כרטיס זכרון משפיע על איכות התמונה ? - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס זכרון משפיע על איכות התמונה ?

sapartil

Recommended Posts

ידוע שמהירות הכרטיס משפיע על מהירות הצילום ,אבל השאלה אם יש הבדלי תמונה בין יצרני הכרטיסים.

זאת אומרת אם התמונה נשמרת על קינגסטון או סאן דיסק או טרנסקנד יהיה הבדל באיכות התמונה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע שמהירות הכרטיס משפיע על מהירות הצילום ,אבל השאלה אם יש הבדלי תמונה בין יצרני הכרטיסים.

זאת אומרת אם התמונה נשמרת על קינגסטון או סאן דיסק או טרנסקנד יהיה הבדל באיכות התמונה ?

האם קבצי ה שאתה מוריד למחשב יישמעו טוב יותר ע"ג הארדיסק של W.D/SAMSUNG/HITACHI וכיוצ"ב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט לא יכול להיות קשור בשום דרך

מה זאת אומרת לא יכול ליהיות קשור בשום דרך ???

אם איכות החומרים שמהם עשוי הכרטיס הזכרון שונה מכרטיס לכרטיס אז מן הסתם גם איכות התמונה יכולה להשתנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסתי לפוסט רק כדי לראות אם יש את ה"גאון" שמאמין שיכול להיות הבדל באיכות התמונה בין כרטיס לכרטיס.

:hi::yelclap::xyxthumbs: ואיזה קטע יש אחד כזה :kopfpatsch:

בכל אופן, באופן חד משמעי אין שום הבדל , הדברים היחידים שתוכל לראות הבדל זה בקצב העברת התמונות (אם זה מהמצלמה למחשב או מהמצלמה לכרטיס במידה ויש לך איזו 7D כמו לי).

וכמובן בMTBF של הכרטיס.

(לא צריך לומר גם באחריות נכון ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולזה ששאל אם ניסית את אותה תמונה בשני כרטיסים...יש לי פה D300S ויש בה מקום לשני כרטיסי , אם אתה רוצה אתה מוזמן להביא כרטיס סיני וכרטיס יפני ואני אוכיח לך ברמה של הביט שהתמונה זהה לחלוטין !!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס משפיע על איכות התמונה ?

חד וחלק לא.

כל עוד כרטיס הזיכרון תקין, אין הבדל בין המידע שבו לבין כל מדיה דיגיטלית תקינה אחרת.

כשכרטיס הזיכרון פגום, לא יהיה ניתן לקרוא או לכתוב בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...