כרטיס מסך לחכות? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך לחכות?

maazg

Recommended Posts

שלום רב,

אני מחכה כבר כמה חודשים לסדרות של כרטיסי המסך החדשות, וכנראה שטעיתי או שאני תריך לחכות עוד הרבה זמן והסיבה היא המחיר. בדקתי כמה עולה ה 7970 וזה כמעט 2900 ש"ח - פשוט וואו.

מתי משחררת את הסדרה החדשה שלה- והאם לפי מבחני הביצועים כדאי לחכות להוזלה או שזה לא ישפיע כל כך?

עזרה בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לעכשיו השקת HD7950 ככל הנראה תהא ביום 31.1.2012.

לפי שמועות, משיקה את כרטיסי הדור הבא כבר בפברואר הקרוב (חודש הבא).

AMD אמורה להשיק בפברואר את סדרת HD78xx (סדרת הביניים).

לעניות דעתי כעת זהו לא המועד הנכון לרכוש, וכדאי להמתין לפחות לפברואר על מנת להיווכח מה המגמה שמסתמנת בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב בכיוון אחר, נאמר ואתה לוקח עכשיו 6950 דואל ביוס ופותח אותו, זה ייצא לך יותר משתלם לפי דעתי מאשר לקחת 7970.

ה6950 דואל ביוס הוא במהדורה מוגבלת קח שזה גם צריך להיות שיקול.. אבל אם לא לחוץ לך עד מרץ אז תחכה שייצאו הניוידיה החדשים שאמורים לפרק את ה7970..(כמו כל השנים חח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב בכיוון אחר, נאמר ואתה לוקח עכשיו 6950 דואל ביוס ופותח אותו, זה ייצא לך יותר משתלם לפי דעתי מאשר לקחת 7970.

ה6950 דואל ביוס הוא במהדורה מוגבלת קח שזה גם צריך להיות שיקול.. אבל אם לא לחוץ לך עד מרץ אז תחכה שייצאו הניוידיה החדשים שאמורים לפרק את ה7970..(כמו כל השנים חח)

סדרת HD6970/6950 הינה dual bios מיום לידתה. אין מדובר "במהדורה מוגבלת" (כלשונך).

כמו כן מתי ש- Nvidia תשיק את הסדרה הבאה שלה, זו אשר תתחרה ב- HD7970 של ,

ככל הנראה תציג ביצועים "בסדר גודל" מקביל, באם תעבוד גם היא ב- 384 ביט.

רק באם תטמיע רוחב פס של 512 ביט, תוכל להפגין ביצועים טובים יותר באופן ברור, זאת בסדר גודל של כ- 30%.

עם כל הכבוד הטרמינולוגי, 30% יתרון ביצועים אינו מוגדר "לפרק" (כלשונך).

כמו כן הטמעת רוחב פס של 512 סיביות, משמעותו, מחיר גבוה למדי לצרכן ולא בטוח שבמבחן העלות תועלת, פתרון שכזה

ימצא ערב לחיכם של הצרכנים, שכבר כיום ובמחיר 550$ עבור HD7970 מגרדים את הראש.

Nivida באם תטמיע מוצר בעל רוחב פס של 512 ביט, תאלץ לשווק אותו לצרכן להערכתי הזהירה בלא פחות מ- 650$.

בכך תציג אולי פתרון מהיר יותר, אך ככל הנראה מעטים בלבד יהיו אלו שיוכלו להרשות אותו לעצמם.

וכידוע, עם פתרון מהיר ככל שיהיה, אם איננו פרקטי (ומעשי), קרי לא יכול להעלות על הכביש בכמויות גדולות דיין, לא עשינו כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לא נכון. בחירת היצרנית אם לשים DUALBIOS בכרטיס שלה או לא. יש נונרפרנסים שיש להם מתג כזה. (כמו ש-Nec ציין מדובר בתכונה שהיא ברירת מחדל)

וממתי נהייתם כל כך עצלנים לצרוב ביוס? התרגלתם רק להזיז מתג? כבר ראיתי אנשים שפורשים מרעיון של פתיחת שיידרים כי הם עצלנים וחושבים שאם הביוס השני לא מכיל 1536 שיידרים אז אין להם סיכוי לפתוח את הכרטיס.

האם להמתין או לא? תלוי בדרישות פותח הדיון, הדיל הזה של HD6950 (שיכול גם להפתח) סביב 1100 שקלים הוא יחסית טוב וגם מול השקת HD7000 הוא עומד בנקודת מחיר-ביצועים שלא יהיה אפשר להשיג, גם לא עם HD7870 (שככל הנראה יקביל בביצועים לליבת הקיימן) שקרוב לודאי יעלה 1500 שקלים ויותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התיקון! באמת יש גם נונרפרנס עם dual , אבל הם נדירים מאוד.

אני זוכר רק MSI twin frozer 3 שהיה עם dual ואנשים דיווחו בפורום שהצליחו לפתוח אותו ועכשיו הדגם החדש של .

בקשר לעצלנות, אין שום דבר רע בלהיות עצלן. עצלנות זאת מניע של כל ההתקדמות הטכנולוגית ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...