תקלה בחיבור USB - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה בחיבור USB

itai_biren

Recommended Posts

שלום,

אתמול התחילה לי בעיה מוזרה..

כל שתיים שלוש שניות כאילו מתחבר ומתנתק התקן כלשהו מיציאת מסויימת.. (כמובן שזה לא קורה..)

ניסיתי כל דבר.. כולל התקנה מחדש של הווינדוס.. םתחתי את המארז לא ראיתי שום דבר יוצא דופן..

קודי השגיאה שמופיעים לי הם 45 (לכאורה כאשר לא מחובר..) ו43 (לכאורה כאשר מחובר)

בבקשה עזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה זה? כבר עדכנת את הדרייברים של לוח האם/צ'יפסט? עדכנת את הביוס (במידה ויש המלצה של יצרן לוח האם)?

תיכנס Safe Mode, (תלחץ F8 כשאתה מדליק את המחשב, לפני שהווינדווס עולה ותבחר Safe Mode)

אם הבעיה חוזרת על עצמה גם שם, אז זה כנראה בעיית חומרה.

אתה יכול להסיר (זמנית) את הדרייבר של בקרי הUSB על לוח האם דרך Device Manager מנהל ההתקנים

אם השלבים האלה לא פותרים לך את הבעיה, אולי כדאי לך לפנות לחנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי של BIOSTAR H61MLC בעיקרון כל הדרייברים מעודכנים ככל הידוע לי.

הבעיה ממשיכה גם במצב SAFE MODE..

ניסיתי להסיר את הדרייבר של ההתקן המוזר (הוא מוצג בתור UNKNOWNׂׂ).

כשאני לוחץ הסרה של מנהל ההתקן זה מסיר אבל אז בגלל שלכאורה זה מתנתק ומתחבר אז הוא מתקין אותו שוב..

נניח שזאת בעיית חומרה איזה בעייה זו יכולה להיות? מה אני אמור לראות כשאני פותח את המארז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחת איזה קטגוריה ה- "uknown device" מופיע? לפי מה החלטת שזה דווקא בעיה בUSB ולא משהו אחר? כשהסרת את ה- host controllers הבעיה המשיכה? אחרי הכול זה יכול להיות גם התקן SATA או PCI למשל...

אם יש פגם כלשהו בלוח האם, אני לא חושב שתוכל לראות אותו. זה יכול להיות רכיב חשמלי פגום כמו קבל או טרנזיסטור, פגם בצ'יפ כלשהו, הלחמה לקויה של רכיב על הלוח, פגם במעגלי הלוח עצמו וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול, זה הבקר שמאפשר למחשב לתקשר עם ה-. מה שאנחנו מדברים עליו ספציפית זה הדרייברים של אותו בקר. בד"כ כלל יש אחד לכל פורט במחשב וזה נמצא תחת Universal Serial Bus Controllers במנהל ההתקנים.

עכשיו כשאני חושב על זה, אם יש לך אופציה בביוס לכבות את ה- controller, זה עדיף.

שים לב שזה יגרום לאי זיהוי של כל המכשירים המחוברים דרך ה-, כולל עכבר ומקלדת אז אם אין לך מקלדת P/S2 לא תוכל להחזיר את ההגדרות הקודמות מבלי לאפס את הביוס.

בכל מקרה, אני לא חושב שזה בעיה של דרייברים מפני שציינת שהתקנת את מע' ההפעלה מחדש, ניסית את הדרייברים העדכניים וזה לא פתר את הבעיה. אפילו אם תזהה בודאות שמדובר בבעיה בבקר ה-, אין לך כל-כך מה לעשות עם זה אם לא מדובר בדרייבר/ביוס בעיתיים. בגלל שמדובר במחשב חדש תחת אחריות, אל תשבור את הראש יותר מדי ותפנה לחנות שיטפלו בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...