Lenovo G550 לא מצליח לעלות (דמוי מצב שינה) + שאלות בנושא הזמנת מטען,מקשים,סוללה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Lenovo G550 לא מצליח לעלות (דמוי מצב שינה) + שאלות בנושא הזמנת מטען,מקשים,סוללה

ofirr

Recommended Posts

היי.

ברשותי מחשב נייד מדגם G550 2958.

יש לי בעיה שניסיתי למצוא עליה כבר את התשובה באינטרנט אך טרם קיבלתי תשובה חד משמעית.

הכיוונים שאני צריך לבדוק הינם: , מטען, ומחבר ההטענה.

נתונים טכנים מעטים לפני שנתחיל: מטען עם בעיות במגעים, גמורה ומקשים שבורים (לא קשור).

לאחר שאני מנסה להדליק המחשב מנסה להדליק את עצמו, הנורה הימנית (CPU) דולקת למשך שניות בודדות ונכבת ואילו רק הנורה של הטעינה והנורה של הPower-Up דולקות.

השאלה היא מה יכולה להיות הבעיה?

שאלה שנייה הינה,

אני רואה שמקשים לנייד, מטען לנייד וסוללה לנייד זולים בכחצי מחיר באיביי לעומת המחירים באתרים ובחנויות בארץ.

האם יש בעיה / לא מומלץ לרכוש אחד מהפריטים הנ"ל מאיביי?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תחפש טוב תראה שאפשר להשיג גם ברבע מחיר מהארץ. מעבר לזה שצריך לדעת לקנות ממוכר אמין חלקים מתאימים, קח בחשבון שמקלדת\מקשים מחו"ל יגיעו בלי עברית. ניתן להדביק מדבקות מתאימות או לקחת את המקלדת לחריטה (עניין של כ150 ש"ח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

אחרי גישושים נוספים בפורומים ששונים שהעלו את הנייד הנ"ל ולאחר ושאילת איש מקצוע סביר להניח שהבעיה בלוח אם.

מה שאומר שאין לי למה להזמין חדש - אפילו בebay אין את החלק הנ"ל - http://www.google.co.il/url?sa=t&rct=j&q=g550+motherboard&source=web&cd=2&ved=0CCwQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fsch%2Fi.html%3F_nkw%3Dlenovo%2Bg550%2Bmotherboard&ei=VSMsT9XSLYPotQbq443xDA&usg=AFQjCNE06Fliy7aHwvABQZ7tkUgbGTin_A&sig2=y1hTm3cW5GxCkxGJQ9KQJA .

אז יש לי מס' שאלות, אם אפתח את המחשב ואדליק אותו יש דרך לזהות שמדובר בתקלה בלוח אם?

ולשאול המעניינות לאחר "הנתיחה שלאחר המוות" :

מה אפשר לעשות עם המחשב?

אילו חלקים ניתן להוציא מהמחשב? אילו חלקים אני אוכל לשמור, אילו חלקים ניתן למכור ואיזה לזרוק?

אילו חלקים ניתן לשמש למחשב נייח/לקנות קופסה ייעודית וליצור כונן וכו' ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...