ביטול השקת גלקסי נקסוס- מה זה אומר ? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטול השקת גלקסי נקסוס- מה זה אומר ?

gkman

Recommended Posts

אני הבנתי שתמיכה ב-5Ghz נקראת Dual Band. ב-GSM-Arena לא כתוב שי תמיכה כזו ב-SGS2, קרי הוא לא תומך ב-5Ghz. אז אני שואל- אתה בטוח שהוא תומך?

בכתבה אצלנו (http://hwzone.co.il/gadgets/news/137126) כתוב שהבעיה היא בכלל עם שידור WiFi בתקן N, אני לא בטוח מה נכון והאם באמת כל המכשירים המיובאים רשמית לא יכולים לשדר N...

מישהו יכול לשפוך אור על הפרשה?

Dual Band בראוטר N אומר שהוא תומך ברשתות בתדר 2.4GHz ו- 5GHz ויכול לעבוד רק באחד מהם בזמן נתון, התדר שהראוטר יעבוד תלוי בציוד קצה שמתחבר אליו, Simultaneous Dual Band אומר שהוא תומך בשני התדרים במקביל, הראוטר בעצם יוצר 2 אחת בתדר 2.4GHz והשניה בתדר 5GHz והן עובדות במקביל ולא מושפעות אחת מהשניה.

כפי שכתבתי למעלה ה- SGS2 תומך ב- Dual Band חד משמעי (יכול להתחבר בתדר 2.4GHz או 5GHz), אך מוגבל בערוצים לערוצים שכתבתי (עם רדיו לא של סאני, נוספים עוד ערוצים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא פעם ראשונה ,כמו שכבר ציינו זה קרה עם ההשקה של הiPad המקורי בארץ .. האייפד המקורי וגם השני תומכים בשניהם בa/b/g/n ב2.4GHz או 5GHz ,רק שאפל לא ממש מפרטת באיזה תדרים הוא עובד ,היא אפילו לא מתייחסת לזה בנתונים של המכשירים ... בסוף משרד התקשורת "התגמש",אבל אני לא רואה סיבה שהאייפד ישווק בלי בעיות בישראל ,והמכשיר הזה לא .. גם הMacים תומכים ב5GHz עד כמה שאני זוכר ואין איתם שום בעיות מהבחינה הזו ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IPAD: 802.11 a/b/g/n

IPHONE: 802.11 b/g/n

B ו G עובדים רק ב 2.4GHZ, ה N במכשירים האלה עובד גם הוא רק ב 2.4GHZ (הם מחוייבים לציין אם זה DUAL BAND).

A הוא הגורם לבעיה, הוא עובד רק ב 5GHZ.

בגלל זה אין בעיה עם האייפון אבל כן יש עם ה ובגלל זה גם לא מציינים את התדרים כי זה דבר ברור וידוע.

צריך לזכור ש מותג מאוד חזר וקל מאוד למכור אותו ובגלל זה מאפשרים כניסה שלו לארץ, זה , יש עוד הרבה כאלה :nixweiss: הם ראו שאין הרבה הבדלים בין הגלקסי למכשירים אחרים של החברה ובחרו לא להילחם עליו :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגלקסי אס 3 צפוי להיות עם תדר N 5Ghz ואני חושב שבטוח להגיד שמצפים למכשיר הזה הרבה יותר מהנקסוס.

אני בתור אחד מקוה לקנות את המכשיר - ומוכן להלחם עליו.

אין דרך להפעיל לחץ על משרד התקשורת שיוציאו את הראש מהתחת ויתירו את התדר הזה? מה כבר יכול לקרות אם יאשרו אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב סדרת ה תומכת ב DUAL BAND אבל דאגו לנעול את האפשרות במכשירים הזולים (כמו ה RAY) וגם בכל המדינות שדרשו את זה. כמובן שכל מה שצריך בשביל לפתוח את האפשרות זה ROOT וחפירה קטנה בקבצים שבמכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- SGS2 הוא הסמסונג הראשון (בארץ לפחות) שתומך ב- Dual Band, וכפי שניתן לראות ע"י סקירת הרום שלו, הוא עבר מודיפיקציה מקומית (לא רק של החברות הסלולריות AKA CSC), כנראה שסאני אחרי הניסיון הזה, לא מעוניינת לעשות זאת שוב עם ה- GN, הם כנראה הגיעו למסקנה שהוא לא יחטף כמו "לחמניות חמות" בניגוד ל- SGS וה- SGS2 היות והוא לא ממש מציג שיפור משמעותי. הם כנראה מפנים את המשאבים ל- SGS3 שהשקתו קרבה ובאה.

אגב,

נאמר לי ע"י מקור אמין בסאני שה- SGS2 שהם משווקים מצויד בשבב שכרגע לא פעיל. לא נאמר אם הם מתכוונים להפעיל אותו בעתיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...