• מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת לשמור על שם או כינוי קבועים, להשתתף בקהילת הפורומים שלנו ולהנות מהגרלות ומבצעים בלעדיים לחברי האתר.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

boss

בעיה| אתר http://bnet.bezeq.co.il לא עובד

7 תגובות בדיון זה

כרגע אינטרנט מהיר עובד רגיל ומוריד

אבל אי אפשר להכנס אתר

אתמול הכל בסדר

עכשיו לא עובד ממש מוזר

מה עושים?

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

;)

אני צריך לשנות סיסמא בשביל אלחוטי

תעזרו לי תודה

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הכנס למנשק הניהול שלו בכתובת 10.0.0.138.

שם המשתמש והסיסמה הם Admin.

בחר בלשונית . לאחר מכן, Security.

הגדר הצפנת WPA2 AES ובחר את הסיסמה הרצויה.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

נתקתי חשבל לנתיב ומחובר

אתר זה חוזר עובד וממש מוזר

PONGO

אני יודע על זה

אתר יותר נוח

תוגה לך ;)

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• חדשות אחרונות

• תגובות חדשות בפורומים

• ההסטוריה מלמדת שזה נכון למדי. כשל-AMD היה מוצר high end להשיק - היא השיקה אותו. HD5800 ו-HD6900 לא המתינו לאף אחד ולא הגיעו בדיליי. כך גם לא HD7900. למעשה, ההפך הוא הנכון.   עכשיו? עכשיו אנחנו אחרי התכווצות גדולה שהייתה ל-AMD כתוצאה מהנהלה כושלת שסילקה הביתה כמות מכובדת של אנשי מפתח, יחד עם החלטות עסקיות שגורמות לאנשים לגרד את הראש בדויזיית המעבדים. AMD נעצרה שם במקום ארבע שנים. כך גם נראה שדויזיית הGPU שלה נדפקה ממחסור בכספים וכח אדם איכותי. לבוא עם נצילות של מקסוול 28NM בדור ה-14\16NM ולהציג את זה כמוצר מתחרה בעלות דומה? אין פה שום עליונות מובהקת וקהל יעד ספציפי. יש פה מוצרים סבירים שיוצרו בסטנדרט יעילות מיושן ביחס לתחרות, ומותקף ישר לאחר ההשקה על ידי   מתחרה בעלת תקציב R&D גדול פי עשרה. GTX 1060 המהיר יותר לרוב נחת בגרסאות צד שלישי, ועשרות כאלה, לפני ש-RX 480 בכלל הספיק לקבל גרסאות שלא מבשלות לו לחלוטין את הליבה. RX 470 סובל מתמחור גבוה יתר על המידה, ו-RX 460 הוא מעורר פיהוק, כשהוא מביא שיפורים עלובים בצריכת החשמל ובביצועים על פני הדור הקודם בסגמנט שלו, כאשר המתחרה הרלוונטי בן השנה שלו מתומחר ב-80 שקלים יותר סה"כ.   בואו נתעורר שניה מהחלום שאנחנו חולמים כבר עשרים שנה ונבין שהתחרות היא לא אמיתית כמו שהייתה בתחילת העשור, אלא פיקטיבית. כשחברה אחת מתאמצת ומשחררת מוצרי ביניים שיכולים להגיע ל-200 וואט רק כדי לגרד עוד כמה אחוזי ביצועים, בזמן שהמתחרה "מתקמצן" על פוטנציאל פליטת החום שלו רק כדי ליצור מוצרים מספיק מתחרים ולעשות קופה, אנחנו יודעים שאנחנו קצת בבעיות.
    • חשבת לפתוח קריירה בערוץ הקנייות? חחח איזה פרסומת עשית להם...
    • בת שנתיים שאחת ממנה עדיין עושה את העבודה בצורה מרשימה. זה כרטיס מעולה. ואגב זה חורג מגבולות הדיון. שאלתי שאלה והוא ענה לי. את השיקולים האחרים אעשה בעצמי, מה גם שעוד לא עשיתי אני רק שוקל ובודק. תודה על העזרה חברים (:
    • היי,
      אני סטודנט למדעי המחשב, ורוצה לקנות לפטופ כאשר השימושים הם בעיקר תכנות בסביבות פיתוח כמו Visual Studio. Android Studio ועוד. בנוסף, גלישה באינטרנט ועבודה משרדית.
      ברמת העיקרון, אני חושב שמחשב עם 8GB RAM, מעבד i5/i7 ו-SSD יתאים לי.
        מצאתי את המחשב הזה של ASUS:
      http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=926795 המחיר שלו (בערך 2900 ש"ח) נראה לי הוגן ביחס למפרט, כאשר יש גם 3 שנות אחריות, ולכן זו נראית אופציה טובה עבורי.
      מה שגורם לי לחששות/חוסר ודאות היא העובדה שכשאני מחפש את הדגם הזה (Asus X556UJ-XX185D) בגוגל, אני מוצא רק תוצאות מחנויות ישראליות (והן פחות מוכרות לי, אין את אייבורי/KSP). כשאני מחפש בלי הסיומת (כלומר מחפש ASUS X556UJ), באתר של אסוס המפרט לא תואם את המפרט שמופיע בחנויות הישראליות (הוא פחות טוב). לא נשמע לי הגיוני שמחשב של ASUS נמכר אך ורק בישראל. איך אפשר "להמיר" את הדגם שמופיע בחנויות בישראל לדגם העולמי כדי למצוא ביקורות, סרטונים וכו'?   תודה רבה מראש.
    • "להשקיע" בפיסת חומרה בת שנתיים כמעט זה תמיד לא מומלץ, וגם לא מערך SLI שברירי. זאת הנקודה שהוא מנסה להעביר.