בעת לחיצה על אייקון כלשהו ע"י העכבר נפתחים מס' חלונות יחדיו. מה הבעיה? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעת לחיצה על אייקון כלשהו ע"י העכבר נפתחים מס' חלונות יחדיו. מה הבעיה?

stio

Recommended Posts

שלום רב,

בעת לחיצה על אייקון לחיצה כפולה בשולחן העבודה, או לחיצה בודדת בסרגל כלים של "הפעלה מהירה", נפתחים כמה יחד וזה משגע אותי. הדבר לא קורה בעת לחיצה על לחצני הקיצור במקלדת.

החלפתי עכבר, התופעה נעלמה לחלוטין ואז העכבר הפסיק לעבוד אחרי חודש (לא הגיב ללחיצות אבל המצביע זז). החלפתי לאחד אחר והוא עבד טוב עד עכשיו, שוב נפתחים יחדיו מס' . המחשב אחרי סריקת וירוסים/רוגלות/שגיאות/איחוי.

אני חושב שיש פה משהו שדופק את העכברים אחד אחד. למישהו יש רעיון? (חלונות XP).

תודה,

גיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, בוא ננסה משהו. מצטערת אם זה לא יעזור, אבל המקסימום שזה יעשה, זה יעזור. המינימום - כלום.

לך ללוח הבקרה > מראה והתאמה אישית > אפשרויות תיקייה > תצוגה >

ואז תלחץ "אפס תיקיות".

תאמר לי אם זה עזר, אם לא, כמובן שאעזור לך למצוא פתרון אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

קודם כל לגבי הגדרות של העכבר הוא מוגדר על האמצע, אבל ניסיתי גם על הכי איטי ועל הכי מהיר - אין שום שינוי.

הילה - כיצד מגיעים להגדרה הנ"ל? אין לי "מראה והתאמה אישית" בלוח בקרה. אולי את עובדת על חלונות 7? אני על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הא, הנחתי שאתה על 7.

טוב, כנס ללוח הבקרה > מראה וערכות נושא > אפשרויות תיקייה > תצוגה > אפס את כל התיקיות.

אותו הדבר.

במידה ולוח הבקרה שלך הוא על מראה קלאסי זה אמור להיות פשוט יותר. חפש "אפשרויות תיקייה". או אם זה באנגלית ואתה לא יודע, זה אייקון של תיקייה עם "V" בתוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...