מהו הלפטופ המומלץ ביותר ד'היום? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו הלפטופ המומלץ ביותר ד'היום?

LadyWind

Recommended Posts

שלום, כבעלת השכלה כללית במחשבים, אשמח לשמוע המלצתכם ללפטופ טוב, מקצועי, אמין וקל, שמיועד לצרכים סטנדרטיים (לימודיים, אופיס, מצגות וכדומה), בתקציב די נדיב. הבנתי שהמחשבים הניידים של דל ו- נחשבים לטובים ביותר, אבל אני לא יודעת לאיזה דגם לפנות, כי כל המספרים לא אומרים לי כלום....

תודה רבה! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי שאתה לא מגזים ומדבר על הזמנה מחו"ל של מוצר שעולה כמה אלפי דולרים נכבדים ומיועד למשתמשי Hard- או AKA גיימרים.

קשה להגדיר חברה של ה"נחשבים ביותר"..

DELL ו- אכן מאוד מוכרות מבחינה בינלאומית.

אחד הדברים החשובים לצרכים שלך הם חיי בטריה, ומשקל.. וכמובן גם האחריות.

הייתי מציע לבדוק מחשבים מבוססי מעבד Centrino אשר מספקים כמה שעות טובות של עבודה.

הבעיה היא המחיר, הדגמים החלשים יותר של החברות השונות מתחילים מסביבות ה-8000 ש"ח נדמה. לי. ורק למעלה ולמעלה לעבר השמיים.

כך שיעזור אם תתני לנו איזושהי הגבלה פה, וננסה למצוא משהו מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

biodome ואחרים: התקציב אני מניחה אכן ינוע סביב ה-7000 ש"ח. כאמור, הוא יותר לצרכים לימודיים. חשוב לי מאד שהוא יהיה אמין ופחות נוטה לקריסות, כי יש לי ניסיון רע עם compaq, שגם נוטה להתחמם מהר מאד. אני זקוקה אם כן ללפטופ מקצועי ואמין, שיוכל לעבוד שעות טובות, לחיי משעתיים ומעלה, משקל כמה שפחות (כלומר, אני יכולה לוותר בביצועים שדרושים למתכנתים או שחקנים כבדים בשביל להינות ממשקל קל), כונן קומבו ואפשרות גלישה נוחות. אני מקווה שאני לא מחפשת את הלא קיים :)

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לIBM , יש את סדרת ה R שמיועדת למשתמשים רגילים, יש R40 ו R40e הראשון הינו עם מעבדי פנטיום M והשני מגיע עם מעבדי פנטיום 4 מובייל וסלרון מובייל.

אם את רוצה שגם יהיה לו קומבו, אז לפנטיום M (סנטרינו) תזדקקי לכ 8000ש"ח בעוד שמשהו כמו פנטיום 4M 2.2GHZ עם קומבו אפשר למצוא בקצת פחות מ7000.

לDELL יש את ה D500 שעונה על כל הדרישות שלך ואפילו מגיע עם שעובד ב5,400 סל"ד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה וזה עדין רלוונטי אז במרדנית יש:

Dell Latitude C640

מחיר : 5550ש''ח

DELL

Intel Pentium 4-M 2.0 GHZ מעבד

14.1" XGA 1024x768 מסך

Ati Mobility Radeon 7500C 32MB כ. מסך

256MB זיכרון

30GB דיסק קשיח

DVDx8+CDRW

כונן דיסקטים 1.44

LAN 10/100 כ. רשת

MODEM 56K

Infra Red

Parallel יציאת מדפסת

Microsoft Win- Home מערכת הפעלה

2.7 KG משקל

מעבר לכך שיש בו כל מה שצריך והמחיר פיצוץ אז לפי מה שרשום שם הוא מגיע עם 3 שנות אחריות!

גם אם לא אז ישאר לך מספיק כסף להרחיב את האחריות ואפילו להוסיף ל512מ"ב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מתעניין בלפטופ

מה אתם אומרים על זה:

GATEWAY 450X Intel® Centrino1.4GHz DVD/CDRW 15

מעבד Intel® Centrino1.4GHz

זכרון 256MB DDR

דיסק קשיח 30GB

מסך 15 SXGA Active Matrix TFT

כרטיס מסך ATI Mobility Radeon 7500 w/ 32MB DDR video memory

רזולוציה 1400X1050

כוננים Modular 24x/10x/24x CDRW and 8x DVD combo

משקל 2.61ק

7490 שח?

http://buy4less.co.il/product.asp?f=319&p=6

כדי להשקיע כל כך הרבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- במחיר כזה כדאי לחפש מוצר שמגיע עם כונן שעובד ב5400 סל"ד (הסטנדרט זה 4200 )

2-כדאי מאוד מאוד כמו שאמר biodome לרכוש מוצר עם 3 שנות אחריות או להרחיב את האחריות ל 3 שנים.

(תיקון של מסך או לוח בתום האחריות נע בין 2500-5000 ש"ח בעוד שהרחבת אחריות עולה פחות מ1000 ש"ח )

3- אם אתה הולך על מסך SXGA+ שעובד ב 1400X1050 הייתי ממליץ שתסתכל על מחשב כזה בחנות כלשהיא שכן אם הרזולוציה לא תמצא חן בעיינך , כאשר תעבור ל1024X768 התמונה תהיה פחות חדה ממסך XGA רגיל , ואז יוצא ששילמת יותר על מוצר יותר "טוב" ואתה מקבל תמורה פחותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...