שאלה על נשקים - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על נשקים

Or94

Recommended Posts

כאשר אני מוריד את ההגדרות לHIGH אין שום תקיעות. מה אני צריך לשדרג כדי לשחק על ULTRA בלי שום תקיעות?

ועוד שאלה: למה למשחק לוקח המון זמן להיטען אצלי? והאם כאשר אני מעלה field of view וmotion blur amount זה לוקח יותר FPS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר אני מוריד את ההגדרות לHIGH אין שום תקיעות. מה אני צריך לשדרג כדי לשחק על ULTRA בלי שום תקיעות?

קצת קשה לקרוא לזה שדרוג, אבל אם אתה מתעקש אז 6950 יעשה עבודה יותר טובה בבאטלפילד ספציפית, תדע שרק בבאטלפילד, בשאר תקבל ביצועים יותר נמוכים. אם תמיר אותו ל 6970 ותבצע OC אז יהיה שווה,

ועוד שאלה: למה למשחק לוקח המון זמן להיטען אצלי? והאם כאשר אני מעלה field of view וmotion blur amount זה לוקח יותר FPS?

זמני הטעינה ארוכים יחסית, אם זה מוגזם אז ניתן לפרמט/לעשות קצת סדר במחשב, אין יותר מידי מה לעשות, במקרה שלך שתי ההגדרות האלה לא יורידו את הביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אין לי אפשרות לשדרג כרטיס מסך אז רק תוספת של תשפיע במשהו?

וזמני הטעינה ארוכים מאוד אצלי. אני משחק עם חבר ובזמן שאצלי זה נטען אצלו זה כבר עלה מזמן. עשיתי סדר במחשב ועדיין לא עוזר.

האם יש הגדרות מסויימות שפחות משפיעות על הגראפיקה וניתן להוריד אותן לHIGH וכך לקבל יותר FPS או הגדרות שלוקחות פחות זיכרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד את הSHADOWS למדיום למשל, מוסיף FPS ולא פוגע יותר מידי בגראפיקה לדעתי, תבטל AA, למה אין באפשרותך לשדרג?

את ה570 שלך תוכל למכור בקלות במחיר של 6950 חדש...... אפילו תקבל יותר כסף..

לגבי זמני הטעינה, יכול להיות שלחבר שלך יש יותר זיכרון/דיסק קשיח טוב יותר/מערכת הפעלה שהותקנה לפני פחות זמן ומאורגנת יותר/מחשב פחות עמוס ברגיסטרי וכו'..., יש המון סיבות לאיטיות של טעינות, תדע מה הסיבר רק אחרי שתפרמט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה רבה !

האם כדאי לשים את הmotion blur amount עד הסוף? וכאשר אני שם את ההגדרות במשחק על Auto זה מתאים את ההגדרות לפי המחשב שלי? כדאי לשים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Motion blur הוא בעצם ה״מריחה״ ״תשטוש״ שאתה רואה בתנועה עם העכבר. אני ממליץ שתגדיר את זה על האמצע מינוס.

לגבי הגדרות אוטומטיות, זה תמיד יהיה יותר טוב, אבל כדי שתדע שאתה לא מפספס כלום אני ממליץ להתאים אישית.

שים הכל על high מלבד shadows שיהיה על מדיום,aa offf, afx16, זה נראה מעולה גם בהגדרות האלו ועובד יותר טוב משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשכל ההגדרות על HIGH עם AA והכל המשחק עובד חלק בלי תקיעות בכלל. רק כאשר כל ההגדרות על ULTRA עם AA והכל המשחק נתקע לפעמים. איזה הגדרות אני יכול להוריד מULTRA לHIGH בלי לפגוע בגראפיקה וכך לקבל יותר FPS או הגדרות שצורכות פחות זיכרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...