תוך כמה זמן אפשר לסגור את כל הסיפור של ניתוח עיניים? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוך כמה זמן אפשר לסגור את כל הסיפור של ניתוח עיניים?

Symbore

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ועם זאת אבא שלי לא נותן לי מנוח בנוגע לניתוח. הוא רופא והוא טיפל בכמה אנשיים שאיבדו את ראיתם עקב ניתוח

ואני מנסה להסביר לו שאני הולך על הטובים ביותר ולא חאפרים ושטכנולוגיה השתנתה מאז

ולעזאזל אני בן 24 חיי לבד, עובד ולומד ויש לי את הזכות לבחור על גורלי שלי.

משקפיים זה חרא של דבר ואני בכלל לא מדבר על האסתטיקה של זה וכן לדעתי לגברים לא מתאים .

עצם העניין שבליין העבודה שלי יש דגש על אימון גוף האדם כמכונה, נתפס כגורם שמוריד מערכי שכן אם אני חוטף כדור או דקירה במקום שאינו פטאלי אני עדיין יכול לתפקד, ברגע שנשברים לי המשקפיים אני מנוטרל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

עדכון:

מחר מבחן התאמה לניתוח וכנראה גם מיפוי קרנית. לפני כן יש לי כמה שאלות לרופא. אני רוצה לנתח ב30/3 1/4

בהדסה אופטימל בחיפה.

אני אחזור ואשאל כי זה ממש חשוב לי. תוך כמה זמן הצלחתם לקרוא ספרים ולהיות על המחשב?

אני לא מדבר על ייצוב מספר, אני לא מדבר הפסקת טיפות וגם לא על כאבים.

אני מדבר על כך שהצלחם לקרוא (ותוך כמה זמן הצלחתם לתפקד בחוץ אם כי זה פחות קריטי, ייקח לי עשרים יום עד שאחזור ללימודים בלאו הכי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל הדיון אבל עשיתי ניתוח לפני שנתיים בערך ואני יכול לתת את הדעה שלי.

אני עשיתי את סוג הניתוח שבו מסירים את הקרנית, מנתחים ואז מחזירים אותה (בניגוד לסוג הניתוח שבו משייפים את הקרנית - בו זמן ההחלמה ארוך יותר).

יומיים לאחר הניתוח כבר יכולתי לראות בצורה טובה, אם כי קצת מעצבנת כי כל כמה זמן צריך לשים טיפות ואסור לגעת בעיניים.

שבוע לאחר הניתוח כבר אפשר להגיד שהכל היה מאחורי, יכולתי לקרוא ולעשות הכל - ובשבועות שחלפו הראייה רק השתפרה. מה שכן, עד שבועיים לאחר הניתוח לאחר זמן ממושך בלי טיפות העיניים היו מתייבשות מאוד. הייתי שם טיפות ואז היה מסתדר לאיזה שעתיים. לאחר שבועיים גם זה חלף ואפשר להגיד שאחרי חודש כבר לא היו סימפטומים כלל, והייתי כמו אדם חדש שנולד בלי .

בהצלחה ותהנה, זאת הייתה אחת ההשקעות הכי טובות שעשיתי, פשוט שווה כל שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הניתוח ב-2/4

הרופא אמר לי משהו שדי הפריע לי.הוא אמר שלאפס הוא לא מתקן. הוא מתקן על מנת להוריד את התלות במשקפיים. יכול להיווצר מצב שישאר לי מינוס קטן ויכול להיות שבמקרים מיוחדים אצטרך גם (דוגמת נהיגה)

אין לי מינוס גדול ואני חושב שהוא אמר לי את זה בשביל כסת"ח אבל זה מפריע לי. אני לא עושה ניתוח בשביל , אני עושה ניתוח בשביל להפטר מהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא עושה ניתוח בשביל , אני עושה ניתוח בשביל להפטר מהם

תגיד לו את זה. אתה לא משלם אלפי שקלים ומפקיד בידיו את הראיה שלך כדי להישאר עם . אם לי היו אומרים את זה הייתי חושב פעמיים לפני שהייתי ניגש לניתוח (לא עברתי ניתוח בעצמי). הרופא צריך להבין היטב את הדרישות שלך.

בכל מקרה, בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אומר את זה לכולם, זה גם רשום בחוזה כזה. הוא גם אמר שאם יחזור לי עד מינוס חצי אז אין ניתוח מתקן. השאיפה זה להוריד את התלות במשקפיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הניתוח ב-2/4

הרופא אמר לי משהו שדי הפריע לי.הוא אמר שלאפס הוא לא מתקן. הוא מתקן על מנת להוריד את התלות במשקפיים. יכול להיווצר מצב שישאר לי מינוס קטן ויכול להיות שבמקרים מיוחדים אצטרך גם (דוגמת נהיגה)

אין לי מינוס גדול ואני חושב שהוא אמר לי את זה בשביל כסת"ח אבל זה מפריע לי. אני לא עושה ניתוח בשביל , אני עושה ניתוח בשביל להפטר מהם

אף אחד לא יכול להבטיח 100%

לי למשל המיספר עצמו לא גבוה אבל ביגלל הצילינדר אני לא רואה טוב בלי מישקפים

ככה שגם עם יורידו רק את הצילינדר זה כבר יוריד מימני את הצורך במישקפים

למרות שבניתוח מנסים לתקן כבר את הכל

הבעיה שכרגע פשוט אין לי את הזמן לעבור את התהליך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלי אם גם אצלכם היה את הכסת"ח הזה. ברור לי שזה לא קורה תמיד. כי אם חוזר חצי מספר עם חצי צילנדר אני שוב נהפך להיות לתלוי במשקפיים (עם חצי צילנדר קשה לקרוא)

מה שעוד לא אהבתי את זה שאם לאחר שנה רוצים לקבוע פגישה איתו, צריך לשלם 700 שקל דמי יעוץ. אם המספר חזר והם יסכימו לנתח, עדיין עוד 700 שקל הלכו לפח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

700 ש"ח דמי יעוץ? למי בדיוק הלכת? אני עשיתי בדיקת התאמה חינמית ומאז הניתוח הייתי 4 פעמים בביקורות שיגרתיות ללא שמץ של חיוב. יש גם אחריות שאם המספר יעלה יעשה ניתוח תיקון בחינם ויש לי לפחות 2 חברים שהשתמשו באחריות הזו ללא בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיקת התאמה חינמית

מיפוי ובדיקה מקיפה 700 ש"ח שיורד מדמי הניתוח

ניתוח תיקון חינמיים כל עוד המרפאה קיימת (כאשר לא מתקנים אם המספר הוא עד חצי מספר/חצי צילינדר).

בדיקות תקופתיות ואקסטרה בשנה הראשונה חינם.

לאחר השנה הראשונה ישנם דמי ייעוץ (זה מה שרשום בחוזה שקיבלתי הייתה, לא אמרו לי שום דבר על זה).

ניתוח אצל ד"ר ברברה בהדסה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...