"ח קראתי גם את ההסכם של עיניים. גם שם מדברים שיכול להשאר מספר. אגב ד"ר ברברה אולי לא מפורסם כמו לווינגר אך הוא לא פחות וותיק ממנו וסביר להניח שאף יותר (הוא יו"ר ניתוחי העיניים בישראל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעקב. טראד המשקפופרים.

אתה ממליצים לעשות את הניתוח בשני העיינים בבת אחת או לעשות אותם בנפרד? (שלא תאבד בתקלה את מאור עיינך).

הבעיה היחידה שיכולה להיות בו זנמית זה במידה והרופא מלתחילה לא קבע את המספרים הנכונים בשביל הליטוש. על מנת לגלות שהניתוח עבר אכן בהצלחה זה עניין של שנה-שנתיים (עד שהמספר מתייצב סופית ותקופת ביטחון שהמספר לא יחזור ולא יתפתח שום זיהום). לא כיף במיוחד להסתובב תקופה כה ארוכה עם ניגודים כה גדולים.

קיבלתי סימן משמיים שבחרתי בשכל לעשות את הניתוח. הדבר היחידי שהטריד אותי זה מועד ג' ב-16 במבחן מאוד קשה ופחדתי שלא אספיק להחלים בשביל ללמוד למבחן.

היום קיבלתי את הציונים של מועד ב'..ובכן גיליתי שאין לי צורך לעשות מועד ג' :)))))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את כל ה שרשור, לא הבנתי דבר אחד, מה כולם פה מדברים על ניתוח פיזי ?

מה קרה ל ניתוחי לאזזל? אני התחלתי ללבוש ב כיתה ו', אם השנים נמאס לי מזה, ואני כבר כמה שנים הולך בלי, לא יודע אם זה רע או לא, אבל ניתוח אני רוצה לעשות מזמן, אם כי לא היה לי זמן לבדיקה וכו', בפעמים האחרונות שנבדקתי, אמרו שלא ניתן לבצע ניתוח, אני רואה 70% בעין שמאל לאזזל :bash: ,

בכל מקרה לא עושים כבר ניתוח בלייזר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה חח חשבתי סקין מטבח חח, בכל מקרה אחרי בירור ..זה די מפחיד במחשבה שניה שאני יכול לעבד את עין בניתוח כזה, ברור שיש תמיד אחוז סיכון, הניתוח היחיד שעשתי היה ציפורן חודרנית (תחפשו בגוגל) ועשיתי אותו 6 פעמים סה"כ ב2 העצבאות הגדולות, לא רוצה בכלל להיזכר בזה , או בסתימות בפה :o ,רק המחשבה על זה מעלה בי בחילה :-X

לא ידוע למה חשבתי שזה נעשה בסקין, ראיתי פעם תוכנית על ניתוח קטרט, עולי בגלל זה .. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אינני טועה ב-PRK ישנו חלק עם סכין אבל שוב זה הכל ממוחשב.

טכנית אתה לא יכול לאבד עין, או להגיע לעיוורון וזה אחד מהניתוחים היותר בטוחים מפני סיבוכים (אנשים לא חושבים על זה אבל גם ניתוח פשוט של ציפורן חודרנית יכול להזדהם ולהגיע למצב שאתה מאבד אצבע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בPRK יש סכין כדי להוריד את שכבת האפיתל לפני הניתוח עצמו. ASA (שאני עשיתי) היא בדיוק אותה שיטה אבל במקום סכין רגילה מורידים את שכבת האפיתל עם "סכין לייזר" (אין לי דרך אחרת לתאר את זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...