שלא תגידו "לא אמרתם" - מצלמות הגאטסו החדשות הופכות למבצעיות. - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלא תגידו "לא אמרתם" - מצלמות הגאטסו החדשות הופכות למבצעיות.

ALÞHA

Recommended Posts

אם כבר הקפצתם את הדיון הזה, שימו לב לנתון מעניין שקראתי/שמעתי בטלוויזיה (לא זוכר בדיוק) לפני יומיים-שלושה:

מצלמות הרמזור החדשות (גאטסו) יצרו עד עכשיו 11,000 דוחות.

רק 800 מהם היו על חציית הצומת באור אדום.

10,200 (!) מהם היו על מהירות.

אז לכל מי שתמך במצלמות הרמזור.... ולכל השרמוטות שהיו אחראיים על הפרוייקט הזה וניסו להצדיק אותו בכך ש"שמים בעיקר מצלמות רמזור" כי לכאורה יש הסכמה גורפת שלחצות צומת באור אדום, בניגוד למהירות, זאת באמת בעיה שצריך לאכוף... לתשומת ליבכם.

המידע נלקח מאתר משטרת ישראל.

הכי מעצבן שמ- 11000 דו"חות רק 803 בגין חציית צומת באור אדום שזאת באמת עבירה קשה מאוד ומסוכנת.

4021 דו"חות בגין מהירות מופרזת בצומת. על זה בכלל לא צריך לתת דו"חות!!!

http://www.police.gov.il/articlePage.aspx?aid=304&mid=12

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 225
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וזה מפתיע אותך כי?

אותי זה לא מפתיע בכלל, אבל חשוב להדגיש את המידע הזה לאור העבר - בכל אמצעי התקשורת ואפילו בבג"צ שהוגש (!) נגד מצלמות הגאטסו, אחת מהטענות המרכזיות של המשטרה היתה שרוב המצלמות הן בכלל מצלמות רמזור. זאת היתה כמובן הטעיה על מנת לנסות להשיג קצת יותר אמפטיה, בדרכי שקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

דוח ראשון(שלי) מהמצלמות החדשות אזור בנימינה - אור עקיבא מהירות 124קמ"ש

סכום הדוח: 3000ש"ח

אעדכן בהמשך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שלילה, למה שלילה ? זה 124 בכביש בינעירוני.

בכל אופן נראה כי הקנס הוא 3000שח כיוון שהוא רשום על שם החברה ולא על מי שנהג, שבמקרה כזה הקנס מוכפל פי 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי "על תנאי" מבית משפט בעבר ותפסו אותי על 140+ בתוך תקופת התנאי, יצאתי בעסקת טיעון עם קנס של 250שח והם אפילו לא ראו שהיה לי תנאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שלילה, למה שלילה ? זה 124 בכביש בינעירוני.

בכל אופן נראה כי הקנס הוא 3000שח כיוון שהוא רשום על שם החברה ולא על מי שנהג, שבמקרה כזה הקנס מוכפל פי 4.

כי אם זה המהירות המותרת היתה 80 קמ"ש אז הייתה מקבל הזמנה למשפט + לא ידעתי שזה קנס על שם החברה וחשבתי שזה פסק דין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...