איפה כדאי לקנות וינדוס 7 ועוד כמה שאלות... - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה כדאי לקנות וינדוס 7 ועוד כמה שאלות...

IG

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני לפני רכישה של מחשב חדש וחשבתי לבדוק קנייה של וינדוס 7.

1. איפה הכי כדאי לקנות (אני מניח שגרסת HOME תספיק לי...)

2. עד מתי מתוכננת התחזוקה של המערכת? (חבילות SP, עדכוני וכו')

3. יש מיגבלה על כמה פעמים אפשר להתקין את התוכנה? (נגיד ואני מפרמט את המחשב או שם HD חדש...)

4. יש אפשרות לקנות רשיון נוסף לתוכנה (במחיר זול) במידה ואני רוצה להתקין על שני מחשבים?

תודה לעוזרים ושנה טובה! :biggringift:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מציע לך לפנות לתמיכה של Microsoft ולקבל את המידע המהימן ביותר בנוגע לרישיונות. יש להם צ'אט באתר שלהם אם זה יותר נוח לך.

1. מהחנות שאתה קונה בה את המחשב. תוכל לקנות גרסת OEM שהיא זולה יותר מגרסת Retail. אתה גם יכול לקנות בכל חנות מחשבים כמעט (למרות שרובן מחזיקות רק עותקי OEM).

2. אתה לא צריך לדאוג מהבחינה הזאת. תמיכה תהיה במהלך השנים הקרובות והמערכת תקבל עדכוני אבטח שוטפים.

3. כן ולא. מגבלה יש אבל גם בגרסת ה-OEM היא כמה עשרות פעמים. חוץ מזה שאם האקטיבציה המקוונת לא עובדת אתה יכול להתקשר ולבצע אקטיבציה מול המענה הקולי של Microsoft ובמקרים נדירים יחסית שגם זה לא מצליח אז מול נציג. אין לך מה לדאוג מהבחינה הזאת. אני בכלל ממליץ לך ליצור Image של מחיצת/כונן המערכת לאחר ההתקנה (ואחר כך עוד אחר לאחר התקנת כל התוכנות) כך שבמקרה של כשל חומרה או תוכנה תוכל להימנע מכל תהליך ההתקנה (בעיקר של כל מנהלי ההתקן והתוכנות.

אתה גם יכול להשתמש ב-Advanced Tokens Manager - The Activation Backup Solution כדי לגבות את נתוני האקטיבציה שלך לאחר האקטיבציה הראשונית (וכמובן לגבות את הכל על יותר מכונן פיזי אחד) כך שגם אם תתקין את המערכת מחדש פשוט תוכל לשחזר את האקטיבציה.

4. למיטב ידיעתי לא. MS לא נוהגת להציע רשיונות מוזלים לגופים פרטיים או עסקים קטנים, אבל כאמור, מומלץ בנושאים האלה להתייעץ עם MS. לפעמים יש חבילות של 3 רשיונות לגרסת ה-Home (על שמותיה השונים) שכל אחד מהם יוצא זול יחסית, אבל בארץ זה פחות נפוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...