האם יוצא בקרוב מחליף לעכבר Logitech Performance Mouse MX? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יוצא בקרוב מחליף לעכבר Logitech Performance Mouse MX?

casio222

Recommended Posts

אני מעוניין מאוד לקנות את העכבר הזה, ואני כנראה מזמין אותו מ-, כך שאת המחיר המופקע בארץ אני לא משלם.

(הוא עולה כולל משלוח כ-100 דולר)

עברו כמה שנים טובות מאז שקניתי עכבר, ואני מעוניין להחליף את ה-G5 המזדקן שלי שהייתי מאוד מרוצה ממנו.

עכשיו לפני שאני מזמין, יש אופציה יותר טובה? אני לא מחפש עכבר גיימינג, אלא עכבר נוח כמו ה-G5.

העכבר הזה קיים בשוק כמעט שנתיים, אז אני מפחד שאני אזמין ועוד שבוע ייצא דגם חדש יותר מתקדם שיחליף אותו.

אם לא שמעתם על דגם כזה או אין אופציות יותר טובות שמתאימות, אז אני אהיה שקט להזמין את העכבר.

אשמח לתשובות.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אני לא טועה הדגם הספציפי הזה הוא ללא היכולת הייחודית (הפטנט) של לוג'יטק עם הגלילה החלקה.

אם זה חשוב לך, אז אולי מוטב ללכת על עכבר אחר.

ה-MX1100 אם אני לא טועה הכי קרוב אליו, ויש גם את ה-G700 שיותר טוב מהם.

מה חשוב לך בעכבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי אותו לפני שבוע מלוג'יטק בתור פיצוי על על מוצר בעייתי אחר. יש גלילה חלקה. אני אישית לא מבין מה ההתלהבות ממנו. המחיר שלו (גם בחו"ל) מופרז מאוד לעומת מה שהוא נותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה הדגם הספציפי הזה הוא ללא היכולת הייחודית (הפטנט) של לוג'יטק עם הגלילה החלקה.

ה-MX1100 אם אני לא טועה הכי קרוב אליו, ויש גם את ה-G700 שיותר טוב מהם.

מה חשוב לך בעכבר?

אם אני חושש מדגם ישן, אז ה-MX1100 בכלל לא בא בחשבון, כי הוא כבר לא קיים בשוק...

את האמת חשבתי על ה-G700 בהתחלה, אבל באמת שאין לי מה לעשות עם 13 כפתורים על העכבר. את ה-G5 קניתי בזמנו (לדעתי לפני כ-5 שנים לערך) כי הייתי גיימר, היום אין לי זמן למשחקים במחשב, במקסימום אני משחק איזה פיפא או 2K12, ובשבילם יש לי שלט של 360.

מה שאני כן אוהב ב-G5, זה שהוא ממש נוח ביד, וגדול. אז מה חשוב לי בעכבר?

שיהיה , ושיהיה נוח כמו ה-G5. כך הגעתי ל-MX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית העדפתי את הVX REVOLUTION מבחינת נוחות ביד, ויש לי יד גדולה יחסית.

שוב, מדובר על דגם ישן... לא חושב שיש בכלל איפה להשיג אותו כיום.

אני לא מעוניין לקנות מיד שנייה/דגם מחודש.

אם אין הצעות/דעות נוספות כנראה שאלך על ה-MX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה חדש ב 100 ? קניתי אותו ב 50 $ (מחודש) במחיר הזה תקנה פשוט עוד אחד אם יתקלקל...

סה"כ אחלה עכבר.

הגלילה החלקה קיימת. אין החלפה אוטומטית בין חלקה לקליקים (יש כפתור יעודי להחלפה)

שווה לדעת שקליק אמצעי קשה מאוד ולא נוח במצב גלילה חלקה. תיכננתי כפתור אחר לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כן קיים, אבל בניגוד ל-MX REVOLUTION המעבר בין המצבים הוא ידני בלבד ע"י לחיצה על כפתור פיזי, שממש מזיז איזשהו מנגנון פיזי - לא מדובר על כפתור שניתן לתכנות או משהו כזה.

הבעיה עם ה-MX REVOLUTION היתה שהוא פשוט לא היה מספיק עמיד. המנגנון של הגלגלת היה נהרס תוך +/- שנה-שנתיים.

הפיתרון של לוג'יטק? להוציא דגם חדש (להלן Performance MX) עם מנגנון שונה, יותר מכני ופחות אלקטרוני, ודיי מעפן בלי האפשרות לשינוי אוטומטי בין מצבים.

לגבי ה-Performance MX, קח בחשבון שהוא מגיע (שוב, בניגוד לדגם הקודם) ללא עריסת טעינה.

זה לכאורה "יתרון", כי הוא מגיע עם כבל ואתה יכול להטעין אותו גם תוך כדי שימוש. בפועל, אתה פשוט לא טורח להטעין אותו עד שהוא מת, ואז אתה עובר להשתמש בו כעכבר חוטי מציק, בשלב מסויים מתעצבן ומנתק את הכבל, משתמש בו עד שהוא מת, וחוזר חלילה...

בלי שום ספק העדפתי את הדגם הקודם, אבל כשהוא התחיל לסבול מהבעיה בגלגלת לא היתה לי ברירה אלא להחליף אותו בתסכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה-Performance MX, קח בחשבון שהוא מגיע (שוב, בניגוד לדגם הקודם) ללא עריסת טעינה.

חייב לומר לך שלדעתי זה דווקא פלוס ענק.

במקום להיות תקוע כשנגמרת הבטריה, אפשר פשוט להמשיך להשתמש.

ואפשר גם לקחת אותו עם המחשב הנייד בלי לחשוב על .

על זה - אני ממש מבסוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף הרבה יותר עריסת טעינה שאני יכול לשים בה את העכבר במשך הלילה כשאני הולך לישון.

כשזה עם כבל, זה הרבה פחות נוח להתחיל לחבר אותו לעכבר כל הזמן, והרבה פעמים אני פשוט לא עושה את זה - מעצלנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהכבל זה משהו שיפריע לי, ההפך עדיף להטעין פעם בשבוע מאשר לדאוג שהסוללה תיגמר באמצע העבודה.

בהחלט מפתה להזמין מאיביי אחד מחודש, אבל זה קצת מפחיד למען האמת. קצת מבאס לשלם על משהו 50-60 דולר שהיה תקול, ומי יודע אם התקלה לא תחזור. בקיצור, אפשרות כזאת דיי נפסלת מבחינתי. (אני לא רוצה לרוץ אחרי מימוש אחריות, ותיקונים למיניהם)

הסתכלתי על הדגמים הפשוטים יותר (כמו למשל ה-M705) , בהחלט הבדל רציני במחיר. אבל אני חושש שהם יהיו קטנים ביד ביחס ל-MX, שוב זה הדבר שהכי אהבתי ב-G5, הוא פשוט היה ממש נוח ביד. והעכבר היחיד שמצאתי שהכי מתקרב אליו מהבחינה הזאת זה ה-MX ועל זה קשה לי להתפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...