בעיה בחיבור נתב TP-Link למודם Aris של הוט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בחיבור נתב TP-Link למודם Aris של הוט

Tzach_n

Recommended Posts

שלום חברים, אני מפרסם את הנושא הזה בשביל חבר שלי שיש לו בעיה ממש ממש מוזרה בבית:

בבית שלו קיים מודם ARIS של הוט וראוטר של TP Link xTended Range שמוגדר על חיבור לא חייגן Dynamic IP

כאשר המחשב מחובר ל-Aris בחיבור ישיר יש אינטרנט במהירות מלאה 12 מגה.

ברגע שמחברים את ה-Aris ליציאת ה-WAN של ה TP-Link ומחברים עוד כבלי רשת נוספים לראוטר עבור המחשב או לפלייסטיישן למשל קורים שני דברים:

הפלייסטיישן מקבל אינטרנט

המחשב פתאום לא מקבל אינטרנט

עד היום הוא עבד בקומבינה והיה מוציא כבל מה-Aris למחשב וזה עבד לו אבל ברגע שמחברים כבל רשת הסיפור משתנה וגם ב- הוא מגיע לחצי מהמהירות קו שיש לו בבית (קיים אצלו 12 מגה)

בקיצור דיברנו אתמול עם הוט וניסינו להעביר אותו לחיבור חייגן L2TP ונשארנו בלי אינטרנט בכלל גם לא בחיבור ישיר של ה-Aris למחשב.

ניסינו להגדיר שרתי DNS שונים לפי מה שאמרו לנו התמיכת רשתות של 012 וזה עדיין לא עובד.

החזרנו את החיבור ל-Dynamic IP והוא כרגע החזיר את הקומבינה עם ה- על חצי מהירות.

השאלה היא מה זה יכול להיות? מבחינת הוט הכל תקין ומבחינת 012 יש חיבור והכל תקין אבל ברגע שה-Aris לא מחובר ישירות למחשב ומחובר כבל רשת נוסף לראוטר פשוט אין במחשב.

ניסינו לבדוק את כל ההגדרות האפשריות, איפוס לראוטר, כלום לא עזר. היום אני מביא אליו ראוטר אדימקס שיש לי בבית לראות אם זה פותר את הבעיה כי יכול להיות שהראוטר אולי פשוט דפוק? הדבר הכי מוזר בכל הסיפור הוא שהפלייסטיישן מקבל חיבור מהיר ומלא בשניה שהוא מחובר לראוטר אבל משום מה בין הראוטר לאריס יש בעיה.

אשמח לעזרה, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי Tzach_n,

בחיבור USB לא ניתן לקבל מהירות של 12 מגה, רק בכבל רשת.

לגבי זה שמחשב אחד עובד והשני לא, ייתכן וישנם התנגשויות של כתובת IP פנימית או שבראוטר לא מוגדר טווח DHCP.

היכנס בכל אחד מן המחשבים לחיבורי רשת או מרכז הרשת והשיתוף > שנה הגדרות מתאם, לחץ לחיצה ימנית על LOCAL AREA CONNECTION > מאפיינים > לחיצה כפולה על PROTOCOL TCP/IP VER4 וודא שה- IP וה- DNS על אוטומטי.

ודא זאת בכל המחשבים.

במידה וזה אכן כך או לא עוזר, היכנס לממשק הראוטר ובתפריט ל- LAN ובדוק את טווח הכתובות.

ליאור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...