למה המחירים בכל חנויות בניית המפרטים עולים בלי הפסקה??? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה המחירים בכל חנויות בניית המפרטים עולים בלי הפסקה???

hartaWHAT

Recommended Posts

זה פשוט מרתיח!!!!

בלי קשר לכוננים הקשיחים.. לפני כמה חודשים i5 2500 עלה בחנויות האלה 850 ועכשיו הוא עולה 960.. i5 2400 עלה 800 ועכשיו לפחות 900.. היה ניתן למצוא gtx 570 ב1300 ועכשיו ב1500.. 6850 עלה 600 ועכשיו 650.. גם הבאנדלים של וספקים התייקרו.. הכל מתייקר!!!!! למה?!!?!?!?! מה אנחנו מתקדמים או הולכים אחורה??

אני שואל פה כי אולי יש משהו שאני לא יודע.. אולי הם לא סתם מתאמים מחירים כמו בני זונות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, כל המחירים עולים כל הזמן. קוראים לזה "מדד", או אינפלציה, ובנוסף גם הדולר עלה לאחרונה מה שמייקר הרבה מהמוצרים המיובאים.

מעבר לזה, המחירים ימשיכו לעלות כל עוד יש מי שמוכן לשלם. אינך מרוצה מהמחירים? אל תקנה עכשיו מחשב חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט מרתיח!!!!

בלי קשר לכוננים הקשיחים.. לפני כמה חודשים i5 2500 עלה בחנויות האלה 850 ועכשיו הוא עולה 960.. i5 2400 עלה 800 ועכשיו לפחות 900.. היה ניתן למצוא gtx 570 ב1300 ועכשיו ב1500.. 6850 עלה 600 ועכשיו 650.. גם הבאנדלים של וספקים התייקרו.. הכל מתייקר!!!!! למה?!!?!?!?! מה אנחנו מתקדמים או הולכים אחורה??

אני שואל פה כי אולי יש משהו שאני לא יודע.. אולי הם לא סתם מתאמים מחירים כמו בני זונות..

בלי לפגוע, אבל.. אתה יודע למה זה מרתיח אותך? חוסר ידע או רצון לדעת מה קורה בשוק.

שאלה לי אלייך, מתי בפעם האחרונה נכנסת לאתרי חדשות פיננסיים כמו גלובוס? דה מרקר וכו'? אתה בכלל יודע מה שער הדולר הנוכחי? שער היורו הנוכחי? (אלו הם דברים יחסית בסיסיים בחיי היום יום של אנשים בוגרים) , שער השקל למול הדולר וכו'?

יש לך חשבון בנק? יש לך פועלים באינטרנט באותו בנק שבו אתה נמצא? אתה נכנס אליו? כי אם כן... יש לך את כל שערי המטבעות מופיעים בסרגל כלשהו (חובה)

לכן, עקב התחזקות השקל למול הדולר, שנכון להיום, תקשיב טוב, דולר אחד = 3.834 שקלים. זה מאוד גבוה.

לעומת תקופות שונות וחודשים לאחור שבהן הייתה תקופת שפל שבהן הדולר היה שווה פחות מ 3.4 שקלים בכלל, נו, תראה איזה הבדל.

סתם לידע כללי, תקרא קצת על מגמת השוק, עליות מחירים, אנפלציה, מדד לשנת 2012 וכו'... תבין קצת יותר בתחום במקום לזעוק לעזרה בפורום. טיפ לחיים גם.

ונא לא להטיף שזה בעייתי, מי יתעסק עם זה וכו', יש לך אינטרנט? יש לך גוגל? תתחיל לעבוד... מה הבעיה? נו באמת.

*** הערה קטנה: שמת לב מה קרה בשוק הכוננים הקשיחים בכמה חודשים האחרונים? המחירים הוכפלו בכמעט פי 2.5, ובגלל מה? אסון טבע סה"כ.... (בכל העולם המחירים עלו בצורה קיצונית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכן, עקב התחזקות השקל למול הדולר, שנכון להיום, תקשיב טוב, דולר אחד = 3.834 שקלים. זה מאוד גבוה.

לעומת תקופות שונות וחודשים לאחור שבהן הייתה תקופת שפל שבהן הדולר היה שווה פחות מ 3.4 שקלים בכלל, נו, תראה איזה הבדל.

תיקון קטן, אם שער השקל מול הדולר היה 3.4 ועכשיו הוא 3.834, זה אומר שהשקל נחלש מול הדולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני בטוח שיש לו גם כרטיס מגה של שופרסל והוא אוכל -רויאל בבורגראנץ.

:kopfpatsch:

מה הקשר שלך בדיוק?

חשבון בנק זה משהו יוקרתי? לא ניתן להשגה? מה הבעיה בדיוק? היום בערך לכל ילד בגיל 16 לפחות יש חשבון בנק, אלה אם כן עדיין לא המיר אותו לפעילות, שהרי חשבון בנק יש כמעט, אני אומר בזהירות, כמעט לכל אחד מגיל מאוד מאוד צעיר...

אז מה הבעיה? שכל העולם סובב סביב האינטרנט, לגשת לחשבון הבנק שלך דרך האינטרנט זה הדבר המינימאלי שיש לעשות לבדיקת מצב החשבון וכרטיס האשראי צעיר או לכל הכמה סוגים שיש.

תמצא חיים וכן, ממליץ לך לאכול רויאל, אם לא אכלת עד היום... חבל. עדיף דאבל ותוספת ירקות וגבינה בחינם.

תהנה

*** נכון טעיתי ושכחתי לציין את היחלשות השקל למול הדולר. זה הדולר שהתחזק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה הוא רק צוחק על זה שמדבריך עשוי להתפרש שממשק האינטרנט של כל בנק נקרא "פועלים באינטרנט". בגלל זה הוא הציע לו לאכול -רויאל דווקא בבורגראנץ'. פספסת את הבדיחה, קורה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל מובן, רק הקטע הוא, ששאלתי ספציפית לאותו הבנק, אם הוא היה בהפועלים, הייתי מסביר לו היכן למצוא זאת, זה הכל.

שאר הבנקים קוראים חזה " לאומי באינטרנט" ועוד שמות מצחיקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...