זקוק למפרט מחשב במחיר של 2000 -3000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק למפרט מחשב במחיר של 2000 -3000 ש"ח

kelazar

Recommended Posts

קודם כל רציתי להגיד תודה רבה לכולם. שבוע שעבר התחדשתי לי במחשב חדש שאת מפרטו הרכבתי בעזרתכם הרבה.

כעת אני זקוק למחשב בנוסף.

הנה התשובה שלי לסקר

זה התשובות שלי לשאלון:

1. מה התקציב המקסימאלי? התקציב הוא 2000-3000ש"ח

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? בגדול עדיף לסגור על סביבות ה-2500 אבל אם צריך לנצל אז זה בסדר ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? לא ניתן 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? השימוש של המחשב הוא עבודה יומיומית באינטרנט, צפייה בסרטי HD וקצת משחקים א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. FIFA 12, NBA 2K12 -מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 1920*1200

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? בינוניות 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: , , רמקולים ועוד)? לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? לא

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 4-6 6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? רק הרכבה

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. IQPC

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). צריך לעבוד 4 שנים ומעלה שבהם הוא יוכל לתת תפוקה סבירה. חשובה לי לכן התמיכה בUSB3, SATA3 וכונני SSD כדי שאוכל בעתיד לשדרג אותו בצורה נקודתית לפי הצורך

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא מתוכנן שדרוג מסיבי, אבל המחשב צריך להמשיך "לסחוב" לפחות 4 שנים באופן סביר ולכן כדאי שיהיה ניתן לעשות שדרוג נקודתי פה ושם.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד I5 שיחזיק זמן רב יותר וכרטיס מסך לגיימינג:

מעבד:

[..] INTEL 2300 : CORE I5, S1155, 2.8Ghz - BOX ₪832

לוח אם:

[..] ASROCK H61M/U3S3 - זמין במלאי ₪396

זיכרון:

[..] TRANSCEND 4096MB DDR3 1333 CL9 - לרוכשי מחשב חדש ! ₪95

כרטיס מסך:

[..] GAINWARD GTS450 1GB DDR3 - RETAIL ₪509

צורב DVD:

[..] SAMSUNG SH-S223FBLK x22 SATA BLACK ₪112

מארז:

[..] COUGAR SOLUTION (FRONT USB 3) w/o PSU + ENERMAX NAXN 450W ₪416

דיסק קשיח:

[..] SEAGATE 500GB SATA3 ₪489

הרכבת מחשב:

[..] "הרכבה ובדיקות SILVER" - הרכבה + ביצוע בדיקות - אספקת מחשב עד 5 ימי עסקים ₪84

מחיר סופי כולל מע"מ: ₪2933

מפרט זה הורכב באתר: www.IQPC.co.il

למשלמים במזומן\שיק אחד, הפקדה - 3% הנחה!

עד 5 תשלומים בשיקים ללא ריבית - שיק ראשון לתאריך הקניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...