עד כמה יכול להחזיק הריובאס הזה?? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד כמה יכול להחזיק הריובאס הזה??

e-d-a

Recommended Posts

אני צריך לחבר 7 מאווררים (4 ג'נריים שבאו עם המארז סופרטאלנט ועוד אחד מאורר לדים יותר חזק מהרגילים ועוד שתיים כאלה ) ואני רוצה לקנות ריובאס וירדה האפשרות של לבנות אחד גם אחרי שקצת הבנתי את זה (הבנתי מה לעשות בגדול וזה פשוט) גיליתי שממש אין לי כח לזה, אז אני רוצה קנוי שיוכל להחזיק 7 עכשיו ואולי 8 יותר מאוחר (כן אני יוסיף גם אחד בתחתית המארז מה רע בזה?! ;D) וגם אני מעדיף שישר להכניס למחשב ולחבר בלי יותר מידי בלאגן, אז תנו המלצות בקשה אני בנתיים חשבתי על זה מה אתם אומרים?

חשבתי לחבר ככה ערוץ 1 שתי ג'נריים ביחד, ערוץ 2 ג'נרי+120, ערץ 3 ג'נרי+מאוורר לדים, ערוץ 4 120 לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעעע יש שם שתי לינקים אחד על המאורר ואחד על הריובאס תראה טוב זה בולט.

וזה לא כל כך נורא אבל הייתי מעדיף שזה יהיה בשליטתי ולא תמיד 12v, בכל מקרה הצעות ממי שבאמת מבין (לא שאני מזלזל) יהיה סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סתם מעמיס על הספק שלך ולא מפריע לך הרעש? זה כמו שדה תעופה אצלך במארז...

יש לו פול טאוור, וזה סביר שיהיה לו כל כך הרבה מאוררים

הם גם גנריים ואני לא רואה סיבה שזה יהיה כמו שדה תעופה.... וחוצמזה, זאת הסיבה שהוא קונה ריאובאס..

ובקשר לריאובאס אלה מאוררים ג'נריים ולא נראה לי שיהיה בעיה לחבר 2 ליציאה

בקשר למאורר לדים+ג'נרי ו120+גנרי זה כבר יותר כבד, אני חושב שלא יהיה לו בעיה לסחוב אבל עדיין מומלץ לשמוע עוד דעה

יש את הפאן באס הזה

http://www.zigzag2000.co.il/catalog/product_info.php?cPath=174_158&products_id=1083

שנחשב חזק והוא יחזיק לך אותם בלי בעיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לזה (ציטוט ממך) למאורר לדים+ג'נרי ו120+גנרילא התכוונתי שזה יהיה בערוץ אחד הבנתי שהזוג הראשון מקבל ערוץ והזוג השני מקבל ערוץ.

ואני מעדיף את של הונטק גם בגלל שהוא יותר יפה וגם בגלל שזה ונטק (כן אני יודע שזה לא הכי נכון לחשוב ככה) וגם בגלל שהוא שחור.

ועם אתה אומר שכדי לחכות לעוד עצות אז סבבה אני מחכה אנשים אהמ AMIRAM אהמ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה המקסימום שאתה צריך מערוץ זה 120 + גנרי

ה-120 שלך לוקח 4.5W גנרי לוקח עד 2W סה"כ בעיגול למעלה 7W

אני מאמין שכל פאןבאס ראוי יחזיק, כולל הזלמן החלש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום ראיתי את זה מה אתם חושבים עליו?? וגם עם אפשר תשובה על השאלה בתגובה הקודמת שלי זה יהיה סבבה.

(האמת שאני מעדיף את הזלמן אבל 7w זה הגיוני?? וגם אני מזמין אותו מהארץ אז יהיה לי יותר נוח לקנות אותו אבל אני מפחד שהוא לא יעמוד בעומס וימות אחרי תקופה)

עריכה: או שבכלל עדיף ה sunbeam שהציעו פה זה ? הבנתי שאפשר לכבות בו בכלל את המאוררים זה נכון? (כי אם כן אני יקנה אותו עזבו את זה שהוא יותר זול שם לא שבגלל זה אני קונה אותו כי עם הונטק יותר טוב אני יקנה אותו).

אה וממה שהצעתי בתחילת ההודעה הזאתי אפשר להתעלם זה או הונטק או ה-sunbeam.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8 מאוררים זה חייב להיות רק ה Digidoc 5+.

שטות

יש מספיק פאןבאסים (כמו ה-Sunbeam) שמסוגלים להחזיק 20W לכל ערוץ בלי בעיה - שזה משהו כמו 4 מאוררי אורות לכל ערוץ - סה"כ 16 מאוררים.

וה-Digidoc לא מסוגל אפילו להתקרב לזה. ה-digi מסוגל רק 12W לערוץ (8 ערוצים) אבל הוא לא מאפשר בכלל לשלוט על המהירות של המאורר! הוא מאפשר רק לקרוא באיזה מהירות הוא מסתובב - למה זה טוב?!

אל תקח את הוונטק - למרות שהוא זול הוא מאד מאד בעייתי בהספקים גבוהים, הוא פשוט מכבה את המאוררים ונשרף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...