שחזור קבצים - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שחזור קבצים

FrankS

Recommended Posts

שלום לכולם אני צריך עזרה.

כונן חיצוני שלי הפסיק לעבוד ביום אחד לכן מה שעשיתי קניתי כונן חדש והעברתי אליו את הקבצים אך לצערי כנראה שחלק מהקבצים לא עברו.

כאשר אני מסתכל בכונן החדש הוא מראה לי שהוא מכיל 400G נגיד אבל בתכלס כאשר אני נכנס לכונן ומסמן את הכל הוא מכיל רק 190G, וכאשר אני נכנס ומחפש את הProgram Files הוא ריק.

כיצד אני משחזר את הקבצים שנעלמו? בעזרת תוכנה?

אשמח אם תעזרו לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה חיפוש לתוכנה בגוגל Parted Magic

עבדה לי לכונן פנימי שנהרס לי לגמרי BAD SECTORS

לגבי כונן חיצוני אני לא בטוח. אבל תעשה בדיקה . התוכנה מופעלת על גבי דיסק שאתה צורב לו את התוכנה. מפעיל אותו דרך הDOS

והוא פותח לך למעשה סוג של מערכת הפעלה שבה אתה יכול לראות את כל הקבצים גם הפגועים לגבות אותם לכונן אחר.

המלצה חמה!

אם אתה צריך עוד עזרה שלח לי הודעה

עריכה:

מצאתי לך את האתר של התוכנה

http://partedmagic.com/doku.php?id=downloads

אם אתה צריך עזרה אתה מוזמן לשאול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבנתי אותך נכון, המערכת הפעלה שלך יושבת על כונן חיצוני?

והכונן שמציג לך 400 גיגה בשימוש, אך בפועל רק 190 גיגה שאתה בודק את הקבצים,

יש לבדוק אם יש קבצים מוסתרים. שיושבים על הכונן.

בקשר לתוכנת שיחזור קבצים, יש המון תוכנות שאפשר לשחזר, רק הכי חשוב שאל תיגע ותעשה בלאגן בכונן שנעלמו לך קבצים.

תשאיר כפי שהוא, ותנסה לשחזר דרך תוכנות. אני מציע לך להשתמש בכמה תוכנות 3-4 תוכנות, ותנסה לשחזר כמה שיותר.

מניסיון שלי לא כל תוכנה מסוגלת לשחזר הכול, זה גם לוקח שעות לשחזר ולגבות וכו'.

זה תהליך שלוקח קצת זמן וסבלנות, וקצת לחקור דברים.

אבל בתאכלס, יש דברים שזה לא משחזר - אם הקבצים חשובים לך מאוד, אני ממליץ לך לבדוק את האפשרות לשחזר קבצים דרך החברה הזו.

שלום לכולם אני צריך עזרה.

כונן חיצוני שלי הפסיק לעבוד ביום אחד לכן מה שעשיתי קניתי כונן חדש והעברתי אליו את הקבצים אך לצערי כנראה שחלק מהקבצים לא עברו.

כאשר אני מסתכל בכונן החדש הוא מראה לי שהוא מכיל 400G נגיד אבל בתכלס כאשר אני נכנס לכונן ומסמן את הכל הוא מכיל רק 190G, וכאשר אני נכנס ומחפש את הProgram Files הוא ריק.

כיצד אני משחזר את הקבצים שנעלמו? בעזרת תוכנה?

אשמח אם תעזרו לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...