זקוק להמלצה על מדפסת משולבת צבעונית ושקטה לשימוש ביתי - עד 500 ש"ח - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה על מדפסת משולבת צבעונית ושקטה לשימוש ביתי - עד 500 ש"ח

tmpusr

Recommended Posts

^^

המגש הוא טוב ללא ספק, הבעיה שהוא די נראה ומרגיש שברירי וברגע שהוא ישבר אין ערך למדפסת בגלל שזה לא שיש סיכוי שהדפים יעופו אלא הם בטוח יעופו ולמרחקים עצומים. אדם שמדפיס לאורך היום כמה דפים צריך להוציא ולהכניס את המגש כל הזמן, פעולה שדורשת שתי ידיים. ועוד מינוס שהמגש מוגבל לבערך 100 דפים בעוד שהמזין דפים מוגבל ל-250, כלומר יכול להיווצר מצב ששלחת להדפיס מסמך גדול וחלק מהדפים עפו. אלו בעיות שוליות כמובן ובנוסף לכך שמהירות ההדפסה באמת מכפרת על כך, אם פעם הייתי צריך לעזוב את המדפסת לפעול ולחזור לאחר שעה, המדפסת הזאת עושה את זה תוך עשר דקות לכן יותר קל לשמור שהמגש לא יתמלא דפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תבדקי את הדגמים של חברת ברדר,

הדיו הרבה יותר זול

הנה קישורים:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=760455

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=783027

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=804528

ראשי הדיו החליפיים עולים בין 80 ל 100 שקל לסט של כל הצבעים!!

בניגוד ל אין שם צ'יפים ואז הדיו זול יותר וחסכוני יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

תודה!

אבל זה אומר שראש ההדפסה מובנה במדפסת ולפחות מהמידע שליקטתי זה דורש יותר תחזוקה ויותר מועד לתקלות (יקר יחסית לתיקון?)

זה ברור למה המחסניות זולות יותר, השאלה עד כמה המדפסות עצמן חסכוניות...

איך האיכות שלהן (הרכבה/הדפסה) בהשוואה ל- במחיר דומה?

יש דגם מומלץ במיוחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח השרשור כמה דברים שלמדתי על מדפסות הזרקת דיו, ואני מתעסק איתן כבר 15 שנה:

1. המדפסת לא שווה יותר כלום. אתה קונה מחסנית דיו. נכון שזה נראה לא הגיוני שאתה קונה מכשיר עם מסך וכל מיני חלקים וכו', אבל העלות של המכשיר היא זניחה לעומת מחיר הדיו שאתה תוציא על המדפסת. רק תסתכל לדוגמא על ההפרש בין מדפסות עם WIFI לבלי WIFI ונגיד זה 100-200 שקל? זה הפרש של אולי 10 שקלים ברמת היצרן.

2. קונים אך ורק לפי מחיר הדיו המקורי/תחליפי שאתה יכול להשיג.

3. ככל שהמדפסת יקרה יותר כך מחיר הדיו זול יותר ולהפך. זה כלל אצבע די טוב.

4. אין שום משמעות היום למחסניות דיו או ראש דיו. זה היה פעם וזה באמת היה הגיוני לקחת את בחשבון. למעט מה שצריך לדעת אם אפשר להדפיס בלי מחסנית או לא.

5. כל המדפסות הזרקת דיו היום שאני מכיר, ואני חושב שאני מכיר לא מעט מיוצרות מראש כך שלא יהיה ניתן לתקן אותן. שים לב, לא אמרתי שיקר, אמרתי שלא ניתן. יצא לי לתקן לא מעט מדפסות בשנים האחרונות ואני אמור לך שהתכנון של המוצר מיועד לזה שלא יפרקו אותו, ואם יפרקו אותו כמעט בלתי אפשרי להחזיר אותו בחזרה. בגלל זה היום בזמן אחריות על אתה תקבל פשוט משומשת/חדשה אחרת במקום המדפסת שלך. החברות גם לא מייצרות בכלל חלפים למדפסות ביתיות ומשרדיות קטנות. חלפים אתה פוגש רק במדפסות הארגוניות/לייזר גדולות.

6. אני שונא שעושים לי את זה כשאני פותח שרשור :) אבל תחשוב שוב אם אתה באמת צריך פקס מודם. פקס זה שירות שאפשר לקבל היום דרך האינטרנט, אפילו דרך או כל מיני ספקים שונים. זה חוסך את ההתעסקות הזאת.

7. לגבי הדפסה דו צדדית זה אפשרי בכל גם בצורה ידנית.

8. אם הכוונה שלך הייתה להדפיס ניירת משרדית חשבנויות וכו', עדיף לחלוטין מדפסת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

תודה...

אני במילואים - אענה בפירוט מחרתיים.

ההדפסה בעיקר של מאמרים, מצגות ומסמכים.

עניין הפקס מאוד נוח מניסיון ושאר השירותים עולים גם כסף ולא תמיד ידידותיים. אשמח לשמוע על שירות חינמי איכותי...

סורק אני חייב ממילא...

לפי מה שאני מבין מדבריך ה-6500A מועדפת כיוון שהיא חסכונית בדיו ופחות מועדת לתקלות-שאינן-ברות-תיקון (כיוון שראש ההדפסה אינו חלק מהמדפסת אלא ממחסנית הדיו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גונן אני יודע שהיו בינינו חילוקי דעות בפוסטים אחרים

אבל פה אני באמת ממליץ לך מהלב כבר כמה הודעות.

עזוב אותך מעלויות ושטויותת. הדרישות שלך הן בדיוק הדרישות שלי (למעט הפקס) ואתה גם מדפיס פלוס מינוס כמוני.

המדפסת טובה מצד אחד קצת מצועצעת מצד שני יש חלקים המרגישים זולים אבל.

המדפסת הזאת טובה, צבעוני כמעט ולא יגמר לך. השחור יגמר לך יותר אבל זה עדיין חסכוני לך. המדפסת מדפיסה מהר ויש לה סורק לא רע.

המדפסת נכנסת בדיוק בתקציב שלך ואפילו אם היא תשבר יום אחרי סוף האחריות אתה כבר תספיק לנצל אותה מספיק בשביל לקנות חדשה. תחשוב שאתה קונה ב-300 שקל + 200 שקל על צבע. לדעתי לא קיימת טובה יותר בסדרי הגודל שאתה מדבר עליהם ולא אין לך שום סיבה שבעולם לקנות לשימושים שלך משהו יקר.

תתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא התייחסתי לדגם ספציפי כרגע, באופן עקרוני אני אומר שיקול של ראש/לא ראש זה לא שיקול, כי בכל מה שקשור למדפסות אין לך מה לדבר על תחזוקה. אין תחזוקה. אם זה באחריות יחליפו לך, אם זה לא - תקנה חדש. הדיו זה החלק היקר ממילא.

אני אישית יש לי שתי מדפסות קנון ואני מאוד אוהב אותן. אבל אני שונא נייר ומדפיס ממש כמה שרק אפשר. אישית, וזה טעם אישי בלבד, אני לא סובל את המדפסות של HP. הדיו שלהן תמיד יקר, תמיד הן הכי מעצבנות והדרייברים שלהן הן תמיד חצי הרד דיסק. אבל שוב, עניין של טעם אישי בלבד.

בלי קשר בענין מדפסת HP:

http://www.popup.co.il/?p=7187

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם :xyxthumbs:

ככל הנראה אקנה את ה-6500A לפי המלצתכם.

מעט גדולה, פלסטיקית ומצועצעת אבל עדיין מתקבל על הדעת (הלכתי לראות אותה באופיס דיפו).

מסך המגע שלה מעט מדאיג אותי מבחינת נוחות ואורך חיים.

דווקא הממשק של ה-4500 מצא חן בעיני יותר. אבל כיוון שהיא פחות חסכונית ובמיוחד לאור הביקורות המזעזעות אוותר עליה.

האמת שהייתי קונה איזו CANON אם היתה לי המלצה מוצקה על דגם ספציפי אבל לא מצאתי די חוות דעת מבוססות בעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם יספק אותך...אבל נראה כאילו יש בה הכל ומחיר בן זונה :

http://www.wallashops.co.il/ws/a/ap.aspx?pi=1RD4500FIDERSALE&cfm=B44B41C13E21

בנוסף מחיר הצבע סביר.(ראה בתחתית העמוד בוואלה).

רשום ל-24 שעות לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם כאן: http://www.olsale.co.il/olsale/heb/itemdetails.aspx?auction_id=22966365&af=2055

כפי שאמרתי קודם:

דווקא הממשק של ה-4500 מצא חן בעיני יותר. אבל כיוון שהיא פחות חסכונית ובמיוחד לאור הביקורות המזעזעות אוותר עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המדפסת המדוברת, 6500A, לאחר כשני ושלושה חודשים שהיא אצלי (אין ילדים קטנים בבית, המדפסת נראית כחדשה, עדיין עם מדבקות הניילון איתן היא מגיעה, הוחלף דיו כפעם או פעמיים ואנחנו שומרים עליה היטב, התחילה להופיעה שגיאה מספר 0x061011bec ולא ניתן להדפיס. האינטרנט מצביע על מחסום נייר (PAPER JAM) אבל לא מצאתי כזה למרות שעקבתי אחר סרטונים ופירקתי חלקים מהמדפסת, היא נראית תקינה. בתמיכה של אמרו לי שכנראה מדובר בכשל מכני ואני יכול לשלוח אותה אליהם לתיקון. הטכנאי אף טרח לציין בפניי שאני אקח בחשבון כי כנראה התיקון יעלה יותר מחדשה. וכך אני נתקעתי עם מדפסת שלפני שנה וקצת שילמתי עליה 550 שקל, שלא יכולה להדפיס למרות שהיא נראית תקינה וחדשה.

קח לתשומת לבך לפני שאתה רוכש , אני איתם גמרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי אנשים צריכים לקחת בחשבון שהם קונים דיו, לא מדפסת. בגלל זה אין שום סיבה לקנות מדפסת משוכללת מדי, כי אתה סתם משלם על הדיו יותר מדי.

דרך אגב, מפתיע שהוא אמר לך שאפשר לתקן לא מחזיקה חלקי חילוף למדפסות כאלה, אז כנראה שהיו מחזיקים לך משומשת אחרת. או שהם מרכיבים מכל מיני חלקים של מדפסות שמתות אצלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...