תוך כמה זמן אפשר לסגור את כל הסיפור של ניתוח עיניים? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוך כמה זמן אפשר לסגור את כל הסיפור של ניתוח עיניים?

Symbore

Recommended Posts

אני מתכנן להפתר מהמשקפיים, מים הגיעו עד נפש. השכל הישר אומר לחכות עד סוף התואר הראשון ואז אבל אינני מסוגל כבר וכרגע אני מתכנן לעשות בתקופת שבין תקופת המבחנים לסמסטר קיץ.

השאלה כמה זמן יקח לי מהרגע בו אני אגש לעשות את מבחן ההתאמה עד לרגע בו אני אנותח ומהי תקופת ההחלמה?

אם תוך יומיים שלושה לאחר הניתוח אני אחזור לעצמי ואוכל ללמוד אז אני אוכל לעשות את זה אף בסמסטר קיץ.

ועוד שאלה, כמה זמן לפני הניתוח כדאי לעשות את מבחן ההתאמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תקבע את הניתוח מתי שנוח לך. לי הייתה אפשרות לקבוע תור לבערך שבוע וחצי אחרי הבדיקת התאמה.

זמן ההחלמה תלוי בסוג הניתוח שתעשה. אני מניח שזה בערך בין יומיים לשבועיים עד שתוכל לחזור ללמוד.

תעשה את הבדיקת התאמה מתי שבא לך, אבל אין באמת טעם לעשות אותה אם אתה לא באמת מתכוון לעבור את הניתוח בזמן הקרוב לבדיקה

אחרת זה סתם בזבוז זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

,לוי בסוג הניתוח ולמה אתה קורא "לחזור לעצמך". בגדול יש 2 סוגי ניתוחים - שיוף פני הקרנית וחיתוך הקרנית. בחיתוך הקרנית מגיעים תוך יום-יומיים ל6/6 מול כשלושה שבועות-חודשיים בשיוף פני הקרנית. בחיתוך יש קצת יותר סיכון סטטיסטי והוא לא מתאים לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בא לך להרחיב איזה ניתוח עשית? כמה זמן לקח להחלים, מתי הראיה השתפרה עד ל-6/6? ואיפה עשית את הניתוח?

אני עשיתי את הניתוח של חיתוך הקרנית (Lasik אם אני לא טועה). בעיקרון תוך כמה ימים ראיתי כבר טוב, למרות שעדיין היה לי קצת לא נוח לעבוד עם מחשב או לקרוא כתב קטן גם קצת אחרי זה.

עשיתי את הניתוח ב"עיניים" בעזריאלי אצל פרופ. קרמר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאני לא מהווה דוגמא, כי תודה לאל אני בינתיים לא צריך להרכיב עדשות או ויכול מאוד להיות שהייתי חושב אחרת.

לא מטריד אותכם, ולו הסיכוי הקלוש ביותר שיגרם נזק בלתי הפיך לעינים כתוצאה מהניתוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סיכון שכל אחד מחליט לקחת או לא מן הסתם. הטכנולוגיה היום די מתקדמת.

אני לקחתי וזה היה אחד ההחלטות הכי חכמות שעשיתי בחיי.

עשיתי ניתוח אינטרלאסיק (הייתי מתאים לכל הניתוחים וזה היה היקר והבטוח מבין כולם):

http://www.enaim.co.il/index.asp?id=174

ברשת "עיניים" בעזריאלי אצל ד"ר ישראלי.

לאחר יומיים-שלוש חוזרת הראייה ואפשר לתפקד כראוי.

אפשר להוסיף, שחודש לאחר הניתוח כבר טיילתי בחו"ל בתנאי קמפינג וחודשיים לאחר הניתוח אפילו יצאתי לטיול של כמה חודשים בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עשיתי PRK (שיוף) בcare היומיים אחריי הניתוח היה סיוט ואחריי זה היתה אי נעימות אם בהיתי באורות בוהקים במשך בערך שבועיים(כאשר בסוף השבועיים זה היה ממש לא מורגש) בגדול 5-6 ימים לדעתי מספיקים.

מבחינת שיפור הראייה, אצלי נשארתי עם עדשות להגנה על העין שבוע ולאחר ההסרה הראייה שלי השתפרה מאד(לא 6\6 בזמנו אבל הרבה יותר ממה שצריך כדי לנהוג למשל) אחריי שבועיים וחצי כבר הייתי 6\6

מבחינת קביעת זמן הניתוח אצלי זה היה יומיים לאחר בדיקת ההתאמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סיכון שכל אחד מחליט לקחת או לא מן הסתם. הטכנולוגיה היום די מתקדמת.

אני לקחתי וזה היה אחד ההחלטות הכי חכמות שעשיתי בחיי.

עשיתי ניתוח אינטרלאסיק (הייתי מתאים לכל הניתוחים וזה היה היקר והבטוח מבין כולם):

http://www.enaim.co.il/index.asp?id=174

ברשת "עיניים" בעזריאלי אצל ד"ר ישראלי.

לאחר יומיים-שלוש חוזרת הראייה ואפשר לתפקד כראוי.

אפשר להוסיף, שחודש לאחר הניתוח כבר טיילתי בחו"ל בתנאי קמפינג וחודשיים לאחר הניתוח אפילו יצאתי לטיול של כמה חודשים בחו"ל.

אינטראלאסיק (=חיתוך הקרנית) היא לא השיטה הבטוחה ביותר, שיוף הקרנית כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאני לא מהווה דוגמא, כי תודה לאל אני בינתיים לא צריך להרכיב עדשות או ויכול מאוד להיות שהייתי חושב אחרת.

לא מטריד אותכם, ולו הסיכוי הקלוש ביותר שיגרם נזק בלתי הפיך לעינים כתוצאה מהניתוח?

א) ניתוח עיניים יותר זול ובהרבה ממשקפיים או עדשות

ב) כל יום אתה יכול לאבד את מאור עינייך, הניתוח הוא יחסית בטוח.

ג) אני נגד עדשות, בטווח הארוך ישנו סיכוי לנזק.

ד) לא פעם הרגשתי שהשילוב של מגביל אותי. החל מבחורות וכלה ביכולות שלי בעבודה.

ה) במקרה הספציפי שלי. הייתי צריך לסרב לעבודת מבצעית בחו"ל בגלל הפחד שאני תלוי במשקפיים

אני עם 17 שנה כאשר בחמש האחרונות אינני מסוגל כבר להיות בלעדיהם.

בסופו של דבר זה הימור כמו כל הימור אחר. מי אמר שהמינוס לא יחזור לאחר מכן? (אני מכיר בחורה שקפץ לה המינוס שנה לאחר הניתוח, שנה!). בסופו של דבר כל אחד עושה את השיקולים שלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטראלאסיק (=חיתוך הקרנית) היא לא השיטה הבטוחה ביותר, שיוף הקרנית כן.

מבין הניתוחים שהוצעו לי, הוא היה הבטוח ביותר.(והייתי מתאים לכולם). לא כתבתי שזה ניתוח תיקון הראייה הבטוח בעולם.- מכון עיניים.

דרך אגב: גם עמוק הקרנית שלי "שויפה". פשוט זה קרה לאחר שמכשיר חתך לי במקצועיות עיגול מסביב לאישון ופתח חלון טיפולי בעין, שאני בספק אם לא עושים בשיטה שאתה מציין.

עריכה: אם אתה מדבר על PRK, אז מדובר בשיטה די מיושנת אך בטוחה, שתופעות הלוואי שלה ממש לא מושכות. כבר עדיף ל"הסתכן" באינטרלאסיק לפי עניות דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיוף פני הקרנית הוא ניתוח פשוט יותר ובעל סיכוי נמוך יותר לסיבוכים ותופעות לוואי משיוף בעומק הקרנית. ניתוח האינטראלאסיק הוא מהניתוחים הבטוחים ביותר בעומק הקרנית, לא על פניה. חקרתי את הנושא היטב לפני שניגשתי לניתוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...