העברת שטח אחסון מ D לC - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

העברת שטח אחסון מ D לC

eranshani2

Recommended Posts

אני חדש פה אז אם אני לא עושה משהו כמו שצריך אז תגידו לי...

אז ככה : יש לי WIN7 32BIT ..

אני רוצה להעביר קצת שטח פנוי ב D ל C (כרגע יש לי רק 8G פנוי ב C ו-120 ב D)

הWINDOWS נמצא על כונן C

שניהם פועלים על NTFS (ראיתי שחלק פה מציינים את זה אז רשמתי..)

בקיצור מצאתי שתי דרכים כדי לשנות שטח :

1.לוח בקרה > כלים מנהליים (Administrative Tools) > ניהול מחשב (Computer Managment) > ניהול דיסק (Disk Managment)"

הגעתי לניהול דיסקים.. הורדתי מדיסק D כמה ג'יגות. יש אפשרות כשלוחצים קליק ימני על כונן מסוים להרחיב מקום כלומר להוסיף שטח לכונן משטח שכרגע לא בשימוש (אותו שטח שהורדתי מ D..)אז באמת כשאני מנסה להוסיף שטח בD זה עובד אבל כשאני לוחץ קליק ימני על C זה לא מציג לי את האפשרות הזאת . לא יודע למה : (

2. EASEUS master ... גם שם אותו דבר. הצלחתי לצמצם ולהוריד חלק מהשטח של D אבל את אותו שטח לא הצלחתי להעביר ל C. בתוכנה יש אפשרות לעשות RESIZE עכשיו כשאני עושה את זה בכונן C זה אומר שאין לי שטח להוסיף אליו למרות שיש לי כמה ג'יגות שהוצאתי משטח D וכרגע הם לא בשימוש.

[אני אשמח לדעת אם יש אפשרות בכל זאת כן להעביר מ D לC .. אשמח לקבל עזרה ! תודה לעוזרים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה אומר לא אפשרי כי חלק מהתליך זה הזזת כל הclusterים קדימה או אחורה.

כך בחשבון שתהליך כזה עלול להימשך לא מעט זמן (תלוי בכמות המידע ומהירות הדיסק הקשיח).

נכנסת לראות בכלל את הסרטון שקישרו אליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ראיתי תסרטון והגבתי שהבנתי איך עושים. השאלה שלי אם זה שאני לוקח נגיד 30G מדיסק D . איך אני יכול להבטיח שאין על ה 30G האלה קבצים ששמרתי ב D? כלומר ששטח האחסון הוא זמין לשימוש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יש מצב שאתה מסביר מה זה cluster חח ? אני לא ממש מבין גדול בזה אם שמת לב אבל אם תספר לי זה יוסיף לידע שלי ..

בקיצור עשיתי את זה.. דרך WIN7 (אפשרות בלוח הבקרה.. הוצאתי 30G שאינם בשימוש בD ואז דרך התוכנה EASUS חיברתי את ה30G הזה לכונן C D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...