Gigabyte Z68X-UD3H-B3 או ASROCK Z68 Pro3 ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gigabyte Z68X-UD3H-B3 או ASROCK Z68 Pro3 ?

kimi5

Recommended Posts

אני הייתי הולך על ה-, אמר פה מומחה אחד שהלוחות אם שלהם באים עם קבלים מוצקים.

יש לי היום לוח של ואני שומע מהאוזניות ציפצופים מוזרים לכן לא הייתי הולך על .

כל לוחות ה-HIGH END היום מגיעים עם קבלים מוצקים לרבות הלוח הזה של גיגהבייט

לגבי ציפצופים באוזניות ,יכולים הרבה סיבות לכך שלא קשורות בכלל ללוח עצמו.

עוד דעות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמליץ לך לשקול ללכת על הלוח הבא, אשר נמצא כרגע במבצע- http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=8913

אומנם מדובר על לוח המבוסס ערכת שבבים P67 ולא Z68, אך עדיין עדיף על פני הלוחות האלה לאוברקלוק, של נדבר על גיוון וכמות היציאות שהוא כולל.

במידה והנך מעוניין בפיצ'רים הכלולים ב-Z68, אמליץ לך או ללכת על ה-Pro3 או 3-gen3.

הלוחות של ג'יגבייט טובים, אך לדעתי בזמן האחרון הם בירידה, היות ושמעתי וקראתי הרבה יותר דברים חיובים על רוב לוחות אסרוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אמליץ לך לשקול ללכת על הלוח הבא, אשר נמצא כרגע במבצע- http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=8913

אומנם מדובר על לוח המבוסס ערכת שבבים P67 ולא Z68, אך עדיין עדיף על פני הלוחות האלה לאוברקלוק, של נדבר על גיוון וכמות היציאות שהוא כולל.

במידה והנך מעוניין בפיצ'רים הכלולים ב-Z68, אמליץ לך או ללכת על ה-Pro3 או Extreme 3-gen3.

הלוחות של ג'יגבייט טובים, אך לדעתי בזמן האחרון הם בירידה, היות ושמעתי וקראתי הרבה יותר דברים חיובים על רוב לוחות אסרוק.

מחזק, דיל של פעם בדור, עם חברה כמו שחורטת על דגלה את האמרה "היה מטורף" אי אפשר לטעות כשזה מגיע ללוחות אם כמו זה.'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם קניתי את הASROCK FATAL1TY P67 PROFESSIONAL

2 לוחות( אחד לגיסי)

מדובר בלוח מאוד איכותי ובמחיר ממש משתלם..רמת גימור מאוד גבוה

ההיתרון היחידי של הZ68 זה אם אתה רוצה לנצל את הליבה הגרפית המובנת..(שלדעתי זה מיותר אם אתה שם כרטיס גרפי חיצוני ואיכותי)

אני לא מכיר את הZ68X-UD3H אבל באופן אישי אני מאוד מרוצה מהASROCK FATAL1TY P67 PROFESSIONAL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...