המלצות לקניית לפטופ לחבר בארץ. תקציב עד 5000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות לקניית לפטופ לחבר בארץ. תקציב עד 5000 ש"ח

tzilber

Recommended Posts

אז שוב תקציב עד 5000 ש"ח לקניה בארץ.

* מטרה עיקרית כהגדרתו ריבוי חלונות + צפיה בסרטים (כדאי שיהיה גם סביר למשחקים וגם מוכן לעריכת תמונות וסרטים אבל בקטנה.)

* גודל המסך - לא פחות מ-14 (בכל זאת לצפיה בסרטים) עדיף באזור ה-15 עד 16 אבל שלא יהיה ענקי.

* משקל רצוי - עד 2.7 ק"ג עדיף פחות

* האם נדרש זמן סוללה ארוך (מומלץ להגדיר מהו זמן סוללה ארוך לטעמכם)? - 4-5 שעות בפעילות

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? (ESATA, HDMI וכו) - HDMI רצוי אבל לא חובה.

* בלוטות? - לא חובה.

* גודל מינימלי של כונן קשיח? - לפחות 500GB.

* כונן CD/DVD? צורב? - כן

* כונן Bluray? - לא

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? - לא

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? - כן

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? - לא ממש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום מינסיון שלי אני ממליץ על מחשבי מיסדרה DV6 שלי סידרה גבוהה שלהם DV7יש לי אחד עם מסך 17 אינץ חזק דגם מולטמדיה יש לו רמקולים וסאב הכי חזקים וטובים הרבה יותר מלפטופים אחרים שלהם אין עלה לי 4200 ש"ח בארץ אמין מלא תכנות בלעדיים של אבחון כול המחשב ותקון בעיות הכול דרך הבייס התקנה מהירה עם תכניות שרות ושימוש במחשב בצורה אוטמטית קלה למחשב תוכנת העזרה של הטובה שאני ראתי הכול עם תמנות והסברים על כול דבר במחשב וניתן לאבחן ולתקין מלא בעיות גם העידכונים שלהם ממש מלאים וכול הזמן יש עידכונים גם יש להם אתר טוב ועשיר ושרות טוב מאודVIP תיקון בבית הלקוח עם אפשרי לא לכול הדגמים כך לפי הנסיון שלי אתה רק צריך לבחור את הדגם שמתאים לך יצאו להם כמה דגמים חדשים בסוף השנה שווה ליבדוק מה שתיבחר שהיה בהצלחה רק שהיה בעברית כי יש גם יבוא אשי של חניות יותר זול אבל דגמים שאין בארץ והם באנגלית כך את זה בחשבון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...